stand-up

Borkowski/Gadowski/Stramik/Zalewski: Kryształowe Noce - stand-up

stand-up

Borkowski/Gadowski/Stramik/Zalewski: Kryształowe Noce - stand-up

Borkowski/Gadowski/Stramik/Zalewski: Kryształowe Noce - stand-up - Bilety na stand-up

JEDEN I NIEPOWTARZALNY WIECZÓR STAND-UPU

Występowali na największych, a także najdziwniejszych scenach Polski. 4 Gala Stand-up Comedy, Wielka Trasa Stand-up Polska, Przystanek Woodstock, "Tylko dla dorosłych", "Kuba Wojewódzki", Roast Michała Szpaka, Support przed Czadomenem na Juwenaliach w Białej Podlaskiej ,Roast Szymona Majewskiego, Szalona Trasa z Mariuszem Kałamangą, Comedy Central, Rzepin, Netflix to tylko niektóre rejony, w jakie byli rzucani przez wzburzone fale stand-upu.

Teraz Jasiek Borkowski, Bartosz Zalewski, Darek Gadowski i Jacek Stramik łączą stand-upowe siły, by wspólnie zaprezentować unikalny projekt ze świeżym spojrzeniem na trudną sztukę stand-upu. Połączyło ich podobne podejście do sceny i życia. A także tytułowe Noce, spędzone pod znakiem Kryształu i niekończących się rozmów o egzystencji oraz komedii.

Podczas wieczoru zaprezentują się w nieco odmiennej niż dotychczas scenicznej formie. A całość okraszą podwójnym prowadzeniem. Na zmianę. W parach. Jak to robią podczas zarządzanych przez siebie kultowych stand-upowych cykli: warszawskim Zalewski & Borkowski Przedstawiają oraz koszalińskim Darek i Jacek prezentują.

CZYTAJ WIĘCEJ

Bilety

Brak wydarzeń

Brak wydarzeń

Recenzje Borkowski/Gadowski/Stramik/Zalewski: Kryształowe Noce - stand-up

Borkowski i Zalewski ok. Gadowski i Stramik najlepszym komentarzem były osoby wychodzące w czasie występu. Poziom bardzo różny.
Bardzo fajny wieczór. Chłopaki fajnie prowadzą stand up i trzymają poziom występów. Absolutnie nie są smucikoniami :D
Wojtas 21.09.2017 23:02
Jeszcze trochę Chłopakom brakuje do liderów Stand-upu. Ale są na dobrej drodze, mam nadzieję, że wkrótce doszlifują program. Na wyróżnienie zasługuje Kryształ-Gadowski
Boki zrywać,ubaw po pachy.
Odlecieliśmy w kryształową noc. Poziom wysoki. Bardzo przyjemnie spędzone 2,5 godziny.
ciekawa dwójkowa prezentacja poszczególnych występujących
Rewelacja! Wszyscy super ale oczywiście Zalew najlepszy! Nieduża kameralna impreza i fajny bezpośredni kontakt z występującymi. Polecam stand-up , już 02.10.znowu w Lublinie (Graffiti).
Rewelacja !
Generalnie ok, chwilowy problem z mikrofonami, ale chłopcy wybrnęli. Borkowski trochę przynudza, pozostali ok.
Very nice
Peter777 07.09.2017 11:42
Mikrofony zawodziły trochę ale chłopaki i tak podołali;) ...mają talent:)Świetna rozrywka...dobre show...oby więcej takich imprez :)

Polecane z kategorii stand up