spektakl

Teatr Piasku Tetiany Galitsyny

spektakl

Teatr Piasku Tetiany Galitsyny

Teatr Piasku Tetiany Galitsyny - Bilety na spektakl teatralny

Teatr Piasku Tetiany Galitsyny organizuje na terenie całej Polski rodzinne spektakle, łączące w sobie pokazy sztuk wizualnych z grą aktorów, muzyką i projekcjami multimedialnymi. Podczas naszych spektakli można zobaczyć m.in.: pokazy Malowania Piaskiem, Malowania Światłem, Speed Painting oraz wiele innych. Wszystkie pokazy wykonywane są na żywo na oczach publiczności!
Teatr Piasku jest częścią Galitsyna Art Group, założonej przez Tetianę Galitsynę, zwyciężczynię programu „Mam Talent” oraz prekursorkę sztuki Malowania Piaskiem w Polsce.
Galitsyna Art Group wykonuje również dedykowane pokazy na eventy firmowe i rodzinne na terenie całej Polski oraz za granicą.

CZYTAJ WIĘCEJ

Bilety

Recenzje i opinie: Teatr Piasku Tetiany Galitsyny

Piękne przedstawienie, warte zobaczenia - polecam wszystkim
Polecam.
Wieczór bardzo nastrojowy 🤗 Piękne kolędy oraz teatr piasku wprowadzają razem w piękny świąteczny nastrój 🎄🌟🎶
Sylwia 30.12.2021 17:33
Trochę za głośno i za krótko, szkoda że nie w teatrze. Poza tym było super :)
Bardzo udane wydarzenie - przepiękne przeżycie. Wszystko mi się podobało i na pewno jeszcze kiedyś pójdę. Polecam !
Bardzo wyczekiwaliśmy tego przedstawienia. Zachwyceni byliśmy "Małym Księciem" więc czym prędzej kupiliśmy bilety na " Opowieść wigilijna" jednak się przeliczyliśmy. Przedstawienie krótkie, dosyć mało malowania piaskiem. Znając historię , wydaje mi się, że została dziwnie zinterpretowana. Być może obarczyliśmy spektakl zbyt dużymi oczekiwaniami.
Dla dzieci i dorosłych. Widowisko na poziomie!
Aktorzy perfekcyjnie wczuli się w swoje role. Na szczególne oklaski zasługuje rola Marleya. Aktor miał nie lada wyzwanie odzwierciedlić tę rolę. Zagrał mistrzowsko ! Brawa należą się także dla Aktorów z grupy Teatru malowania piaskiem śniegiem i światłem. Podsumowując, było to niesamowite widowisko które nie jednemu widzowi (temu małemu i dużemu) zapadnie w pamięć
Występ był bardzo ładny. Na początku jeden z aktorów miał wyłączony mikrofon i na sali mogłoby być ciepłej, widownia była w kurtkach.
Super, jestem pod wrażeniem !!
Przedstawienie profesjonalnie i perfekcyjnie przygotowane. Jestem pod wrażeniem talentu. Bardzo mi się podobało. Natomiast nie polecam dla dzieci mniejszych- przedszkolnych i wczesnoszkolnych - ze względu na miejscami "mroczną" tematykę - mogą się przestraszyć. Lektura Opowieści Wigilijne przerabiana jest dopiero w 7 klasie - chyba nie bez powodu.
Troszkę dzieci przeszkadzały, powinno być info że przedstawienie nie dla małych dzieci bo w widoczny sposób sie nudziły
Opowieść Wigilijna jest piękna sama w sobie. Przesłanie, które niesie nie podlega żadnym dyskusjom. Jeżeli ktoś lubi tą historię polecam. Wykonanie piaskiem rewelacja, majstersztyk. Gratuluję.
Super przedstawienie dla tych najmłodszych i tych nieco starszych widzów.
Wspaniały wystep .cudownie wprowadził w Świąteczny nastrój
Danuta 21.12.2021 13:49
Przedstawienie przepiękne, niepowtarzalny talent artystów malujących piaskiem i światłem. Sztuka jak najbardziej oddaje przesłanie utworu Ch. Dickensa, szkoda tylko, że niektóre fakty są rozbieżne. Ale to nie ujmuje wartości sztuce, wzmaga wręcz czujność odbiorcy. Polecam wszystkim lubiącym teatr!
Fantastyczne obrazy malowane piaskiem, fajnie połączony z występem aktorów. Świetna zabawa dla całej rodziny, niezapomniane wrażenia.
Wzruszajacy…
Sam wystep- i muzyka i p.Tetiana- byly wspaniałe. Minusem byly jedynie "swiatla" z projektorem, ktore byly bardziej "dyskotekowe" i zupelnie nie pasowały do klimatu wydarzenia.
Piękny występ! Serdecznie polecam Teatr Piasku Tetiany Galistyny.
Wspaniały spektakl z przeróżnymi efektami. Opowieści pisane piaskiem i światłem zachwycają kunsztem, i realizmem. Polecam gorąco !!. Wspaniała uczta dla dzieci i dorosłych
Cudowny spektakl!!!Polecam każdemu.
przedstawienie super, warto zobaczyć
Wspaniałe przedstawienie. Wielce utalentowani aktorzy pełni pasji i zaangażowania a także piękny pokaz malowania piaskiem i światłem. Zdecydowanie polecam
Świetny spektakl. Niesamowite wrażenie. Cudowne przeżycie.
Wspaniały występ!
Przedstawienie bardzo fajne, żeby wybrać się z dziećmi rewelacyjne. Wizualnie dopracowane - malowanie piaskiem i światłem, a dodatkowo malowanie na żywo. Wszystko razem bardzo fajnie. Jedyny problem to widownia, która w sklepiku (nie wiem po co w ogóle otwartym) nakupiła chrupek i chipsów i przez pierwszą połowę przedstawienia słychać było tylko szeleszczenie opakowań. Przedstawienie trwa około godziny i nikt w tym czasie nie umarłby chyba z głodu. Dodatko okazało się, że pół sali ogłuchło, gdy była mowa o wyłączeniu lamp błyskowych w aparatach. Gdyby nie widownia było super.
super fajniej niż się spodziewałem
WIĘCEJ
ZWIŃ

Polecane z kategorii spektakl