stand-up

Festiwal WROCEK 2018: Trasa ''Stand-up skład"

stand-up

Festiwal WROCEK 2018: Trasa ''Stand-up skład"

Festiwal WROCEK 2018: Trasa ''Stand-up skład" - Bilety na stand-up

Stand-up Skład to dosłownie grupa znajomych, którzy lubią bawić siebie i innych. Bez pretensjonalnych misji, szykuj się na ponad dwie godziny mocnej zabawy w dobrym gronie. Stand-up Skład to też przekrojowy zbiór współczesnego stand-upu, młody i młodniejący, pewnie wchodzący na scenę i rozumiejący zasady gry. Stand-up Skład to komicy, których mogliście widzieć na platformie Netflix, roastach TVN, programach Kuby Wojewódzkiego, Tylko Dla Dorosłych TVP 2 czy Comedy Central Prezentuje, oglądanych w milionach nagraniach na Youtube, a także dziesiątkach sal mniejszych i większych w całej Polsce.

*KOMICY ZAPREZENTUJĄ NOWE TEKSTY, KTÓRYCH NIE MÓWILI NA WIELKIEJ TRASIE STAND-UP POLSKA ANI NA GALI ANTRAKT.

Bartosz Zalewski i Jasiek Borkowski- Najlepszy duet prowadzących w Polsce! Ich świat jest dla koneserów wybornego żartu, suto zakrapianego abstrakcją i uroczą paranoją. Mają za sobą dziesiątki wspólnych imprez, tysiące kilometrów w pociągach i kilka polowań na króliki (w których, jak zwykle, myśliwy stał się zwierzyną).

Błażej Krajewski - Komik z Bydgoszczy, na scenie od 2013. Najbardziej znany z genialnych modulacji głosowych, a jego nagranie z charakterystycznym syntezatorem głosowym Ivona było wyświetlone miliony razy. Wciela się w barwne postacie, zaczerpnięte ze świata popkultury i "kolorowych" ptaków z rodzinnego Fordonu

Sebastian Rejent - W ciętych ripostach nie ma sobie równych, zwany też Królem Roastów. Świetnie piszący, posiada też prawdziwą baterię żartów, jednak najlepiej czuje się w improwizacjach z publicznością. Pierwsze rzędy na jego występach zajmują tylko odważni i z dużym dystansem do żartów.

Paweł Chałupka - Zdobył serca widzów prawdziwymi historiami z życia z czasów pracy w gastronomii, jednak pod maską frustrata skrywa skrzydlatą duszę i pięknie pokręcony umysł. Nie zdziwcie się, jeśli jego występ nagle zacznie wykraczać znacznie poza ramy tradycyjnego stand-upu.

Adam Van Bendler - Dzięki wyjątkowemu pechowi w życiu ma pod dostatkiem inspiracji. Nie przebiera w słowach, szczery do bólu, zawsze jednak szuka najlepszego w najtrudniejszych z sytuacji. Człowiek wielu pasji, poza stand-upem kręci skecze, nagrywa piosenki i zabiera psy ze schronisk, zwykle na kolejne części "Gwiezdnych Wojen".

Olka Szczęśniak - Pomysłodawca i główny organizator trasy. Ostre, bezlitosne poczucie humoru połączone z kobiecym wdziękiem. W jej opowieściach chaotyczny świat nabiera nowych barw, choć zwykle są to barwy wojenne.

Tomek Kołecki Stand-up - Najmłodszy komik w Polsce (tytuł w trakcie weryfikacji). Zwycięzca największego w Polsce festiwalu stand-upowego. Ogromny potencjał i spore osiągnięcia nie tylko jak na swój wiek, oglądanie jego stand-upu może być nie tylko zabawne, ale oferuje też wejrzenie w dystopijną przyszłość.

Rafał Banaś - najlepszy opowiadacz historii w Polsce, niezwykle uzdolniony a jakże skromny. Powszechną sympatię wzbudza od wejścia na scenę, a później tylko cementuje ją niesamowitym talentem do przykuwania uwagi i tworzenia dzikich porównań.

Program przeznaczony dla osób dorosłych.

Stand-up na Wrocku to cykl imprez odbywających się w ramach kultowego Komediowego Międzynarodowego Festiwalu Wrocek. Każda impreza to ponad dwie godziny doskonałej rozrywki w klimacie stand-up comedy w wykonaniu najlepszych polskich komików. Mecenat nad wydarzeniem sprawuje miasto Wrocław.

UWAGA:

W dniu koncertu bilety w cenie 60 zł na koncert o godz. 17:00 będą dostępne w miejscu wydarzenia na 30 min. przed rozpoczęciem koncertu.

W dniu koncertu bilety na koncert o godz. 20:00 są już niedostępne.

CZYTAJ WIĘCEJ

Bilety

Brak wydarzeń

Brak wydarzeń

Recenzje Festiwal WROCEK 2018: Trasa ''Stand-up skład"

Było kozacko. Pierwszy rząd najlepszy :)
Znakomita impreza. Świetna lokacja. Dla miłośników stand up'ów pozycja obowiązkowa. Polecam
Jednym słowem REWELACJA
super stand up!
Bardzo dobra impreza. Sala przygotowana na taki spektakl.
Występ na żywo zawsze jest fajnym doświadczeniem, prowadzący super, występujący dali radę, chociaż czuję niedosyt, ale oczywiście polecam :)
Bardzo dobrze się bawiłem, większych zastrzeżeń nie widzę. Drobne sugestie na przyszłość: - sprzedawane piwo mogłoby być zimne - przerwa przy tak krótkim występie (ok. 2h) jest zbyteczna - część komików zerkała na zegarek aby nie przekroczyć swojego czasu, sądzę, że bufor czasowy jak i chwila na improwizację z publiką byłaby zdecydowanie lepszą opcją.
Świetni artyści, świetne występy!
Super sprawa, naprawdę śmieszny wystep :) Chłopaki (i dziewczyna) dali rade! Organizacja w porzadku, polecam na przyszłość
Świetny występ, kupa śmiechu!
Panowie rozbili system pochwaly dla Wszystkich Jednak Mlody i Ola muszą sie poprawic
Wszyscy wykonawcy pokazali wysoki poziom!!było prześmiesznie,przeszyderczo,przeepicko! Do tej pory się śmieję 🤣🤣🤣super,super,super!!!
Bardzo duża dawka dobrego humor.
Adam Van Bendler pozamiatal. Było mega + wygrałem wejściówki na kolejny występ 24.05
Dawno się tak nie uśmiałem :)

Polecane z kategorii stand up