stand-up Lobo StandsUp

Lobo StandsUp Vol.23

stand-up Lobo StandsUp

Lobo StandsUp Vol.23

Lobo StandsUp Vol.23 - Bilety na stand-up

Maciej Lobo Linke, zbir, mistrz sztuk walki, komik ekstremalny i świeżo upieczony tatuś, znudzony już całą tą pandemią i żądny wrażeń, wbija z bara do baru, by znowu śmieszyć i obrażać! Gotowi na Lobo StandsUp Vol.23?!

A że do reaktywacji sceny trzeba było wybrać kogoś inteligentnego, najlepiej pisarza, takiego prawdziwego, bo w okularach, to nasz Wodzirej W*ierdolu postawił na Jakuba Ćwieka, wyznawcę czarnego humoru, który w zeszłym roku wygrał Golden Mic w kategorii "Najlepszy debiut w sieci". A od debiutu w sieci zaczynają się najlepsze kariery, jak mawia Sasha Grey.

Tego wieczoru na scenie pojawi się też wyczekiwana przez wszystkich wataha OpenMicerów, za którą tak bardzo się stęskniliście! Więc wbijajcie i przygotujcie się na wybuchy śmiechu, których nie będzie łatwo powstrzymać! ZAPRASZAMY!

CZYTAJ WIĘCEJ

Bilety

Recenzje Lobo StandsUp Vol.23

Ciekawe wydarzenie, dużo śmiechu, cudowna atmosfera. Minus jedna gwiazdka za przygotowanie lokalu - ktoś kiedyś musiał coś rozlać, a ktoś inny zapomniał dobrze umyć podłogę. W efekcie dostałem na podeszwę super glue w gratisie.
Mati 15.06.2021 17:13
Świetne wydarzenie, prawie jak prywatny występ, z klimatem, nie zlot na kilka tysięcy osób
betty 14.06.2021 13:58

Polecane z kategorii stand up