spektakl

Szalone Nożyczki - Teatr Kwadrat

spektakl

Szalone Nożyczki - Teatr Kwadrat

Szalone Nożyczki - Teatr Kwadrat - Bilety na spektakl teatralny

Szalone Nożyczki - Teatr Kwadrat - Gdańsk Polska Filharmonia Bałtycka | Kupuj Bilety Online

Interaktywna komedia fryzjerska, której humor ostry jest jak brzytwa!

Akcja toczy się w salonie fryzjerskim mistrza grzebienia i nożyczek – Tonia Wziętego (nazwisko mówi samo za siebie), który wynajmuje zakład od mistrzyni fortepianu Izabeli Richter. Pewnego dnia kobieta zostaje zamordowana w swoim mieszkaniu, znajdującym się tuż nad salonem. Nieoczekiwany zwrot akcji ujawnia wiele skrywanych tajemnic, których rozwiązaniem zajmie się profesjonalny śledczy, angażując do tego widzów. Autor sztuki bowiem, główną rolę powierzył właśnie publiczności. Od jej błyskotliwości zależy rozwój wydarzeń, a w konsekwencji również - a może i przede wszystkim - zakończenie przedstawienia.

O niewątpliwym sukcesie spektaklu świadczyć może fakt, że gramy go już od 18 lat i wystawiony został prawie 900 razy, a publiczność nadal doskonale się na niej bawi, zapełniając widownię po brzegi!

Informacje o spektaklu
Spektakl dla widzów od 16. roku życia.

CZAS TRWANIA (z przerwą): ok. 2 godz. 30 min.

OBSADA:

Barbara Markowska (fryzjerka) - Lucyna Malec
Pani Dąbek - Ewa Wencel
Antoni Wzięty (fryzjer, właściciel salonu) - Jacek Łuczak
Dominik Kowalewski (inspektor policji) - Grzegorz Wons
Edward Wunzel (handlarz antykami) - Maciej Kujawski
Michał Tomasiak (policjant) - Andrzej Nejman/Paweł Małaszyński/Andrzej Andrzejewski

Autor: Paul Pörtner
Przekład: Elżbieta Woźniak
Reżyseria: Marcin Sławiński
Scenografia: Józef Napiórkowski

CZYTAJ WIĘCEJ

Bilety

Recenzje

Fenomenalna sztuka, zabawna, inteligentna, na luzie. Można się oderwać od rzeczywistości. Polecam
świetna zabawa, bardzo śmieszne dialogi. Trzeba być spostrzegawczym i pilnie śledzić akcję. Aktorzy bardzo energiczni
Halina 11.06.2019 09:34
Fatalne nagłośnienie!!!
Sztuka rewelacyjna, gra aktorska wyśmienita, Jacek Łuczak świetny! Niestety akustyka Filharmonii Bałtyckiej absolutnie niedostosowana do spektakli teatralnych... V rząd, bilet za 150 zł a wypowiadanych kwestii często nie udało się usłyszeć.
Szanowni Państwo, wszędzie tylko nie w Filharmonii Bałtyckiej. To był nasz powrót po latach na ten spektakl. Świetna sztuka, dobra gra aktorska niestety przegrała z nagłośnieniem i akustyką . Nawet w IV rzędzie od sceny ( 150 pln za bilet) był problem ze zrozumieniem sentencji wypowiadanych przez aktorów. Podczas pierwszej połowyt spektaklu widzowie siedzący wysoko schodzili zajmować miejsca wolne poniżej, by móc coś usłyszeć.
przedstawienie rewelacja, polecam wszystkim, z humorem na wysokim poziomie, aktorzy cudowni, zakochałam się we właścicielu salonu fyzjerskiego, zagrali wszyscy swietnie. jestem zachwycona ;-))))
Przedstawienie zabawne i godne polecenia. Niestety, akustyka zbyt dużej sali, nieprzystosowanej do spektakli teatralnych, słaba. Nie wszystko słyszałam, a nie mam problemów ze słuchem.

Polecane