Wydarzenia Piotrków Trybunalski 2024/2025 | Imprezy i atrakcje

Dodaj do ulubionych
Ulubione

Bilety i wejściówki na wydarzenia w Piotrków Trybunalski


Kabaret Neo-Nówka - nowy program: Tradycje Polskie

 KUP BILET

Kabaret Młodych Panów - Co się stało?

 KUP BILET

Edyta Geppert

 KUP BILET

Obóz przetrwania - spektakl komediowy

 KUP BILET

"Kosmici" Teatr Kultura

 KUP BILET

Katarzyna Piasecka - Nowy program stand-up comedy „Ukąszona”.

 KUP BILET

Raz Dwa Trzy - Człowiek czasami serce otworzy

 KUP BILET

Damski Biznes - spektakl komediowy

 KUP BILET

Damski Biznes - spektakl komediowy

 KUP BILET

Kabaret Czesuaf - Bez przesady!

 KUP BILET

Lola, lalka miłości

 KUP BILET

"Baby shower"

 KUP BILET

Dominika Żukowska i Andrzej Korycki „Ballady na dwa serca”

 KUP BILET

Czerwone Gitary - 55-lecie. Platynowy koncert

 KUP BILET

Weekend z R. - A Surfeit of Lovers

 KUP BILET

Iluzjonista Adrian Mitoraj

 KUP BILET

Najsłodszy owoc

 KUP BILET
Wydarzenia Piotrków Trybunalski

Co robić w wolnym czasie w Piotrkowie Trybunalskim? Możesz odwiedzić park ks. Józefa Poniatowskiego lub miejski ogród botaniczny. Możesz też wybrać się na koncert ulubionego zespołu, na premierę spektaklu lub jedną z imprez cyklicznych, które organizuje Miejski Ośrodek Kultury. Kalendarz wydarzeń na nadchodzący sezon (zarówno tych cyklicznych, jak i jednorazowych) jest wypełniony po brzegi. Znajdziesz go w serwisie internetowym biletyna.pl. Na stronie czekają też na Ciebie wejściówki na imprezy w Piotrkowie Trybunalskim. Sprawdź sam!

Imprezy Piotrków Trybunalski [date] – co warto zobaczyć?

Spektakl, koncert, a może premiera filmu? W Piotrkowie Trybunalskim sporo się dzieje! Na wiele ciekawych imprez zaprasza między innymi Miejski Ośrodek Kultury. Na sali teatralnej MOK i sali widowiskowej ośrodka widzowie będą mieli okazję zobaczyć między innymi stand-up Grzegorza Dolniaka, występ kabaretu Grupa MoCarta oraz spektakl Teatru Capitol „Małżeństwo to morderstwo” z Olafem Lubaszenko i Anną Gornostaj w rolach głównych.

To jednak nie wszystko! Wśród wydarzeń, które cieszą się ogromnym zainteresowaniem, są także spektakularne widowiska. Jedną z takich imprez jest występ Teatru Piasku Tetiany Galitsyny, który przyciąga nie tylko dorosłą widownię, ale także najmłodszych. Wiele wydarzeń w Piotrkowie Trybunalskim dedykowana jest także tym ostatnim – w mieście mogą spędzić miło czas z rodzicami, na przykład na seansie filmowym czy spektaklu.

Bilety na wydarzenia w Piotrkowie Trybunalskim czekają w serwisie biletyna.pl

Miejski Ośrodek Kultury MOK i miasto Piotrków Trybunalski zapraszają na wydarzenia kulturalne, które odbędą się w najbliższym czasie w mieście. Bilety na nie znaleźć można w serwisie biletyna.pl – umożliwia to prosta w obsłudze i intuicyjna wyszukiwarka. Z jej pomocą możesz przeglądać kalendarz imprez, kierując się rodzajem wydarzenia, datą oraz miejscem. Musisz wiedzieć, że serwis pomoże Ci znaleźć ciekawe imprezy nie tylko w Piotrkowie, ale także w innych miastach w Polsce.

Biletyna.pl to koncerty, musicale, spektakle teatralne, występy kabaretowe, premiery filmowe, a nawet wydarzenia sportowe i imprezy dla najmłodszych. Na stronie każdy znajdzie wydarzenie, które go interesuje. Na wyciągnięcie ręki są także bilety na nadchodzące imprezy.