spektakl Teatr Piasku Tetiany Galitsyny

Teatr Piasku Tetiany Galitsyny - Królowa Śniegu

spektakl Teatr Piasku Tetiany Galitsyny

Teatr Piasku Tetiany Galitsyny - Królowa Śniegu

Teatr Piasku Tetiany Galitsyny - Królowa Śniegu - Bilety na spektakl teatralny

Pamiętasz opowieść o Królowej Śniegu? Udaj się w artystyczną podróż do świata lodu, czarów i magii!
Teatr Piasku Tetiany Galitsyny, zwyciężczyni programu „Mam Talent”, zaprasza na rodzinną odsłonę tej ponadczasowej historii, opowiedzianej śniegiem, piaskiem i światłem. Poczuj dreszczyk emocji oraz dziecięcą radość, oglądając tę zachwycającą zimową opowieść.
Pozwól, by Królowa Śniegu zabrała Cię do swojego lodowego zamku.
Przyjdź i zobacz na żywo artystyczną interpretację tej przepięknej baśni.

CZYTAJ WIĘCEJ

Bilety

 KUP BILET

Brak wydarzeń w: Łódź

Recenzje i opinie: Teatr Piasku Tetiany Galitsyny - Królowa Śniegu

Dzień dobry !!! Byliśmy na przedstawieniu z wnukami. Dzieciom się podobało. Nam , starszym odbiorcom troszkę przeszkadzał natłok bodźców. Były momenty, gdy aktorzy przysłaniali obraz malowany piaskiem. jednak ogólny odbiór - pozytywny. Gra aktorów bardzo wyrazista, mnóstwo przeżyć estetycznych działających wielozmysłowo. Wnuki i my zachowamy w pamięci to przedstawienie jako miłe przeżycie . Pozdrawiamy i do zobaczenia Detka i Krzyś z wnukami.
Krzysztof 29.11.2021 12:10
Genialne widowisko . Cudowne show😉. Piękna muzyka aranżacja i gra aktorska . Świetny kontakt z publicznością .❤️ No i ona .. królowa - ona zjawiskowa i cały jej team 💓
Świetny pomysł na połączenie historii bajki z malowaniem piaskiem i światłem.
Występ rewelacyjny. Wspaniali i utalentowani artyści.
Dorora 27.11.2021 08:46
Super...
Elżbieta 20.11.2021 11:34
Wspaniałe widowisko. Historia miło opowiedziana, ubarwiona świetnymi pokazami nowoczesnych technik malarskich oraz niesamowitemu talentowi Tetiany. Dodać do tego muszę naprawdę udaną ścieżkę muzyczną, która była tak samo na pierwszym planie jak pokaz całej grupy. Od całości nie można było wzroku i słuchu oderwać. Z pewnością udał bym się na pokaz grupy jeszcze raz.
Jak na przedstawienie dla dzieci bilety zbyt drogie. Oprawa artystyczna podobała się dzieciom, ale mogłaby być lepsza fabuła. Wplatanie w bajkę facebooka i instagrama nie podobało mi się, wyrywało ze świata magii. Ogólna ocena 4 minus.
Wspanialy wystep,pierwszy raz w moim zyciu widzialam cos takiego .Moj synek byl zachwycony. Polecam serdecznie.
Ze względu na obecną sytuację w Polsce i nie tylko, dziwi mię że przedstawienie nie zostało odwołane. Decyzja nieodpowiedzialna.
Bardzo mile spędzony czas, córka zachwycona :)
Magia! Ten pokaz to było coś wspaniałego! Było wiele momentów, które mnie zachwyciły. Wiele różnych technik w malarstwie, piękny pokaz pani Tetiany oraz malowania światłem (to jakiś kosmos!) świetnie połączone ze sztuką teatralną.
Lelli 09.03.2020 14:21
Suuuuuuuuper👍
Przedstawienie bardzo ciekawe. Natomiast oślepiały leflektory przez co nie było widać co się dzieje na scenie. Goście przesiadali się przez to, szukali lepszych miejsc aby światła nie padały na twarz. A jak się przesiadali to przeszkadzali innym.
Basia 08.03.2020 10:19
Niesamowite widowisko 🥰 prześlicznie. Zachwyt dzieci i dorosłych!
bardzo fajne przedstawienie, ja i moje diecko bawiliśmy się super!
Było super
Super
Bardzo fajny spektakl dla całej rodziny, POLECAM.
Było super.. Przedstawienie rewelacyjne.
Super wydarzenie, niesamowite przeżycia!
super przedstawienie
CUDOWNIE!!!
Ciekawe wydarzenie urocze obrazy piaskiem sypane polecam efekty swietlne rowniez uswietnily opowiesc o Krolowej sniegu nowiczesne spojzenie na ta bajke
Kate 08.02.2020 16:26
Niezapomniane wrażenia, zadziwiające nowatorskie rozwiązania techniczne i środki przekazu artystycznego, wspaniali aktorzy i tradycyjna bajka J.Ch. Andersena "Królowa Śniegu" i w dodatku cudowna atmosfera. Gorąco polecam, a artystom życzę kolejnych sukcesów :)
Marta 03.02.2020 11:22
Malowanie piaskiem światłem i śniegiem super... Otoczka bajkowa - słaba
Impreza bardzo mierna . Hotel Gołębiewski mógłby zmienić połamane fotele.
Super, przepiękne przedstawienie.Gorąco polecam, dzieci zachwycone,3letnia Marianna siedziała wpatrzona jak w obrazek,a ciężko ją utrzymać w jednym miejscu 😉
Widowisko piękne. Pokaz malowania światłem, piaskiem i śniegiem wyjątkowe i niezwykłe.
Wspaniałe przedstawienie zarówno dla dzieci jak i dorosłych. Jesteśmy pod wrażeniem sztuki malowania piaskiem, światłem w czasie rzeczywistym. Moc wrażeń, a i śmiechu nie zabrakło. Polecamy!
WIĘCEJ
ZWIŃ

Polecane z kategorii spektakl