stand-up

STAND-UP HYPE | Michał Leja & Michał Kutek

stand-up

STAND-UP HYPE | Michał Leja & Michał Kutek

STAND-UP HYPE | Michał Leja & Michał Kutek - Bilety na stand-up

STAND-UP HYPE | Michał Leja & Michał Kutek - Szczecin Cafe Hormon | Kupuj Bilety Online

Agencja artystyczna Hype-Art / koncerty, stand-up, management zaprasza na wyśmienity wieczór STAND-UP.

---------------------------------------------

Wystąpią:

Michał Leja -

stand-uper, improwizator i gospodarz programu „Michał Leja Show”. Szturmem zdobył uznanie publiczności w całej Polsce oraz uznanie środowiska komediowego. Niecodzienne spojrzenie na świat, świetna interakcja z publicznością oraz otwartość na inne formy sprawiają, że każdy występ Michała to rozrywka na najwyższym poziomie. Współtworzył „Wszyscy na jednego. Roast ‘Diablo’ Włodarczyka” w telewizji TVN. Wystąpił w programie „Kuba Wojewódzki Show”, w „Comedy Club” na Comedy Central oraz dwukrotnie w „Tylko Dla Dorosłych” w TVP2.

Nagrał też swój 40 minutowy stand-upowy special dla Netflixa - największego serwisu VOD na świecie. Gospodarz scen stand-upowych w Krakowie i Rzeszowie. Twórca programu internetowego „Michał Leja Show”.

---------------------------------------------

Michał Kutek - z wykształcenia prawnik, od dwóch lat postępuje wbrew woli rodziców, coraz silniej ciągnąc w stronę stand-upu. Michał prezentuje inteligentny humor i dobrze skonstruowane żarty. Nie należy do rozgorączkowanych, biegających po scenie spoconych dzików. Trochę wnim goryczy i rozczarowania; sobą oraz światem, podoba nam się to. Aktywnie działa na scenie poznańskiej, organizuje imprezy, współtworzy duet Kopanie Kopanie Leżącego Stand-up.

CZYTAJ WIĘCEJ

Bilety

Recenzje

Bardzo fajny i śmieszny wieczor polecam każdemu.
cezaryszin 16.03.2018 15:26
Cudowny wieczór i mnóstwo śmiechu, na pewno jeszcze się wybierzemy !
Było świetnie!Jeszcze na tak udanym stand upie nie byłam a trochę się już na nie nachodziłam :D
Zuzi 27.02.2018 11:27
Świetnie spędzony wieczór. Panowie nie zawiedli.
Czekam na kolejne!!!
Bardzo dobre występy, na pewno z przyjemnością wybierzemy się na kolejny stand-up w Centrali!
W sumie to nie byłem, ale bardzo lubię obu panów wiec polecam ;P na pewno było śmiesznie
Chłopy dawno się tak nie uśmialiśmy!!! konkret na maxa!! Przyjeżdżajcie częściej do Kołobrzegu!!! Centrala jest odpowiednim miejscem ze względu na swój klimat no i sufit :) W Kołobrzegu dzieje się prawie nic a tacy ludzie jak Wy robią dobra robotę :) zabierajcie kumpli w przyjeżdżajcie !!! pozdro
Ogromna dawka śmiechu i dobrego humoru. Polecam każdemu!
Rewelacja. :)
JoannaPusz 26.02.2018 07:04
Do tej pory oglądałem stand-up'y jedynie w sieci. Oglądanie występu na żywo to zupełnie coś innego. Występy obu Michałów na wysokim poziomie, naprawdę chciało się ich słuchać jeszcze o wiele dłużej (choć Kutek jeszcze chyba średnio ogarnia interakcje z publiką). Open mic to osoby o nieco mniejszej swobodzie na scenie aczkolwiek też sypiące świetnymi tekstami. Polecam gorąco :)
Topollo 24.02.2018 20:42
wszystko ok, w zasadzie jedna uwaga. Na stand up przyszedł ojciec z dwójką nieletnich, 13 i 16 lat. O ile 16latkę szło by przeboleć, o tyle chłopca 13tetniego nie bardzo. Siedzieli w pierwszym rzędzie, na co zwrócili uwagę artyści i była jazda przez cały występ. Uważam, że jeśli ojciec sam nie okazał się na tyle odpowiedzialny i nie wyszedł z dziećmi po paru minutach show, gdzie już było od początku jasne, że nie ma tu miejsca dla dzieci, o tyle zainterweniować powinien organizator! Niestety reakcji brak! Za to duży minus i niesmak.
Leja i Kutek, rozwalili system śmiałem się do łez. Bazyl też był dobry
Było super dobry humor dużo śmiechu . Ja byłem kolejny raz na stand upie i się nie zawiodłem , zabrałem ze sobą paru znajomych co byli po raz pierwszy i wszystkim się podobało polecam ;D
Było mega, czekamy na więcej! 😀
Dominika 24.02.2018 12:52
Było świetnie, w przyszłym tygodniu kolejny Stand Up i dzięki poprzedniemu zamierzam pójść znowu! Polecam
Mateusz 23.02.2018 23:35

Polecane