Kupuj taniej bilety w aplikacji mobilnej biletyna.pl - bez opłaty serwisowej

* promocja trwa do 31-12-2022

spektakl

Usłyszeć taniec - widowisko taneczne

spektakl

Usłyszeć taniec - widowisko taneczne

Usłyszeć taniec - widowisko taneczne - spektakl
Dodaj do ulubionych
Ulubione
  1. pokaz Usłyszeć Taniec – gramy dla Ukrainy!

USŁYSZEĆ TANIEC to widowisko różnych form tańca: flamenco, stepu irlandzkiego, amerykańskiego, tańca współczesnego oraz muzyki ethnojazzowej granej na żywo. Barwny spektakl, w którym taniec stanowi integralną część muzyki, a muzyka – tańca. Różne kultury spotykają się w jednym miejscu, a tradycja i współczesność to synonimy. Projekt tworzą wybitni tancerze i muzycy, soliści widowisk w Europie i USA.
Gościem specjalnym będzie ukraińska tancerka, pochodząca z Charkowa Maria Lozova oraz saksofonista Grzech Piotrowski.

Od premiery podczas Międzynarodowego Festiwalu Tańca w Lądku Zdroju w 2013 roku, projekt ewoluował z 15 minutowego pokazu 3 tancerzy i perkusisty do pełnowymiarowego widowiska z udziałem 6 muzyków i 4 tancerzy. Od blisko 10 lat spektakl grany jest nieprzerwanie w całej Polsce. Przez ten czas, w projekcie Usłyszeć Taniec na stałe lub gościnnie występowało 53 artystów z 8 krajów. W warszawie wystąpi cały aktualny skład widowiska wraz zaproszonymi gośćmi, łącznie blisko 20 artystów.

Zysk ze spektaklu zostanie przekazany Fundacji Ocalenie wspierającej uchodźców z Ukrainy w Polsce. Środki trafią na działalność świetlic dla dzieci uchodźczych, w których organizowana jest nauka języka polskie, pomoc w lekcjach i zajęcia integracyjne.

CZYTAJ WIĘCEJ

Bilety

Recenzje i opinie: Usłyszeć taniec - widowisko taneczne

Fantastyczny spektakl!
26.11.2022 10:16
Usłyszeć taniec - widowisko taneczne
Warszawa, 25.11.2022
Terminal Kultury Gocław

Polecane z kategorii spektakl