spektakl
Ucho Prezesa czyli SCHEDA

spektakl

Ucho Prezesa czyli SCHEDA

Ucho Prezesa czyli SCHEDA - Bilety na spektakl teatralny

Ucho Prezesa czyli SCHEDA | Bilety na spektakl teatralny

Ucho Prezesa czyli SCHEDA

Prezes chce sprawdzić lojalność swoich współpracowników. Używa do tego przewrotnego fortelu. Rozpoczyna się walka o władzę, która za chwilę stanie się niczyja.

Kandydatów do fotelu Naczelnika Państwa jest wielu. Mimo pozorów pokornej służby Polsce i suwerenowi nie przebierają w środkach.

Twórcy internetowego hitu zdecydowali się na napisanie sztuki teatralnej z gatunku satyrycznej political fiction. Dobrze znani bohaterowie: wszystkowiedzący - mogący - przewidujący Prezes, jego wierny przyboczny Mariusz, oraz odwiedzający ich koledzy partyjni, a także przedstawiciele niezłomnej opozycji zjawią się w "królestwie" Pani Basi, żeby zabrać widzów za niezbyt często odwiedzane kulisy władzy.

W spektaklu wystąpią: Robert Górski, Mikołaj Cieślak, Izabela Dąbrowska, Joanna Żółkowska, Cezary Pazura, Janusz Chabior, Lesław Żurek, Paweł Koślik, Krzysztof Dracz, Tomasz Sapryk, Jerzy Bończak.

CZYTAJ WIĘCEJ

Bilety

30.06.2019, 20:00 Opera Leśna

Brak wydarzeń

Recenzje

Że Robert Górski jest genialny to wiedziałem. Jestem zachwycony tym przedstawieniem - wspaniała reżyseria a przede wszystkim AKTORSTWO!!!! Pani Basia - wspaniała, ale najlepszy Richard i Antoni. BRAWO
Rewelacja świetny spektakl. Warto się wybrać mistrzostwo
Poziom artystycznyh na najnizszym z mozliwych poziomów .Zenujące że bawimy się z takich rzeczy a jeszcze bardziej żenujące że w realu sa takie sytuacje które można w ten sposób przedstawiać
Przezabawne i mądre, polecam
Polecam !!! Mądre i zabawne.