spektakl

Teatr Capitol - Spektakle

spektakl

Teatr Capitol - Spektakle

Teatr Capitol - Spektakle - Bilety na spektakl teatralny

Teatr Capitol - Spektakle - Kalisz | Kupuj Bilety Online

CZYTAJ WIĘCEJ

Bilety

Kalisz inne wydarzenia

Recenzje

Na spektaklu byliśmy całą grupą, wszyscy bawiliśmy się doskonale. Gorąco polecam!!!
Upłakałyśmy się ze śmiechu. Cała obsada fenomenalna!
Olga Bończak i Maciej Damięcki rewelacyjni, pociągnęli całość, jednak gdyby nie oni - jedna gwiazdka... Chyba najsłabsze przedstawienie na jakim byłam :(
Spektakl bardzo ciekawy. Dobra gra aktorska, zwłaszcza pani K. Skrzyneckiej- gwiazda najwyższej miary. Komedia z bardzo dużą dawką humoru. Pękałam ze śmiechu. Polecam!!!
Dobra zabawa, aktorzy super.
Bardzo dobra komedia. Gra aktorów znakomita. Pani Katarzyna Skrzynecka - perfekcyjna klasa. Pan Andrzej Deskur nadzwyczajny. A Pani Małgorzata Ostrowska- Królikowska, pomimo ciężkich przeżyć, dała tyle radości i uśmiechu, że ubawiłyśmy się szczerze. Dziękujemy za wspaniałe święto kobiet.
Trudno opisać w kilku zdaniach to wydarzenie. Tak wydarzenie! Kilkuminutowa owacja na stojaco nie była przesadą. A Pani Olga Bończyk doprowadziła mnie wielokrotnie do łez (śmiechu). Polecam całym sercem.
Świetny spektakl i gra aktorska, 2 godziny rozrywki na wysokim poziomie. Polecam!
Wspaniały występ, świetna zabawa ☺
Byliśmy z mężem i bawiliśmy się rewelacyjnie. Jeszcze policzki mnie bolą od śmiechu. Każdy z występujących aktorów wypadł rewelacyjnie. Teksty super. Jak dla nas 11/10. POLECAMY!!!
Tekst dobry, sam w sobie by się obronił. Rozrywka, z gatunku tych niewymagających. Niestety górami lodowymi tego Titanica okazała się gra aktorska. O ile Ferris (Władysław Grzywna) oraz Sally (Magdalena Wróbel) względnie trzymali poziom, o tyle pozostała trójka (Kazik Mazur, Krzysztof Chodorowski, Katarzyna Maciąg) konsekwentnie od pierwszych dialogów ciągnęła ten statek w dół. Nie lubię pisać takich opinii, niestety tutaj... cóż. Miała być komedia, zrobił się dramat.
Najgorszy spektakl na jakim byliśmy !
Wspaniały spektakl, pełen zwrotów akcji trzymający widza w napięciu i dobrym nastroju do ostatnich minut ! Do tego znakomita obsada. Polecam serdecznie
Samo przedstawienie świetne. Polecam, szczególnie pani Olga Bończyk. Bardzo duże zamieszanie z miejscami, sprzedawano kilka biletów na jedno miejsce przez co widzowie byli przesadzani z kąta w kąt.
Grzegorz 04.03.2020 08:45
Dla aktu pierwszego należy wykazać nieco cierpliwości w rozkreceniu, akt drugi nie pozostawia nic do życzenia! Petarda !:)
Super przedstawienie
Miła rozrywka na piątkowy wieczór.
rena 29.02.2020 08:30
Na miejscu 2A nie widać połowy sceny, wypadałoby o tym informować.
Było bajecznie.
Witam, zostałam zaproszona na spektakl przez znajomą i nie żałuję, że poszłam. Świetna obsada, wiele zabawnych scen i komiczne teksty. Polecam serdecznie jeśli ktoś lubi dobą zabawę i ma dystans do siebie.
Świetny spektakl! Wspaniała gra aktorska i bardzo dużo śmiechu.
kiniutka 18.02.2020 10:41
Było super zabawnie, pokecam zdecydowanie innym!!!!
Cyganeczka 17.02.2020 18:30
Rewelacyjna dawka humoru, jak wiadomo śmiech to zdrowie, więc po tym przedstawieniu człowiek wychodzi jak nowo narodzony :) Dzięki
Sebek 17.02.2020 12:04
spektakl świetny, bawiliśmy się wybornie, doskonała obsada, genialny kontakt z publicznością
Świetny spektakl. Genialna rola Wysockiego:) szapoba.
Bawiliśmy się bardzo dobrze.
Super, super i jeszcze raz super! Polecam!
Występ bardzo fajny. Ogromny minus za brak nagłośnienia.... nie było wielu rzeczy slychac
Bardzo pozytywna sztuka :-)
Miło spędzony czas. Aktorzy mimo, że grali na prowincji (Piła) dali z siebie wszystko. Niestety sala audytorium maximum nie spełnia wymogów. Twarde krzesła oraz brak nagłośnienia to wielki minus.
WIĘCEJ
ZWIŃ

Polecane