stand-up

Stand-up na Wrocku (odc. 04), Festiwal WROCEK 2018: Cezary Ponttefski & Tomasz Giefert & Bartek Walos

stand-up

Stand-up na Wrocku (odc. 04), Festiwal WROCEK 2018: Cezary Ponttefski & Tomasz Giefert & Bartek Walos

Stand-up na Wrocku (odc. 04), Festiwal WROCEK 2018: Cezary Ponttefski & Tomasz Giefert & Bartek Walos - Bilety na stand-up

Kolejny Stand-up na Wrocku - kolejni trzej genialni komicy, niekończące się pokłady świetnego humoru i zaraźliwej energii. Tym razem na scenie zagoszczą:

Cezary Ponttefski - jest to taki człowiek z Lublina, co na paru scenach w Polsce już bywał. Raczej wszyscy dobrze się bawili, chociaż był wyjątek: pewna pani kiedyś w pierwszym rzędzie wszystko miała za nic. Ale gdy rozum tracił dla niej, śmiała się, klaskała. Także też wyszła zadowolona. Ogólnie ludzie wychodzą zadowoleni, mówią, że fajna komedia, taka różnokolorowa. Z dekadenckim przytupem i sentymentalnym zająknięciem.

Tomasz Giefert - Młody mężczyzna stojący u wrót dorosłości. Obdarzony niezwykle plastyczną mimiką. Pszenica. Człowiek oksymoron. Sympatyczny, złośliwy, spokojny, wybuchowy – takie właśnie jest jego stand-up. Doświadczenie zdobywał na licznych scenicznych deskach, głównie sosnowych. Zwycięzca przeglądu komedii Studenckiej Klamka. Finalista 2. Ogólnopolskiego Festiwalu Antrakt Stand-Up Fest. Laureat 3. miejsca w biegu z kurą na dożynkach w Kolbuszowej. Ciekawe, czy ktoś zauważył słowo pszenica. Przyjdź i rozgość się w jego wyobraźni.

Bartek Walos - studiował anglistykę̨, gdzie obronił pracę magisterską dotyczącą postmodernistycznej literatury amerykańskiej oraz powieści graficznej. Od dziecka pochłonięty animacją, filmem i kulturą wizualną. Reprezentant i praktykant „kreskówkowego poczucia humoru”.

Na kolejny Stand-up na Wrocku zapraszamy w czwartek, 22 lutego, na godz. 20:00 do Strefy Kultury Studenckiej Politechniki Wrocławskiej. Bilety w cenie 20 zł dostępne na http://www.festiwalwrocek.pl/wydarzenia. W dniu koncertu bilety w cenie 25 zł dostępne w SKS od godz. 19:00. Program przeznaczony dla osób dorosłych.

Stand-up na Wrocku to cykl imprez odbywających się w ramach kultowego Komediowego Międzynarodowego Festiwalu Wrocek. Każda impreza to ponad dwie godziny doskonałej rozrywki w klimacie stand-up comedy w wykonaniu najlepszych polskich komików. Mecenat nad wydarzeniem sprawuje miasto Wrocław.

CZYTAJ WIĘCEJ

Bilety

Brak wydarzeń

Brak wydarzeń

Recenzje Stand-up na Wrocku (odc. 04), Festiwal WROCEK 2018: Cezary Ponttefski & Tomasz Giefert & Bartek Walos

POMPKA BYLA NAWET Z WOKALISTKI . BARDZO FAJNIE

Polecane z kategorii stand up