Kupuj taniej bilety w aplikacji mobilnej biletyna.pl - bez opłaty serwisowej

* promocja trwa do 30-06-2024

Kieleckie Centrum Kultury - Kielce

Plac Moniuszki 2b, 25-334 Kielce

SPRAWDŹ WYDARZENIA

BÓG MORDU - Światowy przebój teatralny

 KUP BILET

Lubię wracać tam. Nowe aranżacje polskiej piosenki

 KUP BILET

Prawda - komedia w reżyserii Wojciecha Malajkata

 KUP BILET

Piotr Cugowski - Jeszcze mi się chce… ale już niczego nie muszę

 KUP BILET

Imię - spektakl komediowy

 KUP BILET

Imię - spektakl komediowy

 KUP BILET

Nic się nie stało

 KUP BILET

Nic się nie stało

 KUP BILET

Optymiści czyli nasi w Egipcie

 KUP BILET

Optymiści czyli nasi w Egipcie

 KUP BILET

Kiedy kota nie ma...

 KUP BILET

Czerwone Gitary - Platynowy Koncert na BIS

 KUP BILET

Pomoc Domowa (2024) - spektakl komediowy

 KUP BILET

Pomoc Domowa (2024) - spektakl komediowy

 KUP BILET

Kasia Kowalska - 30 lat Gemini

 KUP BILET

„Okrutna, zła i podła” - Katarzyna Pakosińska i Poparzeni Kawą Trzy

 KUP BILET

„Okrutna, zła i podła” - Katarzyna Pakosińska i Poparzeni Kawą Trzy

 KUP BILET

Kabaret Nowaki - W nowym programie

 KUP BILET

Carmen&Bolero - Balet Opera Sofia

 KUP BILET

Michał Bajor - No, a ja?

 KUP BILET

Kabaret Młodych Panów - nowy program: 20 lecie - Z żartami nie ma żartów

 KUP BILETPlanujecie kulturalny wieczór w Kielcach? Kieleckie Centrum Kultury to miejsce, gdzie znajdziecie bogaty wachlarz wydarzeń na każdą okazję! Od koncertów, przez spektakle teatralne, aż po kabarety – w KCK czeka na Was całe spektrum rozrywki. Nie czekajcie – odkryjcie nadchodzące wydarzenia i zarezerwujcie bilety już dziś, by być częścią wyjątkowych momentów w sercu Kielc.

Kultura na wyciągnięcie ręki w Kielcach

W Kieleckim Centrum Kultury kultura jest dosłownie na wyciągnięcie ręki, dzięki szerokiej ofercie wydarzeń artystycznych, i biletom dostępny poprzez Biletynę. To miejsce, gdzie możecie zanurzyć się w różnorodność wydarzeń artystycznych, które składają się na bogate życie kulturalne miasta. Z łatwością znajdziecie tu coś dla siebie, niezależnie od tego, czy jesteście miłośnikami teatru, muzyki, kabaretu czy sztuk wizualnych. Oferta programowa Kieleckiego Centrum Kultury kształtowana jest w sposób, który sprawia, że miejsce to jest prawdziwym sercem życia kulturalnego Kielc. Przygotowujemy dla Was liczne nadchodzące wydarzenia, które mają na celu zaspokojenie najbardziej zróżnicowanych gustów kulturalnych. W naszym kalendarzu znajdziecie zarówno spektakle teatralne, jak i koncerty, wystawy czy projekcje filmowe. Skorzystajcie z naszej oferty i doświadczcie wyjątkowych wydarzeń, takich jak:

  • "Kortez - Naucz Mnie Tańczyć: Wiosna Tour", koncert jednego z najbardziej lubianych polskich artystów.
  • "Maciej Stuhr: MAM TO WSZYSTKO W STANDUPIE!", wieczór pełen humoru i satyry z jednym z najpopularniejszych polskich aktorów.
  • "Kabaret Moralnego Niepokoju - Za długo Panowie byli grzeczni", kabaretowy wieczór, który dostarczy Wam mnóstwa śmiechu.

Bilety na te i inne wydarzenia w Kieleckim Centrum Kultury możecie znaleźć u nas na Biletynie. Zapraszamy do odwiedzenia naszej strony i rezerwacji biletów na najbliższe spektakle. Zapiszcie się na nasz newsletter by mieć pewność, że żadne nowości Was nie ominą.

Wasze miejsce w świecie rozrywki – KCK Kielce

Kieleckie Centrum Kultury to miejsce, gdzie kultura spotyka różnorodność. Jest miejscem pełnym życia, które tętni kreatywnością i pasją twórców. To Centrum to środek, do którego zawsze zmierza coś nowego i fascynującego - od miłośników teatru, przez melomanów, po wielbicieli sztuk wizualnych - każdy znajdzie tu coś dla siebie. Kieleckie Centrum Kultury to nie tylko budynek, ale całokształt doświadczeń, które tworzą niepowtarzalną atmosferę tego miejsca.

Zaplanujcie swoją przygodę z kulturą już dziś, sprawdźcie jakie nadchodzące wydarzenia w Kieleckim Centrum Kultury są dla Was przygotowane. Sprawdźcie nasze bilety i stańcie się częścią niezapomnianych przedstawień, koncertów i wydarzeń artystycznych, które kreują jedyny w swoim rodzaju, kulturalny klimat Kielc. Sprawdźcie naszą ofertę wydarzeń, wybierz coś dla siebie i zarezerwujcie bilet online - KCK Kielce to klucz do świata kultury, który macie teraz w swoim zasięgu.

Jak spędzić wieczór w Kielcach ze sztuką?

Planujecie spędzić wieczór w Kielcach i zastanawiasz się, jak najlepiej wykorzystać ten czas? Kieleckie Centrum Kultury, czyli popularne KCK Kielce, oferuje wiele atrakcji, które z pewnością spełnią Wasze oczekiwania. Tutaj możecie zanurzyć się w świecie sztuki, muzyki, teatru czy filmów. KCK Kielce to miejsce, które żyje kulturą i twórczością, a jego oferta jest tak różnorodna, że każdy znajdzie coś dla siebie.

Zwróćcie uwagę na nadchodzące wydarzenia. Zapoznajcie się z opisem na Biletynie i zarezerwujcie bilety, jeśli tylko znaleźliście coś dla siebie. Może to być koncert ulubionego artysty, spektakl teatralny, którego premiera zbliża się wielkimi krokami, czy noc filmowa z perełkami kinematografii. Wydarzenia organizowane przez KCK Kielce gwarantują niezapomniane wrażenia oraz doskonałą zabawę. Czyż nie jest to idealny sposób na spędzenie wieczoru w Kielcach?