stand-up

Gala Stand-Up Comedy

stand-up

Gala Stand-Up Comedy

Gala Stand-Up Comedy - Bilety na stand-up

Gala Stand-Up Comedy | Bilety Online, Opis, Recenzje | 2020, 2021

GALA STAND-UP COMEDY (Abelard Giza, Rafał Rutkowski, Tomasz Jachimek, Kacper Ruciński, Karol Kopiec, Antoni Syrek-Dąbrowski, prowadzenie: Katarzyna Piasecka)

Stand-up Comedy to najtrudniejsza, ale i przy okazji najwdzięczniejsza forma sztuki estradowej. Oto na pustą scenę wychodzi człowiek, uzbrojony jedynie w mikrofon, inteligencję, dowcip, wrażliwość i swój sposób widzenia świata. Przed nim kilkuset (może wśród nich znajdziesz się i Ty?) wygodnie rozpartych w fotelu widzów. Zaczyna się walka. Czy jemu uda się przekonać, rozbawić, zainteresować, zaszokować lub sprowokować widownię? Czy też widownia buczeniem, gwizdaniem, wyklaskiwaniem i złośliwymi komentarzami wygoni śmiałka ze sceny?

STAND-UP. Stara, amerykańska formuła, która mocne, świeże zielone pędy wypuszcza od kilku lat w Polsce.

STAND-UP. Bezczelnie, przewrotnie, oryginalnie, ostro, pikantnie, a nade wszystko zabawnie.

STAND-UP. Przyjdź raz. Wyjdziesz albo wniebowzięty, albo święcie oburzony. Na pewno nie wyjdziesz obojętny. A jeśli – kto wie, licho nie śpi – poczujesz w sobie wenę i sporo odwagi, sam wyjdziesz na scenę rozbawiać widownię? Skonfrontujesz swoje umiejętności z najlepszymi polskimi fachowcami w tej dziedzinie.

GALA STAND-UP COMEDY. Przyjdź i zobacz w akcji sześciu czołowych polskich stand’uperów

Program tylko dla widzów dorosłych.

CZYTAJ WIĘCEJ

Bilety

Brak wydarzeń

Brak wydarzeń

Recenzje

Coś niesamowitego, w tv na pewno tego nie pokażą!
Fantastyczna Gala Stand-Up proszę częściej. Wszystko na najwyższym poziomie, artyści i program. Czuje niedosyt :)
za dużo wulgaryzmów, byłem czasami wręcz zniesmaczony językiem czy sytuacjami na scenie, czasami coś tam musi paść, żeby podkreślić siłę wyrazu , puenty czy rymu, ale gdy pada co 6-7 słowo, i to w sytuacji , kiedy nie musi paść, to już się robi nie smacznie, chciałem zaprosić moją mamę na występ, ale po już nie żałowałem to po pierwsze, a po drugie są inne formy wciągania do dowcipów ludzi z widowni, niż te które tam zostały użyte.. co do powyższych,nie jest tylko moje zdanie niestety....
Świetny i bardzo długi występ. Co prawda byłem z partnerką na Stand-upie Piaseckiej, Gizy i Rucińskiego, więc niestety już część tekstów znaliśmy, ale za to Antoni-Syrek Dąbrowski, bardzo mile nas zaskoczył. Także można się tylko trochę przyczepić do nowości w programie, lecz wszystko inne jak zwykle na świetnym poziomie humoru.
Świetna gala Stand-Up, genialna obsada i rewelacyjne teksty, szkoda, że monologi dwojga z nich były wcześniej w sieci.
fantastyczna zabawa !!!
Występ rewelacyjny oby jak najwięcej takich wydarzeń! gorąco polecam!!
wydarzenie, na które warto było się wybrać
bawiłam się jak zwykle wyśmienicie, zakwasy od śmiechu, polecam serdecznie wszystkim nadal się zastanawiającym czy warto pójść na coś takiego ja od siebie dziękuję i proszę o więcej stan-up'u w Poznaniu
Wszystko super! Niektóre występy nie całkiem nowe, ale i tak śmieszne jak cholera :))) Polecam
super można uśmiać się
Było najlepiej! :)
świetne show!
Fenomenalny występ czołówki Polskiego Stand-Upu!
Świetne wydarzenie, niesamowite poczucie humoru i kontakt z widzem. Cały czas nie zeszło z nas to dobre wrażenie po spektaklu:) Tylko więcej takich.
Jeden z najlepszych show na jakich byłem w ostatnich latach, ZAJEBISTE!! nie mam nic do dodania. Więcej takich spektakli a na 100% będę na wszystkich!!!!
Ogólnie sama Gala - extra! Wyśmienicie się bawiliśmy :)
SŁABE TO BYŁO TEKSTY NA SIŁĘ TYLKO ABELARD GIZA JEST SUPER RESZTA NIE WARTA OBEJRZENIA NIE POLECAM
Świetni komicy, mnóstwo śmiechu, super interakcja z publicznością, polecam!
Bardzo pozytywnie:-)
stand-up jak zwykle rewelacja!
organizacja troszkę szwankowała bo zbyt późno zaczęli wpuszczać na salę. Ale reszta była super.
Całość była genialna, szczególnie, że wykonanie na żywo jest bez porównania z siedzeniem przed telewizorem. Część programu znałam z nagrań transmitowanych w telewizji lub zamieszczonych w internecie, więc te fragmenty mnie jakoś nie zaskoczyły. Artyści są na bardzo wysokim poziomie i potrafią wybrnąć z wielu patowych sytuacji, w jakich stawiała ich publika. Niestety było kilkoro Panów, którzy byli najzabawniejsi i nie potrafili się powstrzymać od słabych komentarzy. Ogólnie jestem pod wrażeniem całego występu i już czekam na kolejne takie imprezy organizowane w Poznaniu.
Super pomysly, uśmiałam sie jak nigdy.
Znakomite show w wykonaniu najzabawniejszego zestawu ludzi w tym kraju - polecam!
WIĘCEJ
ZWIŃ

Polecane