stand-up

Stand-up Gapa Pub Syców: Paweł Reszela i Piotr Wojteczek

stand-up

Stand-up Gapa Pub Syców: Paweł Reszela i Piotr Wojteczek

Stand-up Gapa Pub Syców: Paweł Reszela i Piotr Wojteczek - Bilety na stand-up

Stand-up Gapa Pub Syców: Paweł Reszela i Piotr Wojteczek | Bilety Online, Opis, Recenzje | 2020, 2021

Prawdziwe święto bezczelnej rozrywki w Sycowie. Stand-up najwyższych lotów - wysoce kontrowersyjny, sarkastyczny z opanowanym żartem sytuacyjnym. Jest tak zaskakujący, że zaskakuje nawet występujących...

Specjalnie dla Was ponad godzina bezczelnej rozrywki

Paweł Reszela - Stand-up Comedy - jeden z najstarszych Stand-uperów w Polsce. W sensie stażu, bo z twarzy jeszcze nie jest taki stary. Ogólnie swój chłop, który potrafi rozbawić każdego widza. Wyjątkowe połączenie doświadczenia, młodości i energii na scenie. Jednak najważniejszy i tak jest cięty język oraz ostry żart. Paweł Reszela to świetny standuper, który zaskakuje podczas każdego spotkania ;-)

Piotr Wojteczek - to przede wszystkim porcja charyzmatycznych panczy i bezkompromisowych żartów. To styl, który sprawi, że poczujesz się jak prawdziwy zwycięzca życia, nawet gdy masz na sobie jedynie sprane bombery i dogorywające kuboty. Jeżeli więc jesteś gotów na to, aby stać się lepszym człowiekiem, to nie czekaj tylko wbijaj na jego występ. Zwłaszcza, że gość jest nie byle kim. Powtórki jego trzyminutowego speszjala w TVP Rozrywka niejednokrotnie można było ujrzeć na ekranach polskich plazm dumnie stojących na lśniących meblościankach przyozdobionych koronkowymi serwetami i kryształowymi cukiernicami, co bez wątpienia świadczy o niepowtarzalnej klasie tego zawodnika. Nie da się ukryć, że to właśnie takich jak on potrzebuje ten kraj, dlatego uczyń Polskę ponownie lepszą i postaw na Piotra Wojteczka. Absolutny mastłocz na polskiej scenie komediowej.

CZYTAJ WIĘCEJ

Bilety

Brak wydarzeń

Brak wydarzeń

Recenzje

Brak recenzji

Polecane