stand-up

Stand-up na Wrocku (odc.21), Festiwal WROCEK 2018: Krzysztof Jahns & Tomasz Nowaczyk

stand-up

Stand-up na Wrocku (odc.21), Festiwal WROCEK 2018: Krzysztof Jahns & Tomasz Nowaczyk

Stand-up na Wrocku (odc.21), Festiwal WROCEK 2018: Krzysztof Jahns & Tomasz Nowaczyk - Bilety na stand-up

Stand-up na Wrocku (odc.21), Festiwal WROCEK 2018: Krzysztof Jahns & Tomasz Nowaczyk | Bilety Online, Opis, Recenzje | 2020, 2021

Stand-up na Wrocku: Tomek Nowaczyk & Krzysztof Jahns

Po wakacyjnej przerwie Festiwal Wrocek powraca z jeszcze większymi pokładami niesamowitej energii i jedynym w swoim rodzaju poczuciem humoru! W pełnej gotowości do rozpoczęcia nowego sezonu czekają:

Tomek Nowaczyk - jeden z najciekawszych i najbardziej energetycznych komików w Polsce, a już na pewno w Kościanie. Na scenie daje z siebie wszystko i jeszcze trochę więcej. Tomek ma kondychę, bo dużo biega. I między innymi o problemach biegacza amatora opowiada w swoim najnowszym materiale „Samotność długodystansowca”. Ale nie tylko o bieganiu Tomek mówi, bo porusza również tematy życia rodzinnego, porządku i dobrego wychowania; w programie pada trochę gorzkich słów o współczesnej Polsce. Jest inteligentnie, zabawnie, refleksyjnie, często na granicy, a czasem nawet daleko poza. Zróbcie wszystko, żeby Tomek nie był samotny podczas występu, bo „Samotność długodystansowca” to program, który zdecydowanie trzeba obejrzeć!

Krzysztof Jahns - występował na antenie TVP 2 i TVP Rozrywka. Zwycięzca konkursu Warszawskiego Festiwalu Stand-up’u. Pomysłodawca i jeden z organizatorów Poznańskiego Festiwalu Stand-up’u. Gospodarz paru scen w Polsce w tym najstarszej sceny stand-upowej w Poznaniu. Ze swoim programem zawędrował parokrotnie w tak odległe miejsca, jak przed więzienną publikę.

Na Stand-up na Wrocku z udziałem Tomka i Krzysztofa zapraszamy w czwartek, 25 października , na godz. 20:00 do Strefy Kultury Studenckiej Politechniki Wrocławskiej. Bilety w cenie 20/25 zł dostępne na http://www.festiwalwrocek.pl/wydarzenia. W dniu koncertu bilety dostępne w SKS od godz. 19:00. Program przeznaczony dla osób dorosłych.

Stand-up na Wrocku to cykl imprez odbywających się w ramach kultowego Komediowego Międzynarodowego Festiwalu Wrocek. Każda impreza to ponad dwie godziny doskonałej rozrywki w klimacie stand-up comedy w wykonaniu najlepszych polskich komików. Mecenat nad wydarzeniem sprawuje miasto Wrocław.

CZYTAJ WIĘCEJ

Bilety

Brak wydarzeń

Brak wydarzeń

Recenzje

Brak recenzji

Polecane