Kupuj taniej bilety w aplikacji mobilnej biletyna.pl - bez opłaty serwisowej

* promocja trwa do 30-06-2024

Filharmonia Kameralna im. Witolda Lutosławskiego - Łomża

Zawadzka 1, 18-400 Łomża

SPRAWDŹ WYDARZENIA

Boeing Boeing - odlotowa komedia z udziałem gwiazd

 KUP BILET

Boeing Boeing - odlotowa komedia z udziałem gwiazd

 KUP BILET

Forever Young

 KUP BILET

Między łóżkami

 KUP BILET

Między łóżkami

 KUP BILET

Don Vasyl & Gwiazdy Cygańskiej Pieśni

 KUP BILET

Mayday 3 - Bigamistka

 KUP BILET

Mayday 3 - Bigamistka

 KUP BILET

Alicja Majewska i Włodzimierz Korcz oraz Warsaw String Quartet

 KUP BILET

Ślub doskonały: I że Cię nie opuszczę aż do śmiechu

 KUP BILET

Ślub doskonały: I że Cię nie opuszczę aż do śmiechu

 KUP BILET

Cztery Pory Miłowania

 KUP BILET

Balet Dziadek do orzechów - familijny spektakl baletowy

 KUP BILET

Damski Biznes - spektakl komediowy

 KUP BILET

Damski Biznes - spektakl komediowy

 KUP BILET

Christmas Time

 KUP BILET

Pop Opera - od Opery do Musicalu

 KUP BILET

Czerwone Gitary - Diamentowa Trasa 60-lecia na BIS

 KUP BILETMarzycie o niezapomnianym wieczorze pełnym muzycznych wrażeń? Filharmonia Kameralna im. Witolda Lutosławskiego w Łomży zaprasza na koncerty i wydarzenia, które oczarują Wasze zmysły. Sprawdźcie repertuar i zarezerwujcie miejsce na najbliższe imprezy. Niech muzyka stanie się Waszym codziennym towarzyszem - odkryjcie z nami magię koncertów na żywo!

Odkryj muzyczne atrakcje w Filharmonii Kameralnej im. Witolda Lutosławskiego

Suwalski Ośrodek Kultury z dumą prezentuje swoją różnorodną ofertę wydarzeń kulturalnych, która z pewnością zaspokoi gusta każdego z Was. W samym sercu Łomży, ta instytucja staje się miejscem, gdzie muzyka łączy się z innymi formami sztuki, tworząc wyjątkowe doświadczenia. W repertuarze znajdziecie nie tylko koncerty symfoniczne z udziałem wybitnych muzyków, ale także wieczory stand-upowe. Skorzystajcie z naszej oferty i dołączcie do grona miłośników kultury, którzy cenią sobie różnorodność i jakość wydarzeń oferowanych przez Suwalski Ośrodek Kultury. Bilety na te i inne wydarzenia możecie łatwo znaleźć na Biletynie. Zapraszamy Was do regularnego odwiedzania naszej strony, aby być na bieżąco z nadchodzącymi atrakcjami, które dostarczą Wam niezapomnianych wrażeń i pozwolą na chwilę oderwać się od codzienności. Odkryjcie z nami bogactwo kulturalnych doświadczeń w Suwalskim Ośrodku Kultury.

Nadchodzące wydarzenia - nie przegapcie żadnego z nich

W Filharmonii Kameralnej im. Witolda Lutosławskiego w Łomży zawsze dzieje się coś wyjątkowego. Czy to poprzez eklektyczny repertuar, czy to przez utalentowanych artystów, nadchodzące wydarzenia fascynują i inspirują. Kolejne koncerty i spektakle z naszej oferty biletowej są nie tylko dowodem na wieloletnią tradycję, ale także odzwierciedlają naszą nieustępliwość w dążeniu do twórczego doskonalenia.

Zapraszamy do poznania pełni naszego repertuaru na nadchodzące wydarzenia. Wybierajcie spośród symfonicznych koncertów, uwodzicielskich recitali, komicznych występów stand-upowych czy też pasjonujących prelekcji. W Filharmonii Kameralnej im. Witolda Lutosławskiego każdy odnajdzie coś dla siebie. Nasza oferta repertuarów jest dostatecznie różnorodny, by zaspokoić najbardziej wybredne gusta muzyczne. Niezależnie od wydarzenia, którego szukacie, Filharmonia Kameralna im. Witolda Lutosławskiego zawsze ma coś do zaoferowania. Każdy z tutejszych koncertów to wyraz miłości do muzyki i sztuki, a nasza misja polega na udostępnieniu tych doświadczeń naszym gościom. Dołączcie do nas na nadchodzące wydarzenia i przeżyjcie niezapomniane chwile w rytmie muzyki.

Jak czerpać pełnię doznań z koncertów filharmonii?

By prawdziwie doświadczyć koncertów Filharmonii Kameralnej im. Witolda Lutosławskiego, warto poświęcić czas na przygotowanie. Pierwszym krokiem powinno być zrozumienie czym jest impreza, na którą macie zamiar się udać. Sprawdźcie program, co będzie grane, poznajcie instrumenty, które zobaczycie. Chociaż muzyka jest uniwersalna, jej głębsze zrozumienie sprawi, że koncert będzie bardziej satysfakcjonujący. Czytanie o kompozycjach, które będą grane, oraz ich autorach może również znacznie wzbogacić Wasze doświadczenie.

Zapraszamy, znajdźcie u nas coś w sam raz dla siebie i cieszcie się sztuką.