Kupuj taniej bilety w aplikacji mobilnej biletyna.pl - bez opłaty serwisowej

* promocja trwa do 30-06-2024

Stand Up Szczecin 2024/2025


Tomasz Karolak „50 i co?”

 KUP BILET

Katarzyna Piasecka - Nowy program stand-up comedy „Ukąszona”.

 KUP BILET

Please, Stand-up! Szczecin 2024

 KUP BILET

Paweł Domagała - stand-up "Zresztą nieważne"

 KUP BILET

Paweł Domagała - stand-up "Zresztą nieważne"

 KUP BILET

Szymon Majewski – Kto panu to zrobił?

 KUP BILET

Stand-up: Czarek Sikora "Ballada"

 KUP BILET

Pan Li - Wisi mi to

 KUP BILET

Stand Up Szczecin 2023/2024 – Kup Bilet Online – biletyna.pl

Stand-up cieszy się w Polsce rosnącym zainteresowaniem. Z roku na rok gromadzi coraz to większą liczbę odbiorców. Na ciekawe i pełne humoru występy stand-uperów można liczyć również w Szczecinie. Bilety na występy najpopularniejszych, a także tych mniej znanych artystów znajdziecie w naszym serwisie – biletyna.pl.

Stand-up – wydarzenia Szczecin 2023/2024

Stand-up to wyjątkowa forma sztuki, która ze znanym nam wszystkim kabaretem ma tyle samo podobieństw co różnic. Jeśli chodzi o dekoracje, kostiumy czy ogólną oprawę wizualną, stand-up charakteryzuje się swego rodzaju surowością. Na scenie występuje jedynie komik, który ma szalenie trudne zadanie – wyłącznie za pomocą słów lub śpiewu musi rozbawić widzów, którzy czekają na jego humorystyczne, często pełne ironii pointy.

Stand-up wydaje się tak kuszącym i budzącym zainteresowanie wydarzeniem głównie przez swoją kontrowersyjność. Każdy stand-uper ma cięty język, a do tego porusza tematy, które przez ogół społeczeństwa okryte są tabu. Jeśli uwielbiacie improwizowane i spontaniczne formy przedstawień – stand-up jest dla Was! Sprawdźcie najświeższe i aktualne występy komików w naszym serwisie.

Imprezy Szczecin 2023/2024 – bilety na stand-up w Biletynie

W coraz większej liczbie polskich miast można oglądać występy największych stand-uperów z naszego kraju. W czołówce najbardziej znanych artystów znajduje się m.in. Łukasz „Lotek” Lodkowski, Kacper Ruciński, Grzegorz Dolniak czy Rafał Pacześ. W tym zacnym gronie nie mogło zabraknąć również kobiet, które także potrafią rozbawić do łez swoimi ciętymi ripostami czy wyjątkowymi programami. Katarzyna Piasecka, Paulina Potocka czy Magda Kubicka to topowe postacie kobiecego stand-upu.

Gdzie można oglądać stand-up w Szczecinie? Kameralne, jak i te większe występy organizowane są w różnorodnych lokalach, w których podczas programu można delektować się pysznymi napojami. Stand-up gości również na największych scenach tego miasta. Aby być na bieżąco z najgorętszymi premierami sezonu, zapraszamy do subskrypcji naszego newslettera!

Atrakcje Szczecin 2023/2024 – nie tylko stand-up

Dajcie się zaskoczyć najnowszymi programami, jakie przygotowali specjalnie dla Was stand-upowi artyści. W Szczecinie występy komików można oglądać m.in. w Operze na Zamku i w wielu innych miejscach w mieście. Pamiętajcie, że w naszym serwisie znajdziecie również wejściówki na spektakle, imprezy i widowiska, które odbywają się w Filharmonii, Teatrze Współczesnym czy Event Arenie.