stand-up

Michał Leja - walentynkowy stand-up w Ęklawie!

stand-up

Michał Leja - walentynkowy stand-up w Ęklawie!

Michał Leja - walentynkowy stand-up w Ęklawie! - Bilety na stand-up

Scena STAND-UP NO LIMITS zaprasza na kolejny wieczór stand-up comedy w Tomaszowie, tym razem ze specjalnym materiałem pasującym do święta zakochanych ;) wystąpi komik z Krakowa Michał Leja wraz z supportem

Wydarzenie przeznaczone jest dla osób pełnoletnich.

---------------------------------------------

Wystąpi:

Michał Leja - stand-uper, improwizator i gospodarz programu „Michał Leja Show”. Szturmem zdobył uznanie publiczności w całej Polsce oraz uznanie środowiska komediowego. Niecodzienne spojrzenie na świat, świetna interakcja z publicznością oraz otwartość na inne formy sprawiają, że każdy występ Michała to rozrywka na najwyższym poziomie. Współtworzył „Wszyscy na jednego. Roast ‘Diablo’ Włodarczyka” w telewizji TVN. Wystąpił w programie „Kuba Wojewódzki Show”, w „Comedy Club” na Comedy Central oraz dwukrotnie w „Tylko Dla Dorosłych” w TVP2.

CZYTAJ WIĘCEJ

Bilety

Brak wydarzeń

Brak wydarzeń

Recenzje Michał Leja - walentynkowy stand-up w Ęklawie!

Michał Leja świetny. Support tragiczny.
Leja bardzo dobry, ten pierwszy gość spoko, drugi drętwy. Ogólnie to dorzucajcie do pieca częściej w tej knajpie bo zimą jest zimno, ale w pomieszczeniu tak być nie musi ;) Michał tez po występie mówił, że na scenie piździło i mu kuśka zmalała.
Super występ - dwie godziny dobrej zabawy. POLECAM!!!
Dla mnie rewelacja,3razy popłakałam się ze śmiechu oczywiście,jestem w ciąży i tematycznie Michał się wstrzelił idealnie!!! Polecam,polecam,polecam i czekam na kolejne spotkanie.
Fajna impreza, Michał Leja dał świetny występ. Trochę gorzej spisał się support, ale klimat i odczucia z wydarzenia jak najbardziej na plus!

Polecane z kategorii stand up