Kupuj taniej bilety w aplikacji mobilnej biletyna.pl - bez opłaty serwisowej

* promocja trwa do 31-12-2022

spektakl

Victoria / True Woman Show

spektakl

Victoria / True Woman Show

Victoria / True Woman Show - spektakl
Dodaj do ulubionych
Ulubione

VICTORIA / True Woman Show to najnowsza premiera Garnizonu Sztuki - teatru pozytywnych emocji, z udziałem wspaniałych gwiazd: Edyty Olszówki, Anity Sokołowskiej, Ewy Konstancji Bułhak, Zbigniewa Zamachowskiego, Krzysztofa Szczepaniaka.

O KOBIETACH, ALE NIE TYLKO DLA KOBIET!

VICTORIA / True Woman Show to spektakl, pełen pozytywnych emocji, inteligentnego humoru, wzruszeń. Dający nadzieję i...z happy endem! Superwoman! Kobieta Idealna. To kobieta zawsze piękna, szczupła, zgrabna, robiąca błyskotliwą karierę. Do tego idealna matka, wyrozumiała żona i czuła kochanka, zawsze zadowolona i uśmiechnięta. Potrafi zrobić wszystko sama. Nigdy nie prosi o pomoc. Jest silna, ma nadzwyczajne moce, dlatego jest niezwyciężona! Czy aby na pewno? Skąd więc to chroniczne zmęczenie, poczucie winy, nieustające wątpliwości, depresja? Do wyścigu o tytuł Superwoman staną trzy bohaterki: Wiktoria - wieczna dziewczynka, marzycielka, która w życiu niczego nie wygrała, Justyna - przepracowana Matka - Polka, dla której rodzina jest najważniejsza oraz Ewa - wyzwolona, niezależna i po przejściach - szefowa korporacji Zderzą się ze sobą w ogniu pytań, testów i zadań. Jak wygląda dzień superwoman? Jakiej diety przestrzega? Jakie ma wartości i wzorce? Jak wygląda, chodzi i myśli? Macierzyństwo czy kariera? Tradycja czy rewolucja? Ciało czy dusza? Mąż czy kochanek? A może wszystko naraz? Bo tego oczekuje świat! Do czego się posuną uczestniczki, żeby wygrać? I jak się zachowają, kiedy wszystko pójdzie nie tak, jak powinno? W poszukiwaniu Kobiety Idealnej zapraszamy na nasz wyjątkowy, niepowtarzalny, widowiskowy i eksperymentalny show VICTORIA / True Woman Show.

"Pod pozorem absurdalnego, futurystycznego show chcemy przyjrzeć się współczesnej kobiecie uwikłanej w sieci społecznych oczekiwań. Scenariusz powstał w oparciu o prawdziwe historie, a opowiada o bohaterkach, które szukają odpowiedzi na pytanie - jak sprostać wymaganiom, które wobec nich formułuje świat, okoliczności, mężczyźni, media, a wreszcie (a właściwie przede wszystkim) one same - mówi Wawrzyniec Kostrzewski, autor i reżyser sztuki.

Spektakl VICTORIA / True Woman Show jest naszym manifestem, naszą afirmacją wszystkich kobiet bez wyjątku. Niezależnie od wyglądu, wieku, statusu rodzinnego, czy zawodowego. Pragniemy umacniać wewnętrzną siłę kobiet, chcemy inspirować i dodawać odwagi. Wielofunkcyjna Superwoman, Kobieta Idealna nie istnieje! Każda z nas jest inna, każda jest piękna i wyjątkowa. Jest nam bliska idea body positive, idea akceptacji naturalnego piękna. Filtry zafałszowują rzeczywistość, a porównywanie się z nierealistycznymi wizerunkami gwiazd wzmaga lęk, zagubienie, prowadzi wprost do depresji. Chora pogoń za doskonałością może skończyć się tylko źle. Nasze bohaterki są idealnie nieidealne! Tak jak każda z nas! Wszystkie jesteśmy piękne....kiedy jesteśmy sobą!

Obsada:
JUSTYNA - Ewa Konstancja BUŁHAK
WIKTORIA - Edyta OLSZÓWKA
EWA - Anita SOKOŁOWSKA
OSKAR - Krzysztof SZCZEPANIAK
GUCIO - Zbigniew ZAMACHOWSKI

scenariusz i reżyseria - Wawrzyniec KOSTRZEWSKI
scenografia i kostiumy - Anna ADAMEK
muzyka - Piotr ŁABONARSKI
wizualizacje - Maria Matylda WOJCIECHOWSKA
reżyseria świateł - Paulina GÓRAL
choreografia i ruch sceniczny - Ewelina ADAMSKA-PORCZYK

CZYTAJ WIĘCEJ

Bilety

Brak wydarzeń

Brak wydarzeń

Recenzje i opinie: Victoria / True Woman Show

Słodko gorzka komedia. Naprawdę warto zobaczyć
10.11.2022 12:48
Victoria / True Woman Show
Łódź, 09.11.2022
Teatr Muzyczny
Taka chałturka, spotkało się kilka znanych twarzy i postanowiło zarobić jeżdżąc po Polsce. Scenariusz słaby, wykonanie średnie, do zapomnienia w pół godziny po wyjściu z teatru. Tylko czasu i pieniędzy szkoda...
AlexM 10.11.2022 09:28
Victoria / True Woman Show
Łódź, 09.11.2022
Teatr Muzyczny
Fantastyczny spektakl z cudowną grą aktorską, polecam serdecznie, sama chętnie wybrałabym się jeszcze raz ☺️.
Izabela 10.11.2022 08:54
Victoria / True Woman Show
Łódź, 09.11.2022
Teatr Muzyczny
Niestety ale spektakl nie porwał mnie, obejrzałam ale bez żadnego zachwytu.
Karolina 10.11.2022 08:53
Victoria / True Woman Show
Łódź, 09.11.2022
Teatr Muzyczny
B przyjemne przedstawienie życiowe fajnie grali aktorzy.
Ola 10.11.2022 08:33
Victoria / True Woman Show
Łódź, 09.11.2022
Teatr Muzyczny
Znakomity spektakl. O tym czy warto spełniać cudze oczekiwania, i jaką cenę przychodzi za to zapłacić. Trochę o kobiecości i męskości w XXI w, trochę o tym, że dotychczasowa umowa społeczna już się wyczerpała. No i okazja żeby zobaczyć Olszówkę :D
Jarni 18.05.2022 21:43
Genialni aktorzy i świetny spektakl. Polecam kobietom, sama poszłabym jeszcze raz. Przezabawna komedia z momentami wzruszeń.
Magda 18.05.2022 19:47
Genialn3
Piotr 18.05.2022 17:30
Rewelacyjny spektakl z zaskakującym finałem :) polecam!
Marcin 18.05.2022 10:16
Przyjemna rozrywkowa sztuka. Doskonała widoczność ale niewygodne krzesła z hałasującymi za krótkimi podłokietnikami oraz brak miejsc na parkingu. To odebrało całkowitą radość odbioru sztuki.
18.05.2022 08:46
Spektakl był wyśmienity, doskonała obsada i gra aktorska, dawno tak dobrze się nie bawiła i dużo śmiechu. Polecam.
AniaR26 25.04.2022 10:17
Victoria / True Woman Show
Szczecin, 23.04.2022
Opera na Zamku
Rewelacja. Polecam spektakl każdej kobiecie. Daje dużo do myślenia.
Marta 24.04.2022 09:14
Victoria / True Woman Show
Szczecin, 23.04.2022
Opera na Zamku

Polecane z kategorii spektakl