Kupuj taniej bilety w aplikacji mobilnej biletyna.pl - bez opłaty serwisowej

* promocja trwa do 30-06-2024

Amfiteatr w Płocku - Płock

ul. Rybaki 15, 09-402 Płock

SPRAWDŹ WYDARZENIA

Mamma Mia

 KUP BILET

Mans Zelmerlow - Europejska Trasa Koncertowa Zwycięzcy Eurowizji

 KUP BILET

Kasia Kowalska - 30 lat Gemini

 KUP BILET

Summer Fall Festival 2024

 KUP BILET

Summer Fall Festival 2024 - karnet

 KUP BILET

Summer Fall Festival 2024

 KUP BILET

Polska Noc Kabaretowa 2024

 KUP BILET

Agnieszka Chylińska - Letnia diamentowa trasa

 KUP BILET

Lady Pank - A nam nie chce się iść do domu

 KUP BILET

Please, Stand-up! Płock 2024

 KUP BILET

Polska Noc Kabaretowa 2025

 KUP BILETPragniecie kultury w najlepszym wydaniu? Amfiteatr w Płocku serwuje niezapomniane emocje artystyczne! Poznajcie kalendarz wydarzeń i zarezerwujcie miejsce na preferowane przez Was imprezy. Nie czekajcie na ostatni moment, przeżyjcie niezapomniane chwile pod gwiazdami. Odkryjcie magię wydarzeń na żywo już dziś!

Kalendarium koncertów i przedstawień w Amfiteatrze w Płocku

Wyjątkowa miejscówka na mapie kulturalnej Polski, pachnąca historią, sztuką i niezwykle bogatym dorobkiem muzycznym - to właśnie Amfiteatr w Płocku. To wyjątkowe miejsce, które co roku gromadzi największe gwiazdy sceny muzycznej, teatralnej czy kabaretowej. W najbliższym czasie nadchodzące wydarzenia w amfiteatrze w Płocku oznaczają serię unikalnych spektakli i koncertów, które z pewnością zachwycą nawet najbardziej wymagających miłośników sztuki. Różnorodność gatunków i form artystycznych prezentowanych na scenie Amfiteatru w Płocku jest wręcz oszałamiająca. Skorzystajcie z naszej oferty i doświadczcie wyjątkowych wydarzeń, takich jak:

  • "Polska Noc Kabaretowa 2024/2025", gdzie największe gwiazdy polskiego kabaretu spotykają się na jednej scenie, dostarczając niezapomnianych wrażeń.
  • "Please, Stand-up! Płock 2024/2025", wieczór pełen humoru i satyry, który dostarczy Wam mnóstwa śmiechu i rozrywki.

Bilety na te i inne wydarzenia w Amfiteatrze w Płocku możecie znaleźć u nas na Biletynie. Zapraszamy do odwiedzenia naszej strony i rezerwacji biletów na najbliższe spektakle. Gwarantujemy, że Amfiteatr w Płocku stanie się dla Was miejscem niezapomnianych doświadczeń i spotkań z wyjątkową sztuką.

Doświadczcie magii muzyki na żywo w amfiteatrze w Płocku

Te słowa najlepiej oddają unikalną atmosferę, którą każdy miłośnik dobrej muzyki może odczuć, stawiając krok w tej wyjątkowej przestrzeni kulturalnej. Amfiteatr w Płocku to miejsce, które przyciąga swoją niepowtarzalną aurą, stając się bezcennym skarbem na mapie kulturalnej Polski. Dzięki bogatej ofercie koncertów i wydarzeń w płockim amfiteatrze, każdy, kto jest w stanie docenić prawdziwy zaklęty dźwięk może odczuć magię tych miejsc.

Każdy koncert w Amfiteatrze w Płocku to niepowtarzalne wydarzenie pełne pasji i uczuć, które przyciąga tłumy fanów muzyki wszelkiego rodzaju. To nie tylko wyjątkowe wydarzenia muzyczne, ale także niepowtarzalna atmosfera, która sprawia, że każdy występ jest oczekiwanym punktem w kalendarzu miłośników muzyki. Ten magiczny amfiteatr umożliwia doświadczanie muzyki w sposób, który nie jest możliwy nigdzie indziej. Niezależnie od tego, czy jesteście fanami rocka, popu, muzyki klasycznej czy kabaretu - jesteśmy przekonani, że koncerty w tych przestrzeniach zawsze dostarczą Wam niezapomnianych wrażeń. Nie czekajcie dłużej i dołączcie na najbliższe koncerty w Amfiteatrze w Płocku, doświadczając magii muzyki na żywo!

Nie tylko muzyka – odkryj rozmaitość rozrywki w Amfiteatrze

Amfiteatr w Płocku to miejsce, które znaczy o wiele więcej niż tylko muzyka. Przygotujcie się na różnorodność doznań związanych z kulturą i sztuką! Równie kreatywne i ekscytujące są tutaj organizowane kabarety oraz spektakle teatralne, których dostarczają najlepsi w Polsce artyści. Wniosek? Płock Amfiteatr to prawdziwe centrum kulturalne, które angażuje lokalną społeczność, a także przyciąga gości z zewnątrz.

Amfiteatr w Płocku stawia na różnorodność, oferując wydarzenia na najwyższym poziomie, które przekraczają ramy tradycyjnej muzyki. Doskonała akustyka i atmosfera amfiteatru w Płocku sprawiają, że każde wydarzenie staje się niezapomnianym doświadczeniem. Dlatego odwiedźcie Biletynę, jeśli tylko macie ochotę zapoznać się z repertuarem i dostępnymi na wydarzenia w tym miejscu biletami. Nasza strona umożliwia ich rezerwację, zakup i wiele innych możliwości.