stand-up

Stand-up na Wrocku (odc. 02), Festiwal WROCEK 2018: Adam Sobaniec & Janusz Pietruszka & David Mbeda Ndege

stand-up

Stand-up na Wrocku (odc. 02), Festiwal WROCEK 2018: Adam Sobaniec & Janusz Pietruszka & David Mbeda Ndege

Stand-up na Wrocku (odc. 02), Festiwal WROCEK 2018: Adam Sobaniec & Janusz Pietruszka & David Mbeda Ndege - Bilety na stand-up

Stand-up na Wrocku (odc. 02), Festiwal WROCEK 2018: Adam Sobaniec & Janusz Pietruszka & David Mbeda Ndege | Bilety Online, Opis, Recenzje | 2020, 2021

Końcówka pierwszego miesiąca roku to czas pierwszych podsumowań noworocznych postanowień. My za cel postanowiliśmy sobie rozbawiać was do granic możliwości, dlatego na kolejnym spotkaniu nie może zabraknąć żadnej roześmianej mordki! Czekać na was będą:

Adam Sobaniec - jedyny człowiek na Ziemi, który przeprowadził się do Łodzi dobrowolnie i jest z tego faktu zadowolony. Frustracje życia codziennego przemienia w energię na scenie. Finalista 3. Antrakt Stand-Up Festiwalu.

Janusz Pietruszka – doświadczony komik o niezliczonych sukcesach, współzałożyciel i członek grupy improwizacyjnej Siedem Razy Jeden. Należy do zielonogórskiej grupy stand-up “PSY”, jest gospodarzem zielonogórskiej sceny @STAND-UP w Kawonie.Współpracował z różnymi ludźmi w udanych i nieudanych przedsięwzięciach i z wszystkich wyciągnął wnioski.

David Mbeda Ndege - czyli pierwszy polski ciemnoskóry stand-uper. Na co dzień lekarz, puzonista i członek ekipy Comedy Lab z Krakowa. Ma dwa marzenia w życiu, do których podchodzi śmiertelnie poważnie - zabić kogoś śmiechem i uratować komuś życie. My uważamy, że to pierwsze ma o wiele większą szanse na spełnienie. Docenicie również jego celne spostrzeżenia, żarty z absurdów dnia codziennego, hirsutyzmu i żuli. Uwaga - nie liczcie na wulgaryzmy - wszak polski język, piękny język!

Na kolejne spotkanie w ramach Stand-upu na Wrocku zapraszamy w czwartek, 25 stycznia, na godz. 20 do Strefy Kultury Studenckiej Politechniki Wrocławskiej. Bilety w cenie 20 zł dostępne na www.festiwalwrocek.pl/wydarzenia.html. W dniu koncertu bilety w cenie 25 zł dostępne w SKS od godz. 19. Program przeznaczony dla osób dorosłych.

Stand-up na Wrocku to cykl imprez w ramach kultowego Komediowego Międzynarodowego Festiwalu Wrocek. Każda impreza to ponad dwie godziny doskonałej rozrywki w klimacie stand-up comedy w wykonaniu najlepszych polskich komików. Mecenat nad wydarzeniem sprawuje miasto Wrocław.

CZYTAJ WIĘCEJ

Bilety

Brak wydarzeń

Brak wydarzeń

Recenzje

Brak recenzji

Polecane