spektakl

Teatr Supełek - Trzewiki Szczęścia

spektakl

Teatr Supełek - Trzewiki Szczęścia

Teatr Supełek - Trzewiki Szczęścia - Bilety na spektakl teatralny

Teatr Supełek - Trzewiki Szczęścia - Rybnik Dom Kultury Boguszowice | Kupuj Bilety Online

„Trzewiki szczęścia” to bajka nie tylko dzieci, ale także ich rodziców. Porusza bardzo uniwersalny i jednocześnie ważny temat w życiu każdego człowieka – SZCZĘŚCIE. Pokazuje, że szczęście jest tuż obok nas.
Znudzona, smutna i kapryśna Królewna Lala, której nic nie jest w stanie zadowolić, spotyka na swoje szczęście, albo i nieszczęście szewczyka Felka. Zawsze uśmiechnięty szewczyk, zna sposób na rozweselenie księżniczki. Okazuje się, że uszczęśliwić Księżniczkę mogą tylko tajemnicze trzewiki.

Teatr "Supełek" w tym roku obchodzi jubileusz 25 lat pracy artystycznej. Niezliczona ilość nagród zdobytych na ogólnopolskich przeglądach i festiwalach teatralnych, rewelacyjne efekty dydaktyczne i sceniczne pracy z młodzieżą - to tylko niektóre dowody na to jak ważną rolę pełni w rybnickim życiu kulturalnym.

Kolejne wydarzenia firmowane przez tę grupę teatralną zawsze spotykają się ze sporym zainteresowaniem. Zamknięta premiera odbędzie się w sobotę 28.03, a w niedzielę 29.03 zapraszamy na aż dwa spektakle o 15.00 i 17.00.

Ten spektakl po prostu trzeba zobaczyć!

Reżyseria: Izabela Karwot
Asystenci reżysera: Anna Zemczak, Mateusz Suchan
Scenografia i kostiumy: Barbara Wójcik-Wiktorowicz
Muzyka: Tomasz Manderla
Oświetlenie: Mateusz Preś

Obsada: Hania Konieczny, Maria Konieczny, Maja Kuczera, Aleksandra Lach, Kinga Gilewicz, Natasza Grochowsk, Aleksandra Rusin, Amelia Kaszny, Wiktoria Kaszny, Nadia Pączkowska, Gaja Pęcherzewska, Oliwia Pęcherzewska, Zofia Poziomka, Lena Stasiak, Milena Szweda, Miłosz Benedykt, Dorian Grochowski, Tomasz Tychy, Szymon Piecha, Roksana Adamiec, Laura Drewno, Milena Głuchowska, Emilia Kajzerek, Eliza Kołodziejczyk, Sandra Kwak, Łucja Niemiec, Lena Osiak, Zofia Osiecka, Alicja Owczarek, Malwina Serkowska, Martyna Stach, Maja Szweda, Marta Ustyniak

CZYTAJ WIĘCEJ

Bilety

 KUP BILET
 KUP BILET

Brak wydarzeń w: Rybnik

Recenzje

Brak recenzji

Polecane