Wydarzenia Gomunice 2024/2025 | Imprezy i atrakcje

Dodaj do ulubionych
Ulubione

Bilety i wejściówki na wydarzenia w Gomunice


VII Festiwal Podróżniczy WATAHA - Dzień I

 KUP BILET

Festiwal Podróżniczy WATAHA 2024 - Karnet dwudniowy

 KUP BILET

VII Festiwal Podróżniczy WATAHA - Dzień II

 KUP BILET

Cree

 KUP BILET

Czesław Śpiewa

 KUP BILET

Porter/Karczewska – On The Wrong Planet

 KUP BILET

NANGA - BOGART

 KUP BILET

Plastic Bag

 KUP BILET

Renata Przemyk Kwartet - Bogart

 KUP BILET

Spięty: Heartcore

 KUP BILET

T.Love

 KUP BILET

Kraków Street Band

 KUP BILET

Małgorzata Ostrowska - Legenda

 KUP BILET

Wojtek Mazolewski Quintet

 KUP BILET
Wydarzenia Gomunice

Nie ma to jak dobry koncert, zabawny stand-up czy szalenie fascynujący spektakl. Zgadzasz się z nami? Jeśli tak, to z pewnością jesteś w dobrym miejscu, a serwis internetowy Biletyna.pl powstał z myślą o osobach takich jak Ty. Na stronie znajdziesz wiele ciekawych wydarzeń z różnych kategorii – koncert, film, teatr, kabaret, a nawet propozycje dla najmłodszych i często najbardziej wymagających widzów. Za pośrednictwem serwisu kupisz też bilety na imprezy, które w najbliższym czasie odbędą się w Twoim mieście. W Gomunicach będzie się sporo działo. Nie wierzysz? Przekonaj się sam!

Atrakcje Gomunice 2023/2024 – zabawa dla dorosłych i dla nieco młodszych widzów

Może się wydawać, że Gomunice to małe miasto i niewiele się w nim dzieje. Nic bardziej mylnego! Jest wiele sposobów na kreatywne spędzanie czasu w Twojej okolicy. Wybierzesz się na festiwal? A może wolisz długo wyczekiwaną premierę filmu ze swoim ulubionym aktorem? W Gomunicach odbywają się także spektakle teatralne, występy stand–uperów czy spotkania podróżnicze – jest w czym wybierać!

Wydarzenia te odbywają się w miejskich instytucjach kultury i miejscach ściśle związanych z imprezowym stylem bycia. Jednym z nich jest Klub Muzyczny BOGART, w którym mają miejsce zarówno szalone, rockowe imprezy, jak i kameralne wieczorki jazzowe. To tam posłuchasz najlepszej muzyki!

Najlepsze imprezy Gomunice 2023/2024 – wydarzenia, które na długo zapadną w pamięć

Na deskach gomunickich instytucji kultury wystąpią między innymi gwiazdy polskiej muzyki. Nadchodzący sezon będzie należał do Małgorzaty Ostrowskiej, Organka oraz Macieja Lipina, który wystąpi przed publicznością z zespołem. Dodatkowo prezentujemy wyjątkowe koncerty najlepszych tribute bandów na świecie. W Gomunicach będziesz miał okazję posłuchać na przykład nieśmiertelnych hitów zespołu Guns N’ Roses.

W Gomunicach od kilku lat odbywa się również Festiwal Podróżniczy Wataha. To cykliczne wydarzenie, które cieszy się sporą popularnością zarówno wśród mieszkańców miasta, jak i turystów. Festiwal Podróżniczy Wataha to prelekcje i koncerty, a przede wszystkim wyjątkowa i niepowtarzalna atmosfera. Wszystko to i jeszcze więcej czeka na Ciebie w serwisie Biletyna.pl. Koniecznie sprawdź sam, co jeszcze dla Ciebie przygotowaliśmy!