stand-up Grzegorz Dolniak

Grzegorz Dolniak - Flashback

stand-up Grzegorz Dolniak

Grzegorz Dolniak - Flashback

Grzegorz Dolniak - Flashback - Bilety na stand-up

Stand-up No Limits i Spot - Łomianki zapraszają na wieczór stand-up comedy! Wystąpi dla Was:

Grzegorz Dolniak - szczeciński komik na warszawskiej emigracji. Od lat związany ze sceną, najpierw w kabarecie Szarpanina, dziś solowo w stand-upie i zespołowo w teatrze improwizacji Damy na Pany. Jest również pomysłodawcą i dyrektorem artystycznym Festiwalu Komedii SZPAK i założyciel warszawskiej Centralnej Spółdzielni Komediowej. Stale współpracuje z TVP2 i TVP Rozrywka, gościnnie pojawia się także na antenie innych stacji telewizyjnych: Polsat, TV Puls, TVN.

Flashback to nowy program Grzegorza Dolniaka – komika znanego m.in. jako twórcy Festiwalu Komedii SZPAK. Tym razem Grzegorz rozprawi się ze wspomnieniami z cudownych lat '90 i początków XXI wieku, opowie nam swoje flashbacki z życia na blokowisku szarym jak pogoda w Rewalu na pierwszym od dziesięciu lat urlopie i postara się sprawdzić ile z tego znajduje swoje odbicie w czasach dzisiejszych i dlaczego "kiedyś to były czasy", a teraz to zwykła bida z nyndzą i Polacy na kolanach.

CZYTAJ WIĘCEJ

Bilety

Recenzje Grzegorz Dolniak - Flashback

Rewelacja warto się wybrać śmiało poszłabym jeszcze raz
Wspaniały występ, błyskotliwość i inteligencja sceniczna Grzegorza przyprawiała nas o niekończący się atak śmiechu:) Do zobaczenia

Polecane z kategorii stand up