stand-up

Stand-up COMEDY - Bartosz Zalewski, Damian Skóra / hype-art

stand-up

Stand-up COMEDY - Bartosz Zalewski, Damian Skóra / hype-art

Stand-up COMEDY - Bartosz Zalewski, Damian Skóra / hype-art - Bilety na stand-up
Dodaj do ulubionych
Ulubione

Agencja artystyczna Hype-Art / koncerty, stand-up, management zaprasza na wyśmienity wieczór STAND-UP.

---

Wystąpią:

Bartosz Zalewski - pochodzący z Wrocławia komik, debiutował w 2010 roku, dołączył do Stand-up Polska, zdobył, był, wystąpił, uświetnił, hu hu, ha ha, podkreśla, żałuje, łączy w swoich występach wódkę z piwem, stara się nie palić, nie pije kawy, czasowniki.

"Klasyk" to jego nowy solowy program, nazwany tak ze względu na przyszły status. Tak, naprawdę. Z pełną powagą ktoś spojrzał na to kłębowisko żarcików i pomyślał "Ha, w przyszłości będą wykładać o tym na uczelniach", co jest oczywistą nieprawdą, ponieważ nasza planeta umiera i nie ma żadnej przyszłości.

Co więc nam pozostaje? Ucieczka, ucieczka do przodu, bez patrzenia wstecz. A czy jest lepsza forma eskapizmu niż ponad godzina spędzona w ciemnym pomieszczeniu na słuchaniu wynurzeń jakiegoś nieznajomego? Nie trzeba nawet odzywać się do siebie! Posłuchamy więc o prozie komedii, tragediach rodzinnych, naszym pięknym kraju, co mówią typowi ludzie i czego nie mówią oraz na koniec posłuchamy kilku porad z przekazem. Następnie rozejdziemy się w mrok, zadowoleni, syci i nieświadomi rozpadu.

Także: ŻARTY O PSACH.

---

Damian Skóra stand-up. Osoba transwiekowa - dziecko (czasem starzec) zamknięty w ciele młodego mężczyzny. Zwycięzca plebiscytu na najlepszego stand-upera według jego mamy. W ubiegłorocznym konkursie na najlepszego Damiana Skórę zajął II miejsce. Nagradzany wielokrotnie za wybitne osiągnięcia w języku łacińskim oraz w śpiewie niemym. Karierę przerwało głośne w mediach przyznanie się do niekojarzenia połowy swoich znajomych na facebooku. Teraz wraca ze zdwojoną siłą aby wywoływać takie mocniejsze wypuszczenie powietrza nosem, a czasem nawet śmiech.

CZYTAJ WIĘCEJ

Bilety

Brak wydarzeń w: Racibórz

Brak wydarzeń w: Racibórz

Recenzje i opinie: Stand-up COMEDY - Bartosz Zalewski, Damian Skóra / hype-art

Super, chłopaki trzymali poziom cały występ. Zakwasy od śmiechu to to co lubię :D oby tak dalej !!
Sandra 24.04.2018 14:12
Zajebisty wieczór. Nie ma to jak pośmiać się z żartów o pierdach i kutachach raz na jakiś tydzień :)
niejaki tomek 18.04.2018 14:12
Rewelacyjny występ, mega pozytywne zaskoczenie. Damian Skóra nie był kolejnym słabym supportem a zrównał się poziomem z gwiazdą wieczoru! Bartosz Zalewski także nie zawiódł, publika śmiała się do rozpuku.
Typowy1 18.04.2018 13:29
Super się bawiłem polecam wszystkim
Iszczvan 18.04.2018 10:09
Kawał dobrej komedii, jest przepaść pomiędzy filmikami na youtube a występem na żywo. Zdecydowanie polecam
Paprikos 18.04.2018 09:44
Chyba najlepszy Stand-up jak dobtej pory w Raciborzu. Chłopaki prsez ponad dwie godziny nie dawali się nudzić publiczności.
Radek 18.04.2018 08:32

Polecane z kategorii stand up