spektakl

Teatr Piasku Tetiany Galitsyny

spektakl

Teatr Piasku Tetiany Galitsyny

Teatr Piasku Tetiany Galitsyny - Bilety na spektakl teatralny

Teatr Piasku Tetiany Galitsyny organizuje na terenie całej Polski rodzinne spektakle, łączące w sobie pokazy sztuk wizualnych z grą aktorów, muzyką i projekcjami multimedialnymi. Podczas naszych spektakli można zobaczyć m.in.: pokazy Malowania Piaskiem, Malowania Światłem, Speed Painting oraz wiele innych. Wszystkie pokazy wykonywane są na żywo na oczach publiczności!
Teatr Piasku jest częścią Galitsyna Art Group, założonej przez Tetianę Galitsynę, zwyciężczynię programu „Mam Talent” oraz prekursorkę sztuki Malowania Piaskiem w Polsce.
Galitsyna Art Group wykonuje również dedykowane pokazy na eventy firmowe i rodzinne na terenie całej Polski oraz za granicą.

CZYTAJ WIĘCEJ

Bilety

Recenzje Teatr Piasku Tetiany Galitsyny

Wspaniałe widowisko. Historia miło opowiedziana, ubarwiona świetnymi pokazami nowoczesnych technik malarskich oraz niesamowitemu talentowi Tetiany. Dodać do tego muszę naprawdę udaną ścieżkę muzyczną, która była tak samo na pierwszym planie jak pokaz całej grupy. Od całości nie można było wzroku i słuchu oderwać. Z pewnością udał bym się na pokaz grupy jeszcze raz.
Jak na przedstawienie dla dzieci bilety zbyt drogie. Oprawa artystyczna podobała się dzieciom, ale mogłaby być lepsza fabuła. Wplatanie w bajkę facebooka i instagrama nie podobało mi się, wyrywało ze świata magii. Ogólna ocena 4 minus.
Rewelacyjny show, pierwszy raz oglądałam taki spektakl na żywo. Na długo pozostanie pod powieką :)
Lady Maggie 16.09.2021 11:27
Niezwykłe wydarzenie, fajne połączenie gry aktorskiej, narracji i efektów specjalnych w postaci malowania piaskiem, na wodzie i innych atrakcji. Jak najbardziej polecam zarówno dla dorosłych jak i dla dzieci.
Ciekawe przedstawienie. Pięknie opowiedziana przygoda obrazem. .
Syluska 09.09.2021 08:46
Warto❤️
Bardzo mi się podobało!
Bardzo ale to Bardzo Zadowoleni Jesteśmy z występu. Wielkie Gratulacje Dla Talentu I pokazu Kierujemy w stronę Pani Anny Kierm.
Godzina świetnej zabawy i niesamowitych obrazów
Przedstawienie bardzo fajne, zarówno ja żoną jak i dzieci bawiliśmy się super.
Po pierwsze - te wszystkie "chece" przed wejściem na salę ( mimo, że rozumiem że takie są wymogi ) same w sobie skutecznie psuły nastrój oczekiwania. Po drugie - jeśli chodzi o sam występ: o ile podziwiam talent artystów ( malowanie piaskiem, światłem ) o tyle samym przedstawieniem nie jestem usatysfakcjonowana. Znam i kocham " Małego Księcia " i ta interpretacja mi nie do końca odpowiadała .Zostało to zrobione w taki sposób, że nie bardzo było wiadomo czy to dla dzieci czy dla dorosłych. Dzieci na pewno niewiele z tego zrozumiały ( zresztą " Mały Książę " jest raczej książką dla dorosłych a nie dla dzieci ) ale i dorośli którzy go nie znają ( są tacy ) mogli się w tym trochę pogubić. Wyszłam z przedstawienia z pewnym niedosytem i wrażeniem , że nie warto było tak długo na to czekać.
Było cudownie❤️
Piękne przedstawienie dla dzieci i dla dorosłych.
Spektakl nie odbył się!!!!!!!!!!!!!! Informacji na mailu, z państwa strony, o kolejnym terminie brak. Słów też. Proszę o zwrot pieniędzy.
wspaniałe przeżycie niezapomniane wrażenia polecam
Spektal, który cieszył zmysł wzroku i słuchu i poruszał duszę:)
Piękny spektakl!! Polecamy gorąco!
super spektakl!
Niesamowite dzieła tworzone na bieżąco. Jestem zachwycona!
Magiczne przedstawienie, wzruszające. Można się wyciszyć, zatrzymać na chwilę, pomyśleć. Polecam
Super przedstawienie, z chęcią wybiorę się ponownie
Piękny spektakl :)
Magiczne, piękne chwile.
Spektakl bardzo ciekawy, jesteśmy bardzo zadowoleni. Jedyny minus jest taki, że nie otrzymaliśmy wcześniej informacji, że przesunięto spektakl o godzinę później. Dowiedzieliśmy się o tym dopiero na miejscu w dniu pokazu.
Cudowna impreza . Mnóstwo endorfin. Po prostu pieknie .
Cudna interpretacja
Przepiękne przedstawienie, gorąco polecam.
Wyjątkowe widowisko, przepięknie opowiedziana historia.
fantastyczne przedstawienie, polecam!
WIĘCEJ
ZWIŃ

Polecane z kategorii spektakl