spektakl

Winda do nieba ... czyli czworo po czterdziestce

spektakl

Winda do nieba ... czyli czworo po czterdziestce

Winda do nieba ... czyli czworo po czterdziestce - Bilety na spektakl teatralny

Tragikomedia z muzyką i piosnkami w dwóch aktach na podstawie pomysłu Leo Bauera i Fritza Schindleckera.

Zabawna tragikomedia o czterech przypadkowych pasażerach windy, postawionych w sytuacji bez wyjścia. Każde z nich ma inny problem w życiu i chcąc nie chcąc, ujawnia go w sytuacji "ostatecznej". Życiowe dialogi i nagłe zwroty akcji prowadzą w niej do zaskakujących konfrontacji i komicznych puent.

Obsada:

Magdalena Lewińska

Dariusz Kordek

Beata Olga Kowalska

Jacek Kawalec

Autor:Fritz Schindlecker

Reżyseria: Dariusz Taraszkiewicz

Produkcja: DECAPRO DARIUSZ KORDEK

CZYTAJ WIĘCEJ

Bilety

 KUP BILET

Brak wydarzeń w: Góra Kalwaria

Recenzje Winda do nieba ... czyli czworo po czterdziestce

Za 40 zł można obejrzeć, za więcej nie warto, szkoda :(
Ten spektakl nas zachwycił.Niby komedia ale bardzo mądra. Do śmiechu i płaczu. .Świetny tekst i wykonanie a piosenki genialne.Pan Kordek najlepszy.Bardzo miło spędziliśmy ten wieczór. Polecam gorąco! Grażyna i Zdzisław.
Nareszcie poszliśmy do teatru! Po tak długiej przerwie nie mogliśmy doczekać się przedstawienia na żywo. I udało się dzięki domowi kultury na Sluzewcu. Przedstawienie zaliczam do średnich. Nie wiem dokładnie dlaczego, pozostawiam to prawdziwym krytykom. Może to kwestia adaptacji oryginału. Szczególnie utwory śpiewane i niektóre dialogi rozczarowywały. Gra aktorów była dobra i niektóre momenty śmieszne. Pani Sprzataczka, która kręciła się wśród widzów przed rozpoczęciem to bardzo dobry pomysł. Ale ogólne wrażenie pozostaje takie sobie. Mini to jednak, jesteśmy zadowoleni z tak spędzonego sobotniego wieczoru. Dziękujemy!

Polecane z kategorii spektakl