Rafał Rutkowski - w programie "Cztery dychy" | Bilety Online, Opis, Recenzje | 2021, 2022 - biletyna.pl

kabaret Rafał Rutkowski

Rafał Rutkowski - w programie "Cztery dychy"

kabaret Rafał Rutkowski

Rafał Rutkowski - w programie "Cztery dychy"

Rafał Rutkowski - w programie "Cztery dychy" - Bilety na kabaret

„Cztery dychy”.

Nowy stand-up komedy Rafała Rutkowskiego.

Rutkowski w swoim najnowszym programie jedzie po bandzie nie oszczędzając nikogo! Zaczyna od siebie, a potem jest tylko śmieszniej! Dostaje się celebrytom, politykom, klerowi a nawet Szwedom! Dowiecie się w co lubi przebierać się w sypialni, dlaczego teatr jest niebezpieczny i dlaczego musiał upić własnego syna!

Jako aktor nie zagrał niestety w „Smoleńsku”, ale ma nadzieję na sequel. Jako stand-uper marzy o duecie z Januszem Rewińskim, ale wie, że najpierw musiałby zagrać w „Smoleńsku”. Załamany tym faktem napisał „Cztery dychy”, chwycił za mikrofon i ruszył w Polskę. Szukajcie go po wsiach i miasteczkach.

CZYTAJ WIĘCEJ

Bilety

Recenzje

Suuuuuper bardzo fajnie się bawiłam. Pozdrowienia dla foczki.
haja 14.08.2017 15:52
Suporty super,występ Rafała bardzo ok,wszystko zepsuło mocne nieprzygotowanie organizatorów( totalne nieprzygotowanie techniczne i katastrofalny brak wentylacji
sylwia1313 13.08.2017 12:25
Rewelacyjny występ! Rafał w formie jak zawsze, program wprawdzie w dużej mierze mi znany, ale i tak warto. Organizacja też bez zastrzeżeń, Wojtek Pięta coraz lepszy i Jacek Noch od którego każdy powinien uczyć się dystansu do siebie. Jednym słowem POLECAM i dzięki za przemiły wieczór!
Petarda śmiechu!
RR rewelacja, ostra jazda bez tematów tabu, supporty też nieźle rozgrzewały publiczność. Chętnie wybiorę się kolejny raz.
Dobra zabawa nie wymaga komentarza.
Rafał Rutkowski to znakomity aktor i widać to było w czasie występu. Trochę wulgarnie, ale zabawa przednia. Pan, który wystąpił w charakterze suportu R.Rutkowskiego - brak warsztatu aktorskiego, co trochę razi.
Rutkowski jak zwykle rozbawił do łez. Ekspresja i umiejętność wzbudzania emocji to jego największe atuty, jako, że potrafi to jeszcze odpowiednio ubrać w słowa mamy murowany ubaw. Tym razem, zresztą już nie po raz pierwszy miał ułatwione zadanie, gdyż doskonale dobiera support. Przychodzki przygotował mu publiczność w dobrym stylu.
Bardzo fajny występ-zwiększona ilość zmarszczek mimicznych od śmiechu !???? Jak zawsze na stand up-ie nie zawiodłam się i tym razem- polecam!
Jak zwykle jestem zachwycona!
Super, polecam gorąco !!! Rafał jak zwykle rewelacyjny.
Występ Rafała znakomity, choć trochę za krótki. Natomiast pan występujący przed nim musi jeszcze trochę poćwiczyć ;)
Występ rewelacja. Rafał dajesz nieźle :)

Polecane