Skok w bok - Bilety na spektakl teatralny

Dwie pary z długoletnim stażem planują kolejne wspólne wakacje. Ta sama willa, te same atrakcje, no i oczywiście niestety partner także ten sam. Aby więc tym razem urlop nie był nudny, mężowie postanawiają urozmaicić sobie letni wypoczynek i namówić żony do spędzenia wakacji oddzielnie. Tylko jakich argumentów powinni użyć, by ich chytry plan się ziścił? Ich obawy są jednak przedwczesne. Szybko okazuje się, że pań wcale nie trzeba do tego pomysłu przekonywać… Jak zamierzają ten urlop spędzić mężowie? A w jaki sposób będą wypoczywać ich małżonki? I na koniec – najważniejsze pytanie! Dlaczego wybór miejsca docelowego ma aż tak ogromne znaczenie?

Komedia „Skok w bok”, autorstwa Donalda Churchilla i Petera Yeldhama, wystawiana była z dużym powodzeniem na londyńskim West Endzie. Ogromną popularnością cieszyła się także we Francji, w Niemczech oraz w RPA. Teraz pora na Polskę!

OBSADA:
Dorota Chotecka
Sławomir Zapała
Robert Wabich
Joanna Moro
Magdalena Kajra Kajrowicz
Marta Chodorowska
Michał Malinowski

Reżyseria Andrzej Rozhin
Przekład Klaudyna Rozhin
Kostiumy Ewa Kochańska
Scenografia Joanna Pielat-Rusinkiewicz
Muzyka Waldemar Król
Asystent reżysera Anna Modrzejewska

Data premiery: czerwiec 2017 r.
Czas trwania: 130 minut z przerwą

CZYTAJ WIĘCEJ

Bilety

 KUP BILET
 KUP BILET
 KUP BILET
 KUP BILET

Brak wydarzeń w: Warszawa

Recenzje i opinie: Skok w bok

Bardzo zabawna fabuła, w tych trudnych czasach potrzeba ludziom rozrywki. Dzięki spektaklowi choć na chwilę można powrócić do normalności. Bardzo mi się podobało!!!
Katarzyna 01.03.2021 12:26
Sztuka z dobrą obsadą aktorską jest lekka, z dużą dozą humoru zatem była idealna na piątkowy wieczór.
Sztuka świetna. Ja wraz z koleżankami bawiłyśmy się świetnie w tych trudnych czasach potrzeba jest ludziom taka rozrywka.🥰😘
Bawiliśmy się bardzo dobrze.
Super, super i jeszcze raz super! Polecam!
Występ bardzo fajny. Ogromny minus za brak nagłośnienia.... nie było wielu rzeczy slychac
Miło spędzony czas. Aktorzy mimo, że grali na prowincji (Piła) dali z siebie wszystko. Niestety sala audytorium maximum nie spełnia wymogów. Twarde krzesła oraz brak nagłośnienia to wielki minus.
Sztuka super. 2 godziny cudownej rozrywki. Na pewno polecę tę sztukę znajomym.
Mega spektakl, bawiliśmy się wspaniale, udany wieczór polecam
Sztuka taka sobie, bez szału, owszem można się pośmiać nie powiem, ale niektóre scenki taakie sobie, płytkie. Aktorska gra wspaniała, bardzo dziękujemy, życzymy wielu fajnych pomysłów na realizację dobrej zabawy,
Super sztuka! Świetna zabawa ;)
Super. Bardzo polecam
Świetna sztuka, świetni aktorzy, uśmialiśmy się do łez :)) Polecam !!!
Spektakl wspaniały. Ubawiliśmy się bardzo. Polecam wszystkim .
Dawka humoru w najlepszym wydaniu. Dla osób w każdym przedziale wiekowym.
Super zabawa, polecam
Świetnie spędzony Sylwester! Dobra komedia, fantastyczni aktorzy, przekąski i wino, no i super kameralne miejsce w nowiutkiej sali widowiskowej w Pruszkowie.
Fantastyczne przedstawienie!!! Mega dużo śmiechu, bardzo dobrze dobrani aktorzy, grali rewelacyjnie. Serdecznie polecam!!!
Bardzo przyjemny sposób na powitanie Nowego Roku Sztuka prosta, radosna fajnie, że było też wino i przekąski a potem szampan
Przedstawienie świetne. Początek nie zapowiadał tak udanej dawki śmiechu. Jednak z minuty na minutę akcja rozkręcała się aż przepona od śmiechu bolała. Gra aktorów wspaniała, wstawki z bieżącej sytuacji politycznej całkiem fajnie wplecione w fabułę. Natomiast organizacja całości pozostawia do życzenia. Jako impreza sylwestrowa powinna być lepiej zorganizowana. Poczęstunek w przerwie powinien być odpowiednio zaanonsowany ze sceny. To samo finalny poczęstunek z szampanem i wyjście aktorów do widzów powinno być ogłoszone tuż po przedstawieniu. Część gości po prostu po sztuce udała się pośpiesznie do taksówek aby zdążyć na północne życzenia - nie wiedząc, że tu także organizatorzy przygotowali takowe. Ta kwestia absolutnie do poprawki. Przedstawienie jednak uratowało wieczór.
Dobra zabawa
wspaniała zabawa,bardzo miło spędziliśmy wieczór.Polecam!
Rewelacja!!!
Rewelacja!!! Świetna zabawa.
Katarzyna 05.12.2018 08:08
Bardzo dobrze się bawiłam,masaż brzucha gwarantowany przez 2 godz. Świetna obsada(po warunkach).Polecam.
Doskonała zabawa - łzy śmiechu gwarantowane
Waldek 04.12.2018 09:43
Rewelacyjny spektakl, dawno się tak świetnie nie bawiłam. Polecam
Super śmieszna komedia. Polecam wszystkim.
WIĘCEJ
ZWIŃ

Polecane z kategorii spektakl