stand-up

Abelard Giza

stand-up

Abelard Giza

Abelard Giza - Bilety na stand-up

Abelard Giza – urodzony w 1980 r. w Gdańsku. Stand-uper, scenarzysta, autor tekstów komediowych. Lider Kabaretu Limo (1999-2014) z którym zdobył liczne nagrody i popularność. Twórca programów stand-upowych „Proteus Vulgaris”, „Ludzie, trzymajcie kapelusze”, „Numer 3” oraz serialu „Kryzys”. Aktualnie jeździ z programem „Piniata”.

CZYTAJ WIĘCEJ

Inne wydarzenia powiązane z Abelard Giza

Bilety

Brak wydarzeń

Brak wydarzeń

Recenzje i opinie: Abelard Giza

Abelard Giza to mistrz!!, który czuje publiczność, potrafi zainteresować i jednocześnie zabawić się publiką. występ jako całość bardzo dobry, również z supportem, choć "poznaniak" wyszedł 50/50
Fenomenalny Śliwa też kozak... Polecam
Bardzo udany występ. Abelard Giza cały czas w mega formie :) Support - jeden bardzo przypadł mi do gustu, drugi jednak zbyt abstrakcyjny jak dla mnie ale i tak cały wieczór super udany, więc daję 5 gwiazdek.
Występ świetny, nie spodziewałam się czegoś takiego. Polecam serdecznie i uprzedzam, że od śmiania się policzki mogą boleć. :)
Miriam 17.12.2019 15:44
Abelard jak zawsze wysoki poziom!
Abelard jak zawsze w formie niestety wsparcie średnie szczególnie żenujący był gościu z Poznania(Nie pamiętam nazwiska)
Świetny występ, ale co się dziwić - przecież Abelard to mistrz standupu!
Abelard jak zwykle dał czadu, nie zawiodłam się! Super, czekam aż film pojawi się w internecie, żeby móc obejrzeć ponownie jak każdy poprzedni występ- po kilka razy :) na żywo jednak zdecydowanie najlepiej, wtedy rzeczywiście to wszystko bawi inaczej , rzeczywiście ta interakcja stan-upera z widzem powoduje, że gdzieś tam się uwalniamy w tym śmiechu. Super było się zresetować. Dodam, że to było moje pierwsze wyjście z mężem po 2-letniej przerwie (małe dziecko w domu) i nie było to wyjście do lekarza/sklepu itp. Bałam się, że nie będę w stanie się totalnie zrelaksować, rozluźnić, ale udało się :D dzięki!
Rodzic zrozumie :) 09.12.2019 15:24
Świetny program, doskonałe wykonanie, wspaniały kontakt z publicznością! Dwóch Panów z "supportu" również było bardzo dobrych, ale Abelzard Giza przerósł samego siebie. Bawiliśmy się z żoną fantastycznie, gorąco polecamy.
Rafał 09.12.2019 13:01
Genialny Abelard Giza! Cały występ płakałam ze śmiechu 👍 😂❤
Z trzech występujących tylko dwóch było naprawdę dobrych - oczywiście p. Giza oraz Śliwa. Trzeciej postaci za bardzo nie wróżę kariery, chyba że nabędzie, tak potrzebnego w stand-upie, luzu i przestanie błądzić w chaosie.
Zośka 09.12.2019 12:11
Śmiech do łez. Na prawdę polecam
Świetny występ, Śliwa też zarąbisty
Andrzej 09.12.2019 08:41
Giza jak zwykle nie zawiódł, jest najlepszy. Co do wstępu - pierwszy support Śliwy - bardzo dobry, drugi natomiast trochę dziwny i nie bardzo mi przypadł o gustu.
Pierwszy raz na stand-up na żywo.. Abelard jak zawsze na 100%. Cały występ smiech..Nie wiedziałem, że mam tyle mięśni twarzy i że mogą "boleć" od smiania się. Świetny reset, świetnie spędzony czas. Pierwszy support "Śliwa" super. Bardzo swobodny i śmieszny występ. Drugi support, dziwny - tylko tyle napiszę. Polecam.
Było OK, niestety spodziewałam się więcej niż OK...
Genialny występ!!!!!
Występ Abelarda jak zwykle fenomenalny! Rozbawił mnie do łez. Abelard jest najlepszy!
Paplot 08.12.2019 16:33
Klasa sama w sobie jak zawsze niezawodny.
Stuart Andrzej 08.12.2019 15:59
Jak zwykle Abelard stanął na wysokości zadania i dostarczył niezapomnianych chwil z bólem szczęki ze śmiechu. Powinien częściej odwiedzać Bydgoszcz. Również Kuba śliwiński zapowiada się na świetnego stand-uper'a. Całość super. Polecam z czystym sumieniem.
spajk'm 08.12.2019 15:24
Abelard super. Śliwa tez świetny, natomiast ten drugi mi sie nie podobał
Beatris 08.12.2019 13:14
Jak zawsze ABELARD= REWELACJA
Mistrz był tylko jeden.
Super! Jak zawsze mistrz stand up.
Dorota 08.12.2019 10:41
Bardzo udany występ. !
Świetna zabawa i duża porcja humoru 😉
natalia29063 08.12.2019 09:57
Super! Dużo śmiechu. Czekam na następny program 🙂
Świetny występ miło się dowiedzieć co tam nowego u Pana Abelarda słuchać. Support również na poziomie
Abelard, to instytucja sama w sobie. Obejrzeć Jego występ, to wielka przyjemność
H.ania 08.12.2019 08:30
Świetny występ, wspaniały człowiek. Szczęka bolała od śmiechu
WIĘCEJ
ZWIŃ

Polecane z kategorii stand up