spektakl

Russian National Ballet - Kostroma

spektakl

Russian National Ballet - Kostroma

Russian National Ballet - Kostroma - Bilety na spektakl teatralny

Russian National Ballet - Kostroma | Bilety Online, Opis, Recenzje | 2020, 2021

Z wielką przyjemnością mamy zaszczyt poinformować Państwa, że jeden z najlepszych zespołów świata – RUSSIAN NATIONAL BALLLET KOSTROMA ponownie odwiedzi Polskę w listopadzie br.. Po wielkim sukcesie ubiegłorocznych występów zorganizowaliśmy tournée na bis, na Państwa życzenie, bo jak wszyscy pamiętamy, nie dla wszystkich chętnych wystarczyło biletów. Zespół ten to najlepsza wizytówka rosyjskiej sceny na równi z baletem Moisiejewa ,Bieriozką i Krasnojarskiem.

Zespołem kierują wielcy artyści światowych scen: Elena i Yury Tsarenko oraz Maria Veshkina, a główną ideą, jak im przyświeca jest kultywacja tradycji i wychowywanie młodych pokoleń w szeroko pojętej kulturze i tolerancji.

Program prezentowany przez RUSSIAN NATIONAL BALLET, zawiera bogatą historię Rosji pokazaną przy pomocy różnych technik scenicznych. Połączenie lirycznych szkiców z elementami baletu klasycznego, starożytnej epopei rosyjskiej oraz tańca współczesnego ukazuje wspaniałe dziedzictwo wielu pokoleń i narodów. Na scenę wyjdzie 50 wybitnych artystów z niezliczoną ilością kolorowych kostiumów i rekwizytów – to będzie wielkie, niepowtarzalne show. Feria barw i bogactwo dźwięków przeniosą Państwa w inny świat, to będzie niezwykła podróż w czasie, liryczna i nostalgiczna a zarazem ekspresyjna i pełna wigoru i spektakularnych efektów.

CZYTAJ WIĘCEJ

Bilety

Brak wydarzeń

Brak wydarzeń

Recenzje

Cudne widowisko. Niesamowici artyści i ich stroje. Warte obejrzenia!
Ten spektakl, to po prostu bajka! Cudowne i godne polecenia wszystkim - małym (była ze mną 5 letnia wnuczka) i dużym. GORĄCO POLECAM!!!!!!!!!!!
swietny i perfekcja.warto zobaczyc.
ryszard-43wp.pl 26.11.2018 14:33
Pięknie. Bogactwo kolorów, ruchu, niezapomniane wrażenia zmysłowe.
Kropak@interia.pl

Polecane