Wydarzenia Ostróda 2024/2025 | Imprezy i atrakcje

Dodaj do ulubionych
Ulubione

Bilety i wejściówki na wydarzenia w Ostróda


Dom Wariatów

 KUP BILET

Tomasz Karolak „50 i co?”

 KUP BILET

Kabaret Hrabi - Lubię to!

 KUP BILET

Festiwal Disco Ostróda 2024

 KUP BILET

Mamma Mia

 KUP BILET

Międzynarodowy Konkurs Tenorów Ostróda 2024

 KUP BILET

Polska Noc Kabaretowa 2024

 KUP BILET

Lady Pank - A nam nie chce się iść do domu

 KUP BILET

Mans Zelmerlow - Europejska Trasa Koncertowa Zwycięzcy Eurowizji

 KUP BILET

L.U.C. & Rebel Babel Film Orchestra - Muzyka do filmu "Chłopi"

 KUP BILET

Agnieszka Chylińska - Letnia diamentowa trasa

 KUP BILET

Tomasz Karolak „50 i co?”

 KUP BILET

Kortez - Holiday Tour 2024

 KUP BILET

Magic Circus Show - Magiczny finał wakacji

 KUP BILET

Ponad Chmurami

 KUP BILET
Wydarzenia Ostróda 2023/2024 | Imprezy i Atrakcje – Biletyna.pl

Ostróda to miasto w województwie warmińsko-mazurskim. Miejscowość ta charakteryzuje się przepięknym położeniem wśród pięciu jezior. Samo miasto oferuje wiele atrakcji turystycznych, m.in. liczne zabytki i nie tylko. Ostróda to również kulturalne centrum Warmii i Mazur. Odbywają się tutaj spektakle, koncerty, festiwale, a także pokazy filmowe. Każdy miłośnik kultury i sztuki znajdzie w tym mieście dla siebie interesujące wydarzenia. Dzięki naszemu serwisowi, możecie być zawsze na bieżąco z ofertą kulturalną tego miasta.

Wydarzenia Ostróda 2023/2024 – sprawdźcie najciekawsze propozycje w serwisie biletyna.pl

Ostróda to miasto, w którym nie można się nudzić. Oferta kulturalna tej miejscowości stale obfituje w różnorodne wydarzenia. Można wybrać się tutaj na interesujące seanse filmowe, spektakle teatralne, koncerty, a także występy artystów kabaretowych czy znanych i lubianych w całym kraju stand-uperów. Jak być na bieżąco z najlepszymi wydarzeniami w Ostródzie? Wystarczy śledzić nasz serwis. Aby jeszcze bardziej ułatwić sobie zadanie, warto zapisać się do naszego newslettera i pobrać aplikację mobilną biletyna.pl. Nasz portal powstał właśnie z myślą o miłośnikach sztuki, teatru i muzyki. Dzięki nam możecie mieć pod ręką ofertą kulturalną miast z całej Polski.

Atrakcje Ostróda 2023/2024 – co zobaczyć w tym mieście?

Ostróda zachwyca swoim niesamowicie atrakcyjnym położeniem. To miejscowość idealna dla miłośników wypoczynku nad wodą. Znajdują się tutaj jednak również inne atrakcje, m.in. zabytkowe kościoły, Zamek Krzyżacki, Park Collisa oraz wiele innych interesujących miejsc. Będąc w Ostródzie, warto przede wszystkim wybrać się nad jedno z pięciu jezior: Drwięckie, Smrody, Puzy, Sajmino czy Perskie, a także odwiedzić molo czy jedną z najczystszych rzek w Polsce – Drwęcę.

Imprezy Ostróda 2023/2024 – gdzie wybrać się na interesujące wydarzenia?

W Ostródzie działa wiele placówek, które serwują zarówno mieszkańcom, jak i przyjezdnym wiele interesujących wydarzeń kulturalnych. Najwięcej atrakcji czeka na Was w miesiącach letnich. To właśnie w Amfiteatrze odbywają się występy kabaretowe czy koncerty popularnych w Polsce i na świecie gwiazd. W Ostródzie na ciekawe imprezy można liczyć również w Kompleksie Sportowo-Rekreacyjnym, Centrum Kultury czy Tawernie. Warto dodać, że w mieście tym odbywają się cykliczne festiwale takie jak: Ogólnopolski Festiwal Muzyki Tanecznej, Ostróda Reggae Festival czy takie wydarzenia jak Międzynarodowy Turniej Tenorów Ostróda.