Wydarzenia Lubin 2023/2024 | Imprezy i atrakcje

Dodaj do ulubionych
Ulubione

Bilety i wejściówki na wydarzenia w Lubin


Paweł Chałupka - Widzę to inaczej

 KUP BILET

Nic się nie stało

 KUP BILET

Nic się nie stało

 KUP BILET

Kwartet - 50 lecie spektaklu

 KUP BILET

Kabaret Skeczów Męczących - Jeszcze nigdy nie było tak dobrze!

 KUP BILET

Visual Concert - Koncert Muzyki Filmowej i Epickiej

 KUP BILET

Petarda - Teatr Kamienica

 KUP BILET

Petarda - Teatr Kamienica

 KUP BILET

Kabaret Neo-Nówka - nowy program: Tradycje Polskie

 KUP BILET

Polska Noc Kabaretowa 2024

 KUP BILET
ZOBACZ WIĘCEJ
Wydarzenia Lubin

Lubisz imprezy? Nie możesz doczekać się weekendu i dobrej zabawy? To świetnie, bo mamy coś dla Ciebie! Serwis internetowy biletyna.pl powstał z myślą o osobach takich jak Ty - żądnych atrakcji, nielubiących siedzieć w domu i lubiących imprezy. Na stronie znajdziesz szczegółowy harmonogram imprez w wielu miastach w Polsce, w tym w Twoim mieście - Lubinie. Za pośrednictwem serwisu nie tylko dowiesz się więcej o interesującym Cię wydarzeniu, ale także kupisz bilety dla siebie czy znajomych. Wydarzenia podzielone są na kilka kategorii, dzięki czemu bez problemu znajdziecie coś dla siebie!

Imprezy Lubin 2023/2024 - moc atrakcji dla mieszkańców, również tych najmłodszych

,,Lubin imprezy" to z pewnością hasło dobrze Ci znane. Jeśli jak większość osób nie wiesz, co robić w wolnym czasie i jak spędzić miło czas w swoim mieście - mamy dla Ciebie kilka podpowiedzi. Przede wszystkim - nie siedź w domu. Zabierz swoją drugą połówkę na dobrą kolację, umów się znajomymi w kinie lub wybierz się na koncert swojego ulubionego zespołu. Pomożemy Ci znaleźć ciekawe wydarzenie!

W Lubinie sporo się dzieje. Wiele ciekawych imprez odbywa się praktycznie pod Twoim nosem. Ave Cezar, Centrum Kultury Muza czy Hala Widowiskowo Sportowa RCS to tylko niektóre miejsca w Lubinie, które organizują imprezy dla mieszkańców. Zachęcamy Cię do wzięcia udziału w jednej z nich - szczegóły znajdziesz na naszej stronie!

Koncerty pop i rock, wydarzenia dla najmłodszych, występy kabaretowe... - poznaj najciekawsze wydarzenia Lubin 2023/2024

Lubisz się śmiać? To jasne, bo kto nie lubi. Teraz będziesz miał do tego sporo okazji. Jedną z nich będzie Noc Kabaretow - podczas imprezy będziesz miał okazję pośmiać się z dowcipów najlepszych artystów kabaretowych. Na deskach centrum kultury wystąpią między innymi Kabaret Nowaki, Kabaret Skeczów Męczących, Kabaret Paranienormalni, Kabaret K2 oraz Kabaret Smile. Nie zabraknie także znanych i lubianych stand-uperów!

Pośmiać można się także na spektaklu komediowym. Jeśli jesteś fanem teatru to w nadchodzącym sezonie przygotowaliśmy dla Ciebie wiele ciekawych propozycji. Bartłomiej Topa, Małgorzata Pieczyńska, Cezary Żak czy Agnieszka Więdłocha to tylko niektóre gwiazdy, które zawitają do Lubina.

Kalendarz imprez i bilety są na wyciągnięcie ręki!

Biletyna.pl to serwis stworzony z myślą o wszystkich tych, którzy szukają dobrej rozrywki w swoim mieście. Wydarzenia dostępne na stronie podzielone są na kilka różnych kategorii, dzięki czemu każdy wybierze coś dla siebie!

Szukasz pomysłu na prezent dla bliskiej osoby? W ofercie mamy też vouchery! To doskonała opcja dla niezdecydowanych i dla osób, które nie mają pomysłu na fajny upominek dla bliskiej osoby.