stand-up

Majówka ze stand-upem: Damian Skóra, Tomek Machnicki

stand-up

Majówka ze stand-upem: Damian Skóra, Tomek Machnicki

Majówka ze stand-upem: Damian Skóra, Tomek Machnicki - Bilety na stand-up

Damian Skóra
Obecnie występuje z nowym programem "Kawa z wody po kiełbasach", a w internecie do obejrzenia jest jego poprzednik, pt. "Co?!" - https://www.youtube.com/watch?v=IWsoG5C11HM

Osoba transwiekowa - dziecko (czasem starzec) zamknięty w ciele 28-latka. W ubiegłorocznym konkursie na najlepszego Damiana Skórę zajął II miejsce. Nagradzany również wielokrotnie za wybitne osiągnięcia w języku łacińskim oraz w śpiewie niemym. Gdyby wcześniej zaczął robić stand-up to pewnie wystąpiłby w programie "Kuba Wojewódzki". Karierę przerwało głośne w mediach przyznanie się do niekojarzenia połowy swoich znajomych na facebooku. Teraz wraca ze zdwojoną siłą, aby wywoływać takie mocniejsze wypuszczenie powietrza nosem, a czasem nawet śmiech.
Członek krakowskiej grupy Comedy Lab oraz Kraków Stand-Up Comedy gdzie udziela się także w języku angielskim. Gospodarz i prowadzący kilku scen komediowych, a także aktywny muzyk. Zdecydowany przeciwnik kibli z półką. Zna takie słowa jak „predestynowany”, „onomastyka”, „omasta” oraz „przepraszam”, bo i zachować się potrafi. Wiele innych też zna.
W zeszłym roku zdobył główną nagrode na festiwalu komediowym „Ludzik” w Koszalinie. Od kwietnia można go zobaczyć na antenie stacji Comedy Central, dla której niedawno zrealizował nagranie fragmentu swojego materiału. Dzielił scenę z większością topowych komików w Polsce, a także miał okazję supportować w języku angielskim takie gwiazdy jak Will Mars czy Dave Thompson.

Tomek Machnicki
Tomek jest z Nowej Huty. Tam żyje, robi rzeczy. O rzeczach opowiada na scenie. Często mówi, że nie wygrał żadnego konkursu i jest do tego uprawniony bo konkurs, który wygrał jest mniej znany od niego samego. Członek krakowskiego Comedy Lab - Laboratorium Komedii. Ma specyficzne problemy z pamięcią. Bardzo dobrze pamięta czasy kiedy pieniądze można było liczyć w milionach, recytuje z pamięci numery telefonu kolegów z podstawówki, ale nigdy nie jest sobie w stanie przypomnieć gdzie zaparkował samochód. Szuka metodą prób i błędów. Samochodu, szczęścia i akceptacji. Teraz próbuje na scenie.

CZYTAJ WIĘCEJ

Bilety

Brak wydarzeń

Brak wydarzeń

Recenzje Majówka ze stand-upem: Damian Skóra, Tomek Machnicki

Brak recenzji

Polecane z kategorii stand up