stand-up

Stand-up na Wrocku (odc. 06), Festiwal WROCEK 2018: Michał Płonka & Jasiek Borkowski & Paweł Chałupka

stand-up

Stand-up na Wrocku (odc. 06), Festiwal WROCEK 2018: Michał Płonka & Jasiek Borkowski & Paweł Chałupka

Stand-up na Wrocku (odc. 06), Festiwal WROCEK 2018: Michał Płonka & Jasiek Borkowski & Paweł Chałupka - Bilety na stand-up

Stand-up na Wrocku (odc. 06), Festiwal WROCEK 2018: Michał Płonka & Jasiek Borkowski & Paweł Chałupka | Bilety Online, Opis, Recenzje | 2020, 2021

Przed nami kolejne starcie z kolosalną dawką humoru w czystej postaci. Tym razem na Stand-upie na Wrocku gościć będą:

Michał Płonka - zaczął hobbistycznie zajmować się Stand-upem po angielsku po tym, jak rok temu, dzięki występowi na jednym z Open Mic-ów, został zaproszony do grona Wrocławskiego World-Wide Comedy. Nie wiadomo, czy to niecodzienne podejście do tematów i sam ich dobór zaskarbiły mu sympatię publiczności i organizatorów, ale jednorazowy wybryk przerodził się w nieprzerwaną serię występów we Wrocławiu, a także Łodzi i Pradze. Materiału na show dostarczają mu głównie wierzenia i zabobony, lingwistyczne zagwozdki, stare dzieje i opowieści, ale i przedziwne sytuacje, które przytrafiły mu się w życiu. Mama Michała nie zna języka angielskiego, a on nie potrafi dodawać napisów do filmów, więc postanowił przypodobać się i polskiej publiczności.

Jasiek Borkowski - zdecydowanie jeden z najbardziej rozpoznawalnych polskich komików, absolutnie nie do podrobienia. Ma za sobą występy telewizyjne, roastowe i setki imprez, podczas których przestawia widzów na własne postrzeganie świata. Nieśpieszny styl, głębokie rozważania przeplatane szczerym realizmem i wymuszony luz (bardzo nerwowy człowiek), który przebija sympatyczną melancholią.

Paweł Chałupka - jego stand-up to opowieści ukazujące jak zwariowany jest świat. Przez opis codziennych zachowań obnaża prawdę o naszych dziwactwach. Na scenie od 2011r. Zdobywca 2. miejsca na Antrakt stand-up festiwal 2015. Występował w programie Kuby Wojewódzkiego, na antenie TVP Rozrywka w programie „Tylko dla dorosłych”, Comedy Central a także na roaście Tego Typa Mesa oraz Popka.

Na kolejny Stand-up na Wrocku zapraszamy w czwartek, 22 marca, na godz. 20:00 do Strefy Kultury Studenckiej Politechniki Wrocławskiej. Bilety w cenie 20 zł dostępne na http://www.festiwalwrocek.pl/wydarzenia. W dniu koncertu bilety w cenie 25 zł dostępne w SKS od godz. 19:00. Program przeznaczony dla osób dorosłych.

Stand-up na Wrocku to cykl imprez odbywających się w ramach kultowego Komediowego Międzynarodowego Festiwalu Wrocek. Każda impreza to ponad dwie godziny doskonałej rozrywki w klimacie stand-up comedy w wykonaniu najlepszych polskich komików. Mecenat nad wydarzeniem sprawuje miasto Wrocław.

CZYTAJ WIĘCEJ

Bilety

Brak wydarzeń

Brak wydarzeń

Recenzje

Brak recenzji

Polecane