spektakl

Shen Yun

spektakl

Shen Yun

Shen Yun - Bilety na spektakl teatralny

Poznaj Chiny sprzed komunizmu

Shen Yun zabierze Cię w niezwykłą podróż przez 5000 lat kultury Chin, która została zainspirowana przez Boga.

Niezwykłe piękno z Niebios, głęboka mądrość minionych dynastii, ponadczasowe legendy i tradycje etniczne ożywają dzięki chińskiemu tańcowi klasycznemu, czarującej muzyce orkiestrowej wykonywanej na żywo, autentycznym kostiumom i chronionym patentem interaktywnym tłom. Powróć do czasów, gdy uczeni i artyści dążyli do harmonii z Tao – naturalnym porządkiem wszechświata, a boskie istoty stąpały po ziemi, by inspirować ludzkość.

Dołącz do nas na noc pełną męstwa i mądrości, światła i nadziei... Doznaj Shen Yun!

„To zapiera dech w piersiach! Wychodzę głęboko zainspirowana i dogłębnie poruszona!”
—Rita Cosby, dziennikarka, laureatka nagród Emmy

„Fascynujący wgląd w to, czym kiedyś była kultura Chin, i co pewnego dnia, mam nadzieję, zostanie Chinom przywrócone”
—Edward McMillan-Scott, były wiceprzewodniczący Parlamentu Europejskiego

„Jest w tym ogromna moc, która może objąć cały świat. Przynosi wielką nadzieję...”
—Daniel Herman, były minister kultury Republiki Czeskiej

„Rozrywka na najwyższym poziomie... Wzorowy pokaz doskonałości”
—STAGE WHISPERS

„Zachęcam wszystkich do obejrzenia i uczenia się od nich”
—Donna Karan, twórczyni DKNY (Nowy Jork)

CZYTAJ WIĘCEJ

Bilety

Brak wydarzeń

Brak wydarzeń

Recenzje i opinie: Shen Yun

Cudowny, wyjątkowy występ!!!!! Czekam na powrót Shen Yun do Polski. Muszę ich zobaczyć jeszcze raz.):):):): Tancerki/tancerze - ich wykonanie i poziom tańca oszałamia. A muzyka zachwyca. Dziękuję, że mogłam doświadczyć takich emocji.
Wizualnie i dźwiękowo bardzo dobrze, ale niebywała indoktrynacja religijna i to w konfucjańskich a nie chrześcijańskich Chinach, oczywiście nie znam mandaryńskiego, ale nie jestem w stanie uwierzyć, że tak w oryginale brzmi tekst wykonywanych utworów.
Bajka Niezapomiane widowisko
Widowisko było przepiękne, ale szkoda, że nie ostrzegają Państwo wyraźnie o tym, że ma też wymiar religijny, metafizyczny. Konferansjer nieco irytujący.
Super. To jest spektakl godny obejrzenia. Polecam
Technika taneczna i artystyczny wyraz wykonawców na najwyższym poziomie. Festiwal barw i efektów specjalnych przyciągał uwagę i pozostawił niezapomniane wrażenia wizualne. Niestety, całościowy efekt kompletnie popsuty przez poziom konferansjerki. Pomysł na polsko-chiński duet zapowiadający występy może i dobry, ale wykonanie to porażka. Głos polskiego prezentera okropny - kompletnie nie medialny. Wyraźnie wymuszony i sztuczny układ prezentacji poszczególnych występów. Chyba dużo lepiej byłoby zostawić tylko chińską prezenterkę (wprawdzie treść jej wypowiedzi - jak dla mnie - zupełnie niezrozumiała, ale przynajmniej, słuchając chińskiego języka, można było lepiej poczuć klimat sytuacyjny), a polski tekst przekazać w formie napisów na ekranie. Gdyby konferansjerka nie popsuła występu, byłaby maksymalna ocena, a tak wypadło co najwyżej średnio.
Wspaniałe wydarzenie artystyczne, wysokiej jakości balet i choreografia, fragmentami kiczowate scenki projekcji można by było zastąpić choreografią walk w stylu latających sztyletów, tak podziwianych na świecie. Występy tenora, sopranistki i wirtuza doskonałe. Gratulacje za orkiestrę. Organizacja widowiska doskonałą, pomoc na każdym etapie już od parkingu. Natomiast błagam w imieniu wielu, z którymi żywo wymienialiśmy wrażenia, zmieńcie prowincjonalnego prezentera, bez urody, w zaciasnym smokingu wygniecionym oraz tonacji i dykcji chłopca z mutacją. Przy tej zjawiskowej Chince przynosił wam wstyd. To przemiły Pan, ale tylko backstage! A wonderful artistic event, high-quality ballet and choreography, fragments of kitschy projection scenes could be replaced with a choreography of fights in the style of flying daggers, so admired in the world. Performances of tenor, soprano and virtuoso excellent. Congratulations on the orchestra. Perfect organization of the show, assistance at every stage from the parking lot. However, I am begging you, on behalf of many with whom we exchanged impressions vividly, do resign from the provincial presenter without beauty, in a tight, wrinkled tuxedo and the first key and diction of a boy with a mutation. Next to such a phenomenal Chinese presente, he brought you shame. This is a very nice gentleman, but only at the backstage!
Super, z przyjemnością się oglądało.. Przedstawienie robi wrazenie.
Dziękuję że mogłam uczestniczyć w wydarzeniu Shen Yun. Wszystko było idealne. Aktorzy niezwykle wysportowani, salta, piruety, szpagaty były często wykonywane do tego z niezwykłą łatwością. Synchronizacja ruchów grupy tancerzy i tancerek perfekcyjna. Piekne, barwne stroje i rekwizyty zmieniane były przy każdej scenie. Scenografia super nowoczesna i idealne współgrająca ze sceną i... tańcem. Oprawa muzyczna piekna, delikatna i wspierająca. Soliści tenor, sopran i panie grające na chińskim instrumencie oraz fortepianie niezwykle utalentowani. Prowadzący uroczy i konkretni. Wszystko zrobione z dbałością o szczegóły i dużą klasą. Wspaniale, że oprocz uczty dla oka i ucha był również przekazywane ponadczasowe wartosci jak miłość, miłosierdzie, dobro, pomoc, wiara, nadzieja. Najlepszy spektakl na jakim kiedykolwiek byłam przez ostatnie 35 lat. Bilety drogie, ale spektakl wart swojej ceny. Jedyna rzecz, która mi się nie podobała to wnętrze sali widowiskowej w Toruniu... przypominajacej grotę lub... lata 70? Zespół z przedsawieniem Shen Yun reprezentuje tak wysoki poziom, że powinien pracować w piekniejszym otoczeniu. Ich estetyka na to zasługuje. Obsługa sali widowiskowej bardzo miła, dobrze zorganizowana i sprawna. Dziękuję.
Katarzyna z Łodzi 23.01.2022 12:42
niezgodny z oczekiwaniami
To nawet nie było super... bo to niewłaściwe słowo. Po prostu piękne!
Wspaniały. Czekam już na następne wydarzenie z udziałem Shen Yun.
Byłam na występie z młodą baletnicą OSB w Poznaniu. Obie byłyśmy zauroczone pięknym, barwnym i w 200% profesjonalnym przedstawieniem. Piękne przeżycie i może jeszcze kiedyś do powtórzenia! Wielkie dzięki wszystkim osobom z baletu Shen Yun - baletnicom, solistom baletu, muzykom, trenerom i opiekunom, prowadzącej. Po prostu całemu zespołowi baletu Shen Yun!!!
Joanka z Gdańska 22.01.2022 20:18
Szkolny poziom tańca młodej sekciarskiej grupy z Bogiem ojcem D.F. pojawiającymi się bez okularów dzięki integracji animowanej scenografii. Kicz i żenada za niemałe pieniądze. Wsparłam sektę !... i mam nadzieję na odnowę i nadzieję w Wielkim Miłosierdziu.
było bardzo ładnie
Bardzo wysoki poziom artystyczny oraz taneczny. Byłem zachwycony mnogością choreografii, ilością przepięknych strojów oraz wysokim poziomem artystycznym i technicznym tancerzy. Warto zobaczyć to na własne oczy.
Występ od strony choreografii i kunsztu występujących oceniam bardzo wysoko. Jedyne zastrzeżenia mam do ubioru konferansjera — niedopasowana marynarka „smokingowa”, niewyprasowane, za długie spodnie materiałem wyraźnie różniące się od marynarki, buty typu derby zamiast oksfordów i kilka innych drobiazgów rzutujących na wrażenie ogólne. Doskonałe zgranie efektów scenografii z występem.
Wspaniałe widowisko. Pokaz chińskiego tańca klasycznego i elementy współczesnego. Piękny śpiew męski i żeński. Orkiestra urzekła.
Występ był wspaniały, wzruszał, bawił i uczył innej kultury. Zobaczyłam pierwszy raz klasyczny balet chiński. Chyba nic mu już nie dorówna i nie można o nim zapomnieć. Ogromny szacunek i podziw dla artystów i całej grupy za ich mistrzostwo i lata pracy i nauki. Dziękuję Wam za przepiękne przedstawienie.
Przepiękne przedstawienie. Byłam z 14 letnim synem, który był zachwycony❤️
Poziom wykonania perfekcyjny. Ciekawe efekty specjalne. Organizacja występu bardzo dobra.Polecam.
Widowisko nie lada!!! Polecam każdemu. Paleta barw nie do opisania! Wspaniałe brzmiąca orkiestra! Wszystko super!!!
Wzięłam urlop od pracy i pędziłam 8 godzin w transporcie publicznym, żeby zobaczyć ten występ. Warto!
Występ byl naprawdę super. Perfekcjonizm tancerzy, pieknne stroje. Ale organizacja dno! Podwójnie sprzedane bilety spowodowały spore zamieszanie. Było kilkanaście takich przypadków. Nam się to również zdarzyło. Jeden akt staliśmy. Znaleźli nam w końcu miejsca, nawet wygodne.
Polecam. Piękny spektakl. Taniec i muzyka na najwyższym poziomie. Moja 5 letnia córka cały przedstawienie utrzymała koncentrację
Infantylny prowadzący, Kultura Chinska made by ..USA ( Broadway)
Cudowne!!! Wspaniałe przedstawienie!!!!
Wyśmienite przedstawienie. Perfekcyjnie przygotowane i wykonane. Zapowiedzi przed każdą opowieścią ułatwiają odbiór widowiska. Bardzo budująca była widoczna w przedstawieniu promocja i odwoływanie się do tradycyjnych wartości takich jak: pracowitość, mądrość czy cel życia także w kontekście metafizycznym. Wielkie brawa!
Wrażenia niesamowitego! Wzruszenie przez cały spektakl. Chciałabym przeżyć to jeszcze raz.. polecam wszystkim z całego serca. Cudownie! Dziękuje !!!
Kunszt sztuki na najwyższym poziomie. Miło było popatrzeć na tak przygotowany spektakl dopracowany w najmniejszych szczeółach, synchronizacja obrazu dźwieku i ruchu coś NIESAMOWITEGO !!!!! Z pięknym i mądrym przesłaniem !!!
WIĘCEJ
ZWIŃ

Polecane z kategorii spektakl