stand-up

Festiwal WROCEK 2018: Abelard Giza

stand-up

Festiwal WROCEK 2018: Abelard Giza

Festiwal WROCEK 2018: Abelard Giza - Bilety na stand-up

Na niepodrabialnych komików i niedające się opisać pokłady genialnego humoru nie trzeba z nami długo czekać – już 4 czerwca na scenie Festiwalu Wrocek wystąpi stand-uper, którego nikomu przedstawiać nie trzeba, czyli jedyny i niezastąpiony Abelard Giza!

Jeśli chcecie się dowiedzieć m.in. jak wejść w życiu na odpowiednią częstotliwość i co jest niezatapialne - to konieczniej musicie zobaczyć najnowszy program Abelarda pt. "Numer 3". Całą imprezę poprowadzi Łukasz Kuśnir. Nie może Was zabraknąć!

Na Stand-up na Wrocku z udziałem Abelarda zapraszamy w czwartek, 4 czerwca , na godz. 20:00 do Strefy Kultury Studenckiej Politechniki Wrocławskiej. Bilety w cenie 40 zł dostępne na http://www.festiwalwrocek.pl/wydarzenia.

Program przeznaczony dla osób dorosłych.

Stand-up na Wrocku to cykl imprez odbywających się w ramach kultowego Komediowego Międzynarodowego Festiwalu Wrocek. Każda impreza to ponad dwie godziny doskonałej rozrywki w klimacie stand-up comedy w wykonaniu najlepszych polskich komików. Mecenat nad wydarzeniem sprawuje miasto Wrocław.

CZYTAJ WIĘCEJ

Bilety

Brak wydarzeń

Brak wydarzeń

Recenzje Festiwal WROCEK 2018: Abelard Giza

Polecane z kategorii stand up