Kupuj taniej bilety w aplikacji mobilnej biletyna.pl - bez opłaty serwisowej

* promocja trwa do 30-06-2024

Terminal Kultury Gocław - Warszawa

ul. Jana Nowaka-Jeziorańskiego 24, 03-982 Warszawa

SPRAWDŹ WYDARZENIA

2024 Manglar Tour: Obchody Dnia Niepodległości Republiki Kolumbii

 KUP BILET

NA NASZYM PODWÓRKU: Artur Gotz: Litania piwnic 1944 - koncert upamiętniający 80. rocznicę wybuchu Powstania Warszawskiego

 KUP BILET

National Theatre Live: Vanya (na motywach sztuki "Wujaszek Wania" A.Czechowa)

 KUP BILET

Pomoc Domowa (2024) - spektakl komediowy

 KUP BILET

Ferajna z Hoovera: koncert z okazji 80. rocznicy wybuchu Powstania Warszawskiego

 KUP BILET

Porwanie - komedia Artura Barcisia

 KUP BILET

Porwanie - komedia Artura Barcisia

 KUP BILET

Jet Lag: spektakl o rodzinie

 KUP BILET

Goło i Wesoło

 KUP BILET

Goło i Wesoło

 KUP BILET

Piotr Bałtroczyk Stand-up: Starość nie jest dla mięczaków

 KUP BILET

Moribaya

 KUP BILET

Kolacja dla głupca - Wiązowski Teatr Muzyczny

 KUP BILET

"Wk****one kobiety w leju po Polsce" spektakl

 KUP BILET

Między łóżkami

 KUP BILET

Między łóżkami

 KUP BILET

Jubileuszowy koncert Magdy Umer - 55 lat na scenie w dniu 75. urodzin

 KUP BILET

Wyjście awaryjne - oddam kochanka w dobre ręce

 KUP BILET

Wyjście awaryjne - oddam kochanka w dobre ręce

 KUP BILET

Seks, miłość i podatki - Gorąca komedia z udziałem gwiazd

 KUP BILET

Seks, miłość i podatki - Gorąca komedia z udziałem gwiazd

 KUP BILET

"Do bigosu!" - Babski Wieczór Komediowy - stand-up

 KUP BILET

Nadzieja

 KUP BILET

Nadzieja

 KUP BILET

My baby, czyli rodzinny biznes

 KUP BILET

My baby, czyli rodzinny biznes

 KUP BILET

Patrz dalej niż widzisz, czyli Wasowski dla małych i dużych

 KUP BILET

Boeing Boeing - odlotowa komedia z udziałem gwiazd

 KUP BILET

Boeing Boeing - odlotowa komedia z udziałem gwiazd

 KUP BILETOdkryjcie miejsce, gdzie kultura spotyka się z dobrą zabawą! Biletyna zaprasza do Terminalu Kultury Gocław na niezapomniane wydarzenia i spektakle. Przejrzyjcie nasz repertuar i zarezerwujcie bilety na najbliższe spektakle komediowe, kabarety i koncerty. Nie czekajcie, wybierzcie idealne wydarzenie dla siebie i bądźcie częścią wyjątkowej społeczności Gocławia!

Pełny repertuar Terminal Kultury Gocław

W Terminalu Kultury Gocław zawsze coś się dzieje. To miejsce, gdzie kultura miasta Warszawa jest popularyzowana i prezentowana w najróżniejszych formach. Trudno jest wymienić wszystko, co oferuje repertuar Terminalu Kultury Gocław, ale postaramy się podkreślić najważniejsze punkty.

• Koncerty - Chcecie posłuchać dobrej muzyki na żywo? Repertuar domu Kultury w Gocławiu to miejsce, które nieustannie tętni życiem muzycznym. To prawdziwy terminal muzyczny.

• Spektakle - Repertuar Domu Kultury Gocław jest bardzo różnorodny i ciekawy. W Biletynie mamy zarówno coś na występy dla dzieci, jak i dorosłych. Komedia, dramat, musical - wszystkie gatunki teatralne można znaleźć w naszej ofercie.

• Wydarzenia specjalne - Oferujemy bilety na wiele wydarzeń specjalnych, takich jak festiwale, warsztaty, czy pokazy filmów. Wszystko, aby umożliwić mieszkańcom i gościom Warszawy prawdziwe doświadczenie kulturalne.

• Kabarety - Jest to jedna z najważniejszych części repertuaru w Terminalu Kultury Gocław. Różne grupy kabaretowe pokazują swoje najlepsze skecze, co gwarantuje wiele zabawy.

To tylko niektóre z propozycji repertuaru, które można zarezerwować z pomocą Biletyny. Warto odwiedzać naszą stronę internetową i przeglądać bieżący repertuar Terminalu Kultury Gocław, aby być na bieżąco z najnowszymi wydarzeniami i spektaklami. Dom Kultury Gocław to miejsce, gdzie kultura jest na wyciągnięcie ręki. Zarezerwujcie bilety online i cieszcie się kulturą na najwyższym poziomie.

Kabaretowe wieczory w sercu Gocławia

Zapraszamy serdecznie na różnorodne wydarzenia kulturalne w sercu Gocławia, organizowane przez Terminal Kultury Gocław. To prawdziwa uczta dla miłośników sztuki! Na Biletynie znajdziecie wyjątkową ofertę, której nie znajdziecie nigdzie indziej. To tutaj na naszej scenie występują znakomici artyści z całej Polski, dostarczając publiczności najwyższą jakość rozrywki.

Spektakle teatralne i koncerty są dla nas prawdziwą specjalnością, do której podchodzimy z pasją i zaangażowaniem. Unikalna atmosfera, intymna scena oraz profesjonalizm sprawiają, że każde wydarzenie staje się niezapomnianym przeżyciem. Wydarzenia te przyciągają do Domu Kultury Gocław setki fanów dobrej sztuki. Oto przykładowe występy, które mają miejsce na tutejszej scenie:

  • "Goło i Wesoło" - spektakl komediowy, który z pewnością dostarczy dużo humoru.
  • "Ślub doskonały: I że Cię nie opuszczę aż do śmiechu" - uwielbiany przez publiczność spektakl o niejednoznacznej fabule.
  • "Prawda - komedia w reżyserii Wojciecha Malajkata" - zaskakujące skecze pełne inteligentnego humoru.
  • "Grupa MoCarta - ALE KINO! czyli muzyka filmowa wg Grupy MoCarta" - wyjątkowy koncert dla fanów dobrej muzyki.
  • "Teatr Cieni Baśni Andersena" - magiczne przeżycie dla wszystkich, bez względu na wiek.

Poznajcie bliżej naszą ofertę biletów na najlepsze wydarzenia na Biletynie, a gwarantujemy, że z Terminala Kultury Gocław wyjdziecie uśmiechnięci od ucha do ucha!

Zaplanujcie weekend pełen kultury na Gocławiu

Przygotujcie się na kulturalne doznania w sercu Gocławia. Terminal Kultury Gocław to miejsce, które na stałe wpisało się w mapę artystyczną Warszawy. Co zrobić, aby maksymalnie skorzystać z bogatej oferty? Przede wszystkim warto zapoznać się z kalendarzem nadchodzących wydarzeń w Terminalu Kultury Gocław. Nadchodzące wydarzenia są różnorodne - od koncertów, przez wystawy, aż po warsztaty kreatywne. Dzięki temu każdy, niezależnie od swoich zainteresowań, znajdzie tutaj coś dla siebie.

Zaplanujcie swoją wizytę w Terminalu Gocław z wyprzedzeniem. Możliwość uczestnictwa w niezwykłych wydarzeniach kulturalnych jest na wyciągnięcie ręki. Warto jednak pamiętać, że na najciekawsze propozycje niewątpliwie rozejdą się wejściówki. Sprawdź aktualne bilety, jakie oferujemy i zanurzcie się w tej wyjątkowej atmosferze, jaką gwarantuje Terminal Gocław.