Kupuj taniej bilety w aplikacji mobilnej biletyna.pl - bez opłaty serwisowej

* promocja trwa do 31-12-2023

spektakl

TOM BISHOP

spektakl

TOM BISHOP

TOM BISHOP - spektakl

 Bilety
Dodaj do ulubionych
Ulubione

reżyseria: Jakub Kopeć
muzyka: Aleksander Schmidt
zdjęcia: Tymoteusz Chwistek, Alicja Witkowska-Chwistek
W rolach głównych: Karol Kadłubiec, Bogdan Ferenc 
wystąpią live:
Aleksander Schmidt - śpiew
Mateusz Skrzypczak - saksofon tenorowy

Główny bohater, Tom Bishop, nie wiedząc, że padł ofiarą złośliwego żartu, odmienia swoje życie i wraz z przyjacielem wyrusza w irracjonalną podróż do stolicy, aby wziąć udział w wokalnym talent-show.
Spektakl muzyczno-filmowy TOM BISHOP jest humorystyczną, lekko absurdalną wariacją na temat Don Kichota. To połączenie projekcji filmu z koncertem pary muzyków. To swoisty kolaż, spotkanie świata muzyki i światłoczułego obrazu.
Wszystko odbywa się na oczach widza. W trakcie projekcji, ścieżkę dźwiękową filmu uzupełniają 2 muzycy występujący na żywo. Po każdej sekwencji fabularnej następuje piosenka z „teledyskiem”, która ma dać widzowi chwilę czasu na refleksje przed kolejną sekwencją scen fabularnych.
Akcja filmu dzieje się współcześnie. Główny bohater, nie wiedząc, że padł ofiarą złośliwego żartu, odmienia swoje życie i wraz z przyjacielem wyrusza w irracjonalną podróż do stolicy, aby wziąć udział w wokalnym talent-show. Jest to emocjonalna opowieść o tym, że warto spełniać marzenia i to za wszelką cenę, często na przekór wszelkim przeciwnościom losu.
Inspiracją jest oczywiście powieść Cervantesa, podobno częściowo napisana w więziennej celi. Droga, którą podąża tytułowy bohater wraz ze swoim przyjacielem, jest łudząco podobna do tej, którą kiedyś podróżowali słynni Don Kichot i Sancho Pansa. Czy to przypadek? A może takich współczesnych błędnych rycerzy jest więcej? Może żyją obok nas? Może sami nimi jesteśmy.

CZYTAJ WIĘCEJ

Bilety

Brak wydarzeń w: Piaseczno

Brak wydarzeń w: Piaseczno

Podaruj bliskim niezapomniane emocje!

Kup voucher

Recenzje i opinie: TOM BISHOP


Jak działają recenzje?

Brak recenzji

Polecane z kategorii spektakl