Kupuj taniej bilety w aplikacji mobilnej biletyna.pl - bez opłaty serwisowej

* promocja trwa do 31-10-2022

stand-up Lobo StandsUp

Lobo StandsUp Vol.24

stand-up Lobo StandsUp

Lobo StandsUp Vol.24

Lobo StandsUp Vol.24 - stand-up
Dodaj do ulubionych
Ulubione

Maciej Lobo Linke, Wodzirej W*ierdolu w Barze Czystym znów zaprasza na ekstremalną komedię bez żadnych hamulców. Wbijajcie na Lobo StandsUp Vol.24

Tym razem Gwiazdą Wieczoru będzie Cezary Ponttefski - człowiek nieco przygaszony, co może zmylić ludzi, którzy pozwolą sobie na myślenie, że zapowiada się powolna komedia. Nie dajcie się jednak zwieść, ponieważ trzeba przy nim pozostawić umysł bez ustanku na najwyższych obrotach. To Gość który odwiedził masę scen w Polsce, roastował Popka i mogliście oglądać go wielokrotnie na antenie Comedy Central.

Tego wieczoru na scenie pojawi się też wyszczekana banda OpenMicerów, a wiecie na co ich stać, więc bez zastanowienia, wpadajcie przygotowani na szaloną zabawę! ZAPRASZAMY!

CZYTAJ WIĘCEJ

Bilety

Recenzje i opinie: Lobo StandsUp Vol.24

Łącznie pięć występów + Lobo. Przez większość czasu chłopaki dostarczyli wszystkim sporej dawki śmiechu, ale były też momenty ciszy. Każdy ma prawo do gorszego dnia albo słabszych dowcipów, dlatego generalnie oceniam bardzo dobrze.
Mateusz 26.07.2021 17:49
Polecam- nie znałem wcześniej Pana Lobo z występów- pozytywnie mnie zaskoczył jego styl. OM też udźwignęli temat- szczególnie kolega opowiadający o stopach. Cezary Ponttefski- no tu nie było zaskoczenia- świetny występ w jego unikalnym stylu. Bez pośpiechu, bez nadęcia, ale za to z nieprzepisową dawką błyskotliwego humoru:) Jedyny minus to brak klimy- ale to niestety norma w małych lokalach w okresie letnim.
Bodom 26.07.2021 13:50

Polecane z kategorii stand up