kabaret Abelard Giza

ABELARD GIZA - Program pt.: "proteus vulgaris"

kabaret Abelard Giza

ABELARD GIZA - Program pt.: "proteus vulgaris"

ABELARD GIZA - Program pt.: "proteus vulgaris" - Bilety na kabaret

STAND-UP COMEDY: ABELARD GIZA

Abelard Giza w nowym programie pt. "PROTEUS VULGARIS".

Program przeznaczony dla widzów dorosłych!

CZYTAJ WIĘCEJ

Bilety

Recenzje ABELARD GIZA - Program pt.: "proteus vulgaris"

Plus za świetny kontakt z publicznością. Program dobrze przygotowany, choć momentami dany temat drążony był za długo. Na pewno było śmiesznie - jak zawsze z resztą. Uwielbiam bystrość i inteligencję Abelarda, jego dystans do siebie i świata oraz zdolność obserwacji ludzi - istot, które zawsze będą śmieszne w swoich zachowaniach, choć częściej chyba absurdalne i żałosne. Ale i z tego można się pośmiać:)
Doskonały występ. Abelard jak zwykle niezawodny. Ten człowiek powie cokolwiek i wywołuje salwy śmiechu.
Ge-nia-lne!!!
Genialny stand-up! Dawno się tak nie bawiłam, Giza jak i pozostali występujący dali czadu!
Nie mogło być lepiej szkoda, że tak krótka obsada nowicjuszy. Wiolka naprawdę dała czadu podobała mi się dużo bardziej niż na filmikach :D Abelard wreszcie słyszałem w całym programie a nie w skrótach jak Sali Ziemi. Przypieczętował ten festival śmiechu ;) Wielki szacunek ode mnie dla Stramika za organizacje imprezy, a w szczególności prowadzenie jak zawsze po swojemu ! Tak trzymać ;)
Przed Abelardem standardowo chylę czoła. Otrzymałam najwyższą z możliwych dawkę niesamowitego humoru. Przepiękne zakończenie trasy Proteus Vulgaris. Cieszę się, że odbyło się właśnie w Poznaniu. Nie sposób też nie wspomnieć o Wiolce Walaszczyk, która również dała świetny popis i wywołała salwy śmiechu na sali. Open Mic-erzy - dali radę! :) No i ukłony dla Jacka Stramika, który utrzymywał całość w "kupie". 10/10 warte każdej wydanej złotówki i każdej minuty życia!;) Pozdrawiam :)
Abelard wraz z kompanami nie zawiódł, świetnie się bawiliśmy i czekamy na kolejną wizytę w Poznaniu
Upał jak cholera! Pot się lał - brak klimy, nawet klaskać na bis się nie chciało (niezły patent)... Abelard tradycyjnie zawalił, ale gostek z Częstochowy uratował występ ;)
Powiem tak... ten kto nie był niech żałuje za grzechy! 2,5 godziny ciągłego śmiechu. Polecam każdemu z całego serca.
Super występ. Dużo uśmiechu, radości, łez i chwil na refleksję. Popłakałem się ze śmiechu trzy razy:D Oby do następnego występu.
Jedno słowo - genialnie ! Dobra, dwa słowa - bosko, bosko ! ;)
Abelard jest zaj...????
Występ Abelarda Gizy z programem Proteus Vulgaris to kolejny mistrzowski występ przepełniony ciętym językiem i trafnymi spostrzeżeniami. Do tego support Stramika i Wiolki Walaszczyk rozluźnił atmosferę kompletnie. Dodając świetny klimat sali oraz grupę ludzi,którzy lubią stand up nie może być mowy o zmarnowanym wieczorze. Wszyscy opuścili salę z niekrytym rozbawieniem,polecamy każdemu! :)
Genialny występ. Dawno się tak nie śmiałem jak na tym przedstawieniu.
Rewelacyjny wieczór, najpierw trójka stand-uperów rozgrzała publiczność, a potem Abelard Giza rozbawił nas do łez. Polecam wszystkim na poprawę humoru i mnóstwo niekontrolowanego śmiechu.
Genialny występ
Dobry występ, powinno być takich więcej, polecam
WYSTĘP ABELARDA BYŁ ZAJ..... !!!! NIC DODAĆ NIC UJĄĆ 100% SATYSFAKCJI JAK RÓWNIEŻ POZOSTALI ARTYŚCI BYLI SUPER !!!! DOBRA ZABAWA
Fantastyczniespedzony wieczor, swietna organizacja imprezy, support ja najbardzidj na poziomie Abelarda agwizda wieczoru ja zawsze w formie. Bawilam sie swetnie, czekam na nowy program i polecam wszystkim!!!!
Pierwszy raz na StandUp. Pozytywny reset po ciężkim dniu :)
Bawiliśmy się świetnie. Były to 2h pełne śmiechu. Uwielbiamy Abelarda i z chęcią w jego towarzystwie siedzielibyśmy do białego rana.
Bardzo zabawny, udany występ. To pierwszy stand-up na jakim byłam i jestem miło zaskoczona. Polecam
Elegancko!!!! Kilka osób dojechali,nawrzucali im,poprzeklinali,a w trakcie doprowadzili mnie do łez...Może być..:-)
Pierwszy raz Stand Up na żywo i na pewno nie ostatni. Doborowa obsada także było prześmieśnie :)
2 godziny świetnej rozrywki, warto zobaczyć na żywo!
Była moc i mega dużo pozytywnej energii! Abelard częściej powinien odwiedzać Suwałki!!! :)
Genialne!
swietny wystep :)
WIĘCEJ
ZWIŃ

Polecane z kategorii kabaret