spektakl

Winda do nieba

spektakl

Winda do nieba

Winda do nieba - spektakl
Dodaj do ulubionych
Ulubione

„WINDA DO NIEBA, CZYLI CZWORO PO CZTERDZIESTCE” Fritz'a Schindleckera Polska prapremiera, pierwszy raz w Łodzi! Jeden z pierwszych występów w Polsce.

Wszyscy kochamy romantyczne komedie! A kiedy są muzyczne, wprost przepadamy za nimi. Dodajmy do smaku kilka przenikliwych obserwacji samych siebie i mamy teatralny hit. I taka jest właśnie „ Winda do Nieba, czyli czworo po czterdziestce”.
Rozgadana, Rozśpiewana i Roztańczona. „Winda do Nieba czyli czworo po czterdziestce” to, po raz pierwszy wystawiany na polskich scenach, przebój frekwencyjny teatrów Austrii i Niemiec. Bohaterowie: uzależniona od złośliwości Królowa Śniegu - Magdalena, Oaza naiwności i odkrywczych spostrzeżeń - Urszula, Akwizytor totalny, facecik w garniturku - Jerzy i przez nadwrażliwość po sam nos zatopiony w kobiecości - Andrzej. Wszyscy są w tym samym wieku, zostają uwięzieni pomiędzy piętrami w windzie. Czy będzie to chwila na podsumowanie, czy czas na budzące się uczucie? Jaką tajemnicę nosi każdy z bohaterów? Kto wykorzysta szanse na nową odsłonę życia? Dwie godziny mądrej muzycznej zabawy w wykonaniu wszechstronnie uzdolnionych aktorów znanych ze sceny i ekranu. W choreografii znanego z Tańca z Gwiazdami Krzysztofa Kriss'a Adamskiego.
Czas trwania: 2 godziny, w tym 15 minut przerwy.

Scenariusz: Fritz Schindlecker
Tłumaczenie: Roman Frankl
Teksty piosenek: Tadeusz Ross
Obsada:
Dariusz Kordek - w roli Andrzeja
Ewa Lorska - w roli Urszuli
Sylwia Gliwa - w roli Magdaleny
Jacek Kawalec - w roli Józefa
Reżyseria - Dariusz Taraszkiewicz
Scenografia -Paulina Czernek-Banecka Kostiumy-Katarzyna Kwiecień-Kaniewska
Muzyka -Jacek Zamecki
Choreografia - Krzysztof Kriss Adamski
Producenci spektaklu - DEKAPRO MANAGEMENT SP. Z O.O., DOM KULTURY W RAWICZU. SPEKTAKL POWSTAŁ DZIEKI DOFINANSOWANIU Z NARODOWEGO CENTRUM KULTURY W RAMACH PROGRAMU – „KULTURA W SIECI”.

WINDA DO NIEBA, CZYLI CZWORO PO CZTERDZIESTCE | 20 LUTEGO 2022 | GODZINA 18:00 BILETY W CENIE 99 ZŁ | W PRZEDSPRZEDAŻY 89 ZŁ

CZYTAJ WIĘCEJ

Bilety

Brak wydarzeń

Brak wydarzeń

Recenzje i opinie: Winda do nieba

Brak recenzji

Polecane z kategorii spektakl