spektakl

Wkręć się w teatr – „Bukiet Talentów”

spektakl

Wkręć się w teatr – „Bukiet Talentów”

Wkręć się w teatr – „Bukiet Talentów” - Bilety na spektakl teatralny

Bohaterami spektaklu "Bukiet Talentów" są trzy kwiaty o światowych temperamentach: piękna polska Stokrotka, ognista hiszpańska Róża i meksykańska dusza, czyli Kaktus. Mają one ważną misję – uratować przyrodę przed bałaganiarskimi ludźmi! Który z nich zasługuje jednak najmocniej na tytuł ekologicznego bohatera? Który z kwiatów zaprezentuje największy talent? Wszystko rozstrzygnie się na Kwiatoturnieju, którego będziecie świadkami! To będzie zacięta rywalizacja, pełna... doskonałej zabawy i dobrego humoru! Show must go on!

„Bukiet Talentów” to wspaniały, rozśpiewany, interaktywny spektakl dla dzieci, pełen pięknej muzyki, ruchu i animacji. Spektakl porusza ekologiczne tematy, takie jak: recykling, segregacja odpadów i prawidłowe nawyki ekologiczne. Kwiaty pokażą najmłodszym, jak żyć ekologicznie i jak dobrze się bawić! Przedstawienie przygotowane jest w konwencji show, pełnego muzyki, zabaw i interakcji z dziećmi. W spektaklu wykorzystywane są tylko autorskie utwory muzyczne Teatru Kultureska.

Bilety: normalne po 10 zł, rodzinne po 30 zł na biletyna.pl i w kasie Kuźni Artystycznej.

Na wydarzenie dostępne są także bilety zniżkowe wyłącznie dla posiadaczy „Karty Rodziny Osoby z Niepełnosprawnością”.

Kupując bilet, wybieracie godzinę spektaklu. Liczba miejsc ograniczona!

Kuźnia Artystyczna, ul. Daszyńskiego 5

CZYTAJ WIĘCEJ

Bilety

Brak wydarzeń

Brak wydarzeń

Recenzje

Pierwsze doświadczenie z programem wkręć się w teatr. Dziewczynka 4,5 roku zachwycona, dziecko 2 latka przestraszyła się na początku nagłośnienia ale później już machała nóżkami :) generalnie świetnie, może faktycznie zbyt głośno, z tyłu był dużo krzeseł wolnych natomiast biletów na stronie już nie można kupić. Dla dorosłych też świetne doświadczenie. Prosimy o więcej, biletów na następny spektakl już nie ma:(
Było super!!!
Karolina 27.01.2020 13:21
Polecam. Piękne,uczące segregacji i dbania o planetę w przystępny sposób przedstawienie pełne humoru i aktywizujące dziecko.
Byłam na przedstawieniu razem z 9-latkiem i córcią w wieku 7 lat. Obojgu się podobało (mi również). Bardzo ładne kolorowe stroje, dzieci podczas przedstawienia były aktywne tzn. chętne dzieci mogły uczestniczyć podczas przedstawienia na scenie oraz pod koniec występu "tańczyły" na swoich miejscach. Polecam

Polecane