stand-up

Stand-up na Wrocku (odc.11), Festiwal WROCEK 2018: Konrad Iwański & Rafał Sumowski & Gaweł Feliga

stand-up

Stand-up na Wrocku (odc.11), Festiwal WROCEK 2018: Konrad Iwański & Rafał Sumowski & Gaweł Feliga

Stand-up na Wrocku (odc.11), Festiwal WROCEK 2018: Konrad Iwański & Rafał Sumowski & Gaweł Feliga - Bilety na stand-up

Stand-up na Wrocku (odc.11), Festiwal WROCEK 2018: Konrad Iwański & Rafał Sumowski & Gaweł Feliga | Bilety Online, Opis, Recenzje | 2020, 2021

Przed nami kolejny, znakomicie zapowiadający się wieczór w gronie genialnych, niebanalnych, doprowadzających publikę do granic wytrzymałości gwiazd stand-upowej sceny. Tym razem na Stand-upie na Wrocku zagoszczą:

Konrad Iwański - składniki: Woodstock, Miłość, Porażki życiowe. Wszystko to trzeba połączyć jeszcze z abstrakcyjnymi podróżami w głąb swojej duszy, doprawić szczyptą czarnego humoru i wystawić na scenę. Przed Państwem Konrad ,Konik' Iwański. Artysta znajdujący swoje miejsce na ziemi dopiero na scenie. Szuka na niej kontaktu z publiką, sensu istnienia, puenty swoich wypowiedzi. Od niedawna oddany improwizacji zarówno scenicznej jak i życiowej.

Rafał Sumowski - urodził się w stanie wojennym, przez co ciągle poszukuje w życiu świętego spokoju. Występami próbuję chociaż odrobinę ulżyć swoim frustracjom. Przeważnie nieskutecznie. Prowadzi sceny stand-upowe w Radomiu i na warszawskim Żoliborzu. Ogromnym szacunkiem darzy tych nielicznych, wytrwałych i wnikliwych, którzy czytają jego opis, odwdzięczając się za to, pozbawionymi sensu, rozwlekłymi zdaniami wielokrotnie złożonymi, w tym czasie w lesie panował smok.

Gaweł Feliga - występował w Comedy Central, po polsku i po angielsku. Ogólnie bywał w telewizji, choć chyba jeszcze ma duszę. Wiecznie sceptyczny, w życiu i w komedii, nie do końca jest przekonany do tego zdania. Na scenie występuje już dość długo, ale jeszcze dłużej nie występował w ogóle. Najczęściej w Warszawie. Prowadzi Nagrałeś To?! - audycję, podcast, w którym rozmawia o komedii i wszystkim co do niej prowadzi – z komikami i nie tylko.

Na kolejny Stand-up na Wrocku zapraszamy w czwartek, 7 czerwca, na godz. 20:00 do Strefy Kultury Studenckiej Politechniki Wrocławskiej. Bilety w cenie 20 zł dostępne na http://www.festiwalwrocek.pl/wydarzenia. W dniu koncertu bilety w cenie 25 zł dostępne w SKS od godz. 19:00. Program przeznaczony dla osób dorosłych.

Stand-up na Wrocku to cykl imprez odbywających się w ramach kultowego Komediowego Międzynarodowego Festiwalu Wrocek. Każda impreza to ponad dwie godziny doskonałej rozrywki w klimacie stand-up comedy w wykonaniu najlepszych polskich komików. Mecenat nad wydarzeniem sprawuje miasto Wrocław.

CZYTAJ WIĘCEJ

Bilety

Brak wydarzeń

Brak wydarzeń

Recenzje

Brak recenzji

Polecane