spektakl

Triathlon Story czyli Chłopaki z Żelaza

spektakl

Triathlon Story czyli Chłopaki z Żelaza

Triathlon Story czyli Chłopaki z Żelaza - Bilety na spektakl teatralny

Triathlon Story czyli Chłopaki z Żelaza | Bilety Online, Opis, Recenzje | 2020, 2021

W hotelowym pokoju, wieczorem, przypadkowo spotykają się czterej uczestnicy zawodów triathlonowych. Każdy z nich zjawia się tam z innego powodu i każdy z nich czegoś innego oczekuje od startu. Łączy ich triathlon a co ich dzieli? Wszystko! Mają zupełnie odmienne poglądy na życie i odmienne życiowe doświadczenia, różne temperamenty i sprzeczne charaktery, nawet poczucie humoru każdy z nich ma inne. Wydawać by się mogło, że nigdy się ze sobą nie dogadają, jednak wymykające się spod kontroli absurdalne zdarzenia powodują, że pomiędzy bohaterami zawiązuje się prawdziwe męskie porozumienie, a może nawet rodzi się męska przyjaźń. "Triathlon story" rozbraja szczerością, uwodzi potężną dawką dobrego humoru i nie zwalnia tempa ani na chwilę. Bawi widzów od pierwszej do ostatniej minuty spektaklu. Nieoczekiwane zwroty akcji, brawurowe sytuacje i mistrzowska gra aktorska gwarantują doskonałą, pełną pozytywnych emocji rozrywkę.

Reżyseria: Piotr Nowak, Scenariusz: Dorota Truskolaska Alibert Występują: Waldemar Błaszczyk,
Piotr Nowak, Andrzej Deskur / Leszek Lichota, Bartłomiej Topa/ Michał Żurawski

CZYTAJ WIĘCEJ

Bilety

05.09.2020, 20:00 Kino Apollo
 KUP BILET
06.09.2020, 17:00 Kino Apollo
 KUP BILET
06.09.2020, 20:00 Kino Apollo
 KUP BILET
 KUP BILET
 KUP BILET
 KUP BILET

Brak wydarzeń

Recenzje

Świetna zabawa!
Artur 15.12.2019 15:28
Genialny, jest się z czego pośmiać, panowie pierwsza klasa :)
super spektakl, kapitalna gra ,aktorzy dali z siebie wszystko co najlepsze. Dawno się tak nie uśmiałam ;-) Polecam !!!
świetna gra aktorów ubawiłam się do łez
Do teatru wybrałem się wraz ze swoją narzeczoną. Mieliśmy okazję zobaczyć niepowtarzalną i wybitną grę czołowych polskich aktorów. Po wyjściu z teatru byliśmy bardzo zadowoleni, gdyż przedstawienie bardzo Nam się podobało. Sztukę oglądało się bardzo przyjemnie i z wielkim zainteresowaniem. Humorystyczny klimat wprawił Nas w doskonały nastrój. Zachęcam wszystkich do oglądnięcia tegoo spektaklu, który na pewno na długo zapadnie w Naszej pamięci!
warto było wydać te pieniążki i tak się ubawić na przedstawieniu, doskonała gra aktorska ...no i scenariusz... polecam wszystkim
Rewelacja!!! Aktorstwo najwyzszej klasy, płakałam ze śmiechu. Polecam!!! I bardzo dziekuje za miły wieczór
było super!
Z początku było trochę nudno,chociaż aktorzy na siłę próbowali rozśmieszyć publiczność. Miałam poczucie straconego czasu,potem akcja się rozwinęła.Generalnie przy tak dobrej obsadzie aktorskiej spodziewałam się lepszej zabawy...
Wspaniały spektakl. Rewelacyjna gra aktorów....wszystkich. Ubawiliśmy się do łez. Było super pod każdym względem. Dziękujemy bardzo Panowie.
Świetny spektakl! cała sala przez cały czas trwania przedstawienia zrywała boki ze śmiechu. Aktorstwo na świetnym poziomie. Mnóstwo dobrego humoru. Polecam.
Rewelacja! Wspaniała obsada. Świetna gra aktorska. Dawno się tak nie uśmiałam. Był moment, że aktorzy sami mało nie wybychnęli śmiechem. Długo będę wspominać!
justynazx9 08.12.2017 13:20
Super polecam
Genialny spektakl!!!
Rewelacyjne przedstawienie,świetna gra aktorów,fantastyczne teksty,sceneria i rekwizyty. Nic dodać,nic ująć- tylko POLECAĆ!!
Bardzo rzadko bywam w teatrze z uwagi na sytuację rodzinną. Spektakl ogólnie się podobał. Bliżej mu do kabaretu niż teatru. Trochę za dużo epatowania nagimi torsami i tanie wulgaryzmy rodem spod budki z piwem. Bilety za to drogie. Ale skoro rzadki to luksus, można przecierpieć.
Dużo śmiechu, dobrze się bawiłem. Dziękuję i serdecznie polecam szczególnie tym, którzy poszukują lekkiej komedii.
Śmiech to zdrowie, a TRIATHLON STORY to dużo śmiechu podarowanego widzom przez aktorów grających na żywo; a to w dzisiejszych czasach staje się bezcenne, nieprawdaż?
Proszę Państwa, powiem tylko tyle: płakaliśmy ze śmiechu!!! Polecam i dziękuję!!! A aktorstwo Topy - majstersztyk, ach!!!
Lubię farsy teatralne, lubię triathlon, lubię aktorów występujących w tym spektaklu. Ale pomimo moich sympatii to było zmarnowane popołudnie...
Bawilismy sie fantastycznie, cały czas usmiech i śmiech ( głośny) Obsada rewelacyjna. Jeżeli jeszcze będą grali w mojej okolicy pójde raz jeszcze:) Dziekuje i pozdrawiam
Super obsada, duża dawka humoru i dobrej zabawy. Polecam nie tylko triathlonistom ;-)
Polecam każdemu, nawet nie znającemu tematu, lekka, przyjemna i relaksująca sztuka. Obsada dobrana rewelacyjnie, każdy na swoim miejscu. Mogę obejrzeć jeszcze raz.
Przedstawienie fantastyczne. Gra aktorska doskonała ,wszyscy Panowie są bardzo charakterystyczni, zabawni.Mnie osobiscie najbardziej podobała się rola w wykonaniu Pana Topy ale pozostali aktorzy byli równie doskonali. Scenariusz rewelacyjny. Akcja rozkreca się w dobrym tempie aby zakończyć się trzęsieniem teatru .... ze śmiechu. Już dawno nie popłakałam sie ze śmiechu. Braaawo
Rewelacja! Na początku nie wiedziałam czego się spodziewać, spektakl się stopniowo rozkręcał. W drugiej części nie było chwili kiedy śmiech schodził z twarzy. Rewelacyjna gra aktorska. Dawno tak się nie uśmiałam!!!
Dwie godziny śmiechu, postacie nakreślone świetne, tematyka mi bliska. Super spektakl, polecam!
Rewelacja! Byliśmy we czwórkę, wszystkim bardzo się podobało, świetna gra aktorska, mnóstwo humoru, polecamy!
Aktorsko dobrze, organizacja b. dobra, akustyka sali słaba
Jelonek, Lusiek, Alek i Mieszko to ekipa nie do pobicia. Z nimi pełny ironman to bardzo dobra zabaw.
Wspania?e wydarzenie. Dzi?kuj? Panowie ?
WIĘCEJ
ZWIŃ

Polecane