koncert
Kasia Kowalska

koncert

Kasia Kowalska

Kasia Kowalska - Bilety na koncert

Kasia Kowalska - Gomunice Club Muzyczny BOGART | Kupuj Bilety Online

Wokalistka, kompozytorka, autorka tekstów. Jedna z najbardziej rozpoznawalnych i docenianych artystek na polskiej scenie muzycznej. Kasia ma na swoim koncie wiele prestiżowych nagród w tym: Fryderyki, Superjedynki, MTV European Music Awards, oraz ponad milion sprzedanych płyt. Każdy z jej albumów pokrył się kilkakrotną platyną. Autorka wielu przebojów: "Prowadź mnie", "A to co mam", "Wyznanie", "Coś optymistycznego", "Wyrzuć ten gniew", "Spowiedź", "Antidotum", "To co dobre", "Być tak blisko", "Co może przynieść nowy dzień". Obecna na scenie muzycznej już od ponad 20 lat.

Choć od wydania pierwszej płyty minęło wiele czasu i wiele w jej życiu się wydarzyło, to pewne rzeczy pozostały niezmienne: jej niecodzienna wrażliwość na dźwięk, miłość do muzyki i pasja z jaką je wykonuje.

Aktualnie Kasia Kowalska pracuje nad nowa płytą, którą zapowiada singiel "Aya”.Premierę nowego albumu zaplanowano na jesień 2017. Zapraszamy na pełen przebojów, magii i niesamowitej energii koncert: Kasia Kowalska „The Best Of”!

CZYTAJ WIĘCEJ

Bilety

Recenzje

bylo super!!!!!!
Sobotni super koncert. Niesamowita atmosfera.
Klub Bogart to świetne miejsce, rewelacyjne nagłośnienie, klimatyczny wystrój, pyszne jedzenie. Koncert Kasi Kowalskiej elektryzujący!!! Dała czadu, ma niesamowity dystans do siebie i świata i wszystkie aranżacje po prostu pierwsza klasa!!!
Jak zwykle wspaniały :)
Super:-)
Z początku Kaśka wydawała się lekko wystraszona i onieśmielona. Ludzie wyraźnie czekali na jakiś kontakt, i w końcu poszło. Zabawa była super, ludzie się ruszyli, Kaśka miała super kontakt z publicznością - dialog z artystą to super sprawa, samej muzyki można posłuchać z płyt a mieć faktyczny kontakt z wykonawcą to jest to na co liczy się idąc na koncert. Kaśka była super.
Cudowny koncert.. Pełny profesjonalizm.. Mega przeżycie..
To był świetny występ wielkie brawa 👏🏻
Piękny koncert ♥️♥️♥️♥️♥️♥️
Jak zawsze- piękny koncert !!!
polecam koncert dobra muzyka bardzo dobre nagłośnienie wszystkim polecam!
Super koncert 👌Bawiłam się świetnie.
Piękna Kasia piękny koncert. Dziękujemy.
Super koncert, cudowny klimat. Polecam!
Niesamowity koncert,Kasia ze swoim zespołem byli niesamowici.
Madzia_Konin 14.10.2019 09:00
SUPER !!!
Club Muzyczny BOGART to rewelacyjne miejsce z tak zwaną "duszą", za każdym razem kiedy je odwiedzam czuję się tam świetnie. A koncert... Kacha dała czadu :) Muzyczna uczta :)
świetne miejsce, fantastyczne miejsce
Świetny koncert. Polecamy
Bogart nie jest dość dobrym miejscem dla TAK WIELKICH ARTYSTÓW jak Kasia Kowalska. Złamała jedną z tradycji klubu i nie wyszła po koncercie do fanów. Sam koncert też się nie układał.
Super koncert !!!!
Super koncert
Występ super. Jak zawsze piękna i genialna Kasia.
Super. Dobrze wracać do staroci
Fantastyczny koncert. Gorąco polecam!!! Cudowny klimat miejsca :-))
Genialnie - kameralnie niemal rodzinna atmosfera 🥳
Fajny lokal i świetny koncert Kasi Kowalskiej
Koncert był świetny, Kasia dała czadu
Super!
Kasia nie zawiodła, w przeciwieństwie do sprzętu, ale nie popsulo to koncertu-publiczność bawiła się doskonale. Szkoda tylko, ze nie wszyscy wiedza po co przychodzi się na takie wydarzenia i artysta, żeby moc coś powiedzieć, musi ich uciszać, ale to zastrzeżenie do odbiorców, a nie samego artysty. Wyjątkowo, jak dla mnie, za słabo było słychać Kasie, a za bardzo instrumenty.
WIĘCEJ
ZWIŃ

PROMOCJA DNIA

-25%

Gdynia
20.10.2019 17:00

bilety od 45,00 zł

KUP BILET

Polecane

KULT

KULT

(77)

najblizsze wydarzenie
03.11.2019 18:00

bilety od 60.00 PLN

Gomunice inne wydarzenia

Tabu

Tabu

(18)

najblizsze wydarzenie
25.10.2019 20:00

bilety od 30.00 PLN