Wydarzenia Oświęcim 2024/2025 | Imprezy i atrakcje

Dodaj do ulubionych
Ulubione

Bilety i wejściówki na wydarzenia w Oświęcim


Wielka Włoska Biesiada

 KUP BILET

Prywatna Klinika

 KUP BILET

Prywatna Klinika

 KUP BILET

Pink Floyd Tribute Band

 KUP BILET

Kabaret Młodych Panów - Co się stało?

 KUP BILET

Mieszko Minkiewicz - Lajcik

 KUP BILET

Paweł Domagała - stand-up "Zresztą nieważne"

 KUP BILET

Paweł Domagała - stand-up "Zresztą nieważne"

 KUP BILET

Koncert - Z Tobą Chcę Oglądać Świat

 KUP BILET

The Strings

 KUP BILET

The Strings

 KUP BILET

O co biega?

 KUP BILET

Zemsta nietoperza - Arte Creatura Teatr Muzyczny

 KUP BILET

Kabaret Hrabi - Pociechy

 KUP BILET

Inteligenci

 KUP BILET

Inteligenci

 KUP BILET

Stand-up: Czarek Sikora "Ballada"

 KUP BILET

Kabaret Ani Mru Mru: najnowszy program - Mniej więcej

 KUP BILET

Carmen&Bolero - Balet Opera Sofia

 KUP BILET

(Nie) Wszystko Ci Oddam

 KUP BILET

Czerwone Gitary - Diamentowa Trasa 60-lecia na BIS

 KUP BILET
Wydarzenia Oświęcim 2022/2023 | Imprezy i Atrakcje – Biletyna.pl

Oświęcim położony w województwie małopolskim należy do najstarszych piastowskich grodów kasztelańskich. Jest to piękne miasto, które ma do zaoferowania zarówno mieszkańcom, jak i turystom wiele ciekawych atrakcji. Mowa tutaj o zabytkach oraz wydarzeniach kulturalnych, które odbywają się w tej miejscowości cyklicznie.

Wydarzenia Oświęcim 2023/2024 – na jakie atrakcje można liczyć w tym mieście?

Niezależnie od tego, czy jesteście fanami kina, teatru, muzyki czy kabaretu, z pewnością znajdziecie dla siebie interesujące wydarzenia w Oświęcimiu. Skąd jednak można wziąć informacje dotyczące gorących premier, pojawiających się na afiszach w tym mieście? To bardzo proste! Wystarczy skorzystać z naszego serwisu. Biletyna.pl to portal dla miłośników kultury, którzy mogą znaleźć wszelkie szczegóły dotyczące różnorodnych wydarzeń dla dzieci i dorosłych w całej Polsce. Dodatkowo proponujemy sprzedaż biletów. Dzięki temu szybko i łatwo wyposażycie się w wejściówki na wybrane atrakcje dla całej rodziny.

Atrakcje Oświęcim 2023/2024 – co zobaczyć w tym mieście?

W Oświęcimiu można wybrać się na ciekawe spektakle, filmy czy koncerty zarówno w weekend, jak i w środku tygodnia. Warto jednak również zwiedzić to piękne miasto: rynek główny, synagoga, cmentarz żydowski, muzeum zamek czy bulwary nad Sołą to miejsca, które warto odwiedzić. W Oświęcimiu znajduje się ponadto Muzeum Auschwitz-Birkenau, z którego miejscowość ta jest najbardziej znana. Powinno być to miejsce obowiązkowe na liście każdej osoby zwiedzającej to miasto.

Imprezy Oświęcim 2023/2024 – Oświęcimskie Centrum Kultury, Centrum Żydowskie i inne miejsca

W Oświęcimiu najwięcej atrakcyjnych wydarzeń odbywa się w Oświęcimskim Centrum Kultury, które oferuje szeroką ofertę teatralną, koncertową czy kinową. Oświęcimskie Centrum Kultury zajmuje się również organizacją festiwali, takich jak: Ogólnopolskie Biennale Fotografii „Kochać człowieka”, Międzynarodowy Festiwal Filmów Nieprofesjonalnych „Kochać człowieka” czy Ogólnopolski Konkurs Literacki „Pisanie Dobre na Chandrę”. W Oświęcimiu można wybrać się również do Ośrodka Kultury, Sportu i Rekreacji oraz do Muzeum Zamek. Wartym odwiedzenia miejscem jest również Miejska Biblioteka Publiczna, w której organizowane są spotkania autorskie i wystawy. Co jeszcze oferuje Oświęcim? Wydarzenia warte uwagi odbywają się także w Centrum Żydowskim, którego działalność edukacyjna i kulturalna ma na celu kultywowanie pamięci Żydów.