Wydarzenia Chojnice 2024/2025 | Imprezy i atrakcje

Dodaj do ulubionych
Ulubione

Bilety i wejściówki na wydarzenia w Chojnice


Tomasz Karolak „50 i co?”

 KUP BILET

Sposób na blondynkę

 KUP BILET

Sposób na blondynkę

 KUP BILET

5-lecie 10 Tenorów

 KUP BILET

Komedia z dreszczykiem

 KUP BILET

Kabaret Moralnego Niepokoju - Normalne to to nie jest

 KUP BILET
Wydarzenia Chojnice

Czekasz na kolejną odsłonę chojnickiej Nocy Poetów? A może koncert zespołu, który tak lubisz? Kalendarz imprez na nadchodzący sezon jest niezwykle bogaty – w Chojnicach będzie się sporo działo. Wiele ciekawych imprez organizuje Gminny Ośrodek Kultury – na jego deskach wystąpią znane gwiazdy. Szczegółowy harmonogram imprez, które odbędą się w najbliższym czasie w Chojnicach znajdziesz na stronie Biletyna.pl. Za pośrednictwem serwisu kupisz też bilety na interesujące wydarzenia. Wolny piątek, sobota lub niedziela? Ruszaj w miasto i wybierz się na koncert, spektakl lub występ kabaretu.

Atrakcje Chojnice 2023/2024 – kilka pomysłów na to, jak spędzić wolny weekend

Jak można spędzić wolny weekend lub popołudnie w Chojnicach? Mamy na to kilka sposobów. Ty pewnie też masz swoje ulubione miejsca, które lubisz odwiedzać w wolnej chwili. Muzeum Regionalne, park miejski czy miejscowe kino to tylko kilka takich przykładów. Miejscem, o którym wiele osób zapomina, jest Chojnickie Centrum Kultury – to tam odbywa się większość imprez kulturalnych, które przyciągają tłumy.

Druga znana lokalizacja to Centrum Park przy ulicy Huberta Wagnera 1. Jej bywalcy będą mieli w nadchodzącym sezonie niepowtarzalną okazję, by pośmiać się z najlepszych skeczy. Wystąpią przed nimi znani artyści kabaretowi, w tym Kabaret Młodych Panów. Zapraszamy!

Kino, teatr, koncert, stand-up... – najciekawsze wydarzenia Chojnice 2023/2024

Fani dobrego humoru i równie dobrych dowcipów z pewnością nie raz będą mieli okazję, by się pośmiać. Na chojnickiej scenie wystąpią bowiem nie tylko znani kabareciarze, ale również stand-uperzy. Gwiazdą jednego wieczoru będzie Grzegorz Dolniak, który swoje pierwsze kroki stawiał w szczecińskim kabarecie Szpak. Na tym jednak nie koniec!

Teatr i komedia – wiele osób uważa, że to połączenie idealne. Dla wielbicieli komedii przygotowaliśmy w tym sezonie prawdziwe “perełki”! Twoje miasto będzie gościć prawdziwe gwiazdy sceny komediowej i teatralnej, w tym Marzenę Rogalską, Cezarego Pazurę, Łukasza Nowickiego, Martę Wierzbicką, Darię Widawską i wielu, wielu innych. Nie możesz tego przegapić!

Kalendarz imprez i bilety znajdziesz w serwisie Biletyna.pl!

Teraz bilet na koncert, spektakl czy występ kabaretu kupisz za pośrednictwem strony internetowej Biletyna.pl. Na stronie czeka na Ciebie szczegółowy harmonogram imprez odbywających się w różnych miastach w Polsce. Podzieliliśmy je na kategorie, dzięki czemu znalezienie konkretnego wydarzenia nie powinno sprawić Ci problemu.

Mamy też coś naprawdę ekstra – vouchery prezentowe to doskonałe rozwiązanie dla osób, które poszukują fajnego prezentu dla bliskiej osoby. Przekonaj się sam!