Kupuj taniej bilety w aplikacji mobilnej biletyna.pl - bez opłaty serwisowej

* promocja trwa do 30-06-2024

Płock Szkoła Muzyczna - Płock

ul. Kolegialna 23, Płock Płock

SPRAWDŹ WYDARZENIA

Ślub doskonały: I że Cię nie opuszczę aż do śmiechu

 KUP BILET

Ślub doskonały: I że Cię nie opuszczę aż do śmiechu

 KUP BILET

Wstyd - komedia "Teściowie" w wersji teatralnej

 KUP BILET

Wstyd - komedia "Teściowie" w wersji teatralnej

 KUP BILET

Szalone Nożyczki - czyli kto zabił

 KUP BILET

Szalone Nożyczki - czyli kto zabił

 KUP BILET

Nadzieja

 KUP BILET

Nadzieja

 KUP BILET

Pomoc Domowa (2024) - spektakl komediowy

 KUP BILET

Pomoc Domowa (2024) - spektakl komediowy

 KUP BILET

Komedia z dreszczykiem

 KUP BILET

Komedia z dreszczykiem

 KUP BILET

Koncert Muzyki Filmowej - Ojciec Chrzestny

 KUP BILET

Dobrze się kłamie

 KUP BILET

Dobrze się kłamie

 KUP BILET

Paweł Domagała - stand-up "Zresztą nieważne"

 KUP BILET

Optymiści czyli nasi w Egipcie

 KUP BILET

Optymiści czyli nasi w Egipcie

 KUP BILET

Klimakterium ... i już

 KUP BILETOdkryjcie harmonię dźwięków i sztukę sceny w Szkoły Muzycznej w Płocku! Zachęcamy do zapoznania się z bogatym repertuarem koncertów, spektakli i wydarzeń kulturalnych. Nie przegapcie okazji do przeżycia niezapomnianych momentów - sprawdźcie nadchodzące wydarzenia i zarezerwujcie bilety już dziś.

Kalendarz wydarzeń muzycznych w Płockiej Szkole Muzycznej

Rozbrzmiewająca muzyka wypełniająca przestrzeń Szkoły Muzycznej w Płocku, to doświadczenie, którego nie można przegapić. Dla miłośników kultury muzycznej, szkoła muzyczna w Płocku repertuar oferuje zaskakująco różnorodny. Wśród wydarzeń, które tworzą repertuar szkoła muzyczna Płock, znajdziemy zarówno koncerty, występy teatralne, jak i kabarety, a do tego liczne imprezy z udziałem artystów z kraju i ze świata.

Dynamika i różnorodność wydarzeń szkoły muzycznej Płock mają na celu udostępnienie sztuki i kultury szerokiej publiczności. Jesteśmy dumni, że Szkoła Muzyczna w Płocku jest miejscem, gdzie każdy może znaleźć coś dla siebie. Szkoła muzyczna w Płocku i jej koncerty to wydarzenia, które przyciągają wielbicieli rozmaitych gatunków muzycznych. Bogaty repertuar obejmuje koncerty muzyki klasycznej, jazzu, popu, rocka, a nawet muzyki filmowej i epickiej. Wciąż staramy się wzbogacać naszą ofertę, aby każdy wieczór spędzony w naszej placówce był wyjątkowy. Zapraszamy do odwiedzenia naszej strony internetowej Biletyna i sprawdzenia najnowszych informacji o nadchodzących koncertach i wydarzeniach.

Spektakle i imprezy kulturalne w sercu Płocka

Przenikając się kulturą i sztuką, szkoła muzyczna Płock spektakle już od wielu lat przyciąga swoją różnorodnością. Teatralna magia, muzyczna ekscytacja, to wszystko można doświadczyć w jednym miejscu - w Szkole Muzycznej w Płocku. Nieważne, czy jesteście wielbicielami klasycznej muzyki, czy żywiołowych rytmów, atmosfera spektakli zawsze przeniesie Was w niezwykły, artystyczny świat. Naszą ofertę tworzymy z myślą o zróżnicowanej publiczności, uwzględniając gusta zarówno melomanów, jak i osób, które dopiero odkrywają przyjemność z muzyki.

Nieustannie na Biletynie monitorujemy nadchodzące wydarzenia w PSM Płock, aby dostarczać paletę emocji na najwyższym poziomie. To wszystko sprawia, że repertuar szkoły muzycznej w Płocku to niewyczerpany zasób kultury i sztuki. Tutaj każde wydarzenie staje się niezapomnianym przeżyciem, a goście odwiedzający Płock to potwierdzą. Naszym celem jest, aby każdy, kto wyposaża się u nas w bilety na wydarzenia w tym wyjątkowym miejscu, poczuł magię sztuki, niezależnie od swojego wieku, upodobań czy doświadczenia muzycznego. Zapraszamy Was do dołączenia do naszej społeczności, wypełnionej pasją do muzyki i kultury. Odwiedźcie naszą stronę, Biletynę sprawdź najbliższe wydarzenia i dołączcie do tego muzycznego świata!

Wybierzcie swój muzyczny wieczór – przewodnik po ofercie koncertowej

Spełnijcie swoje muzyczne marzenia wraz ze Szkołą Muzyczną w Płocku. Wydarzenia organizowane przez tę instytucję edukacyjną są niepowtarzalną okazją do zanurzenia się w fascynującym świecie muzyki. Każda osoba znajdzie tutaj coś dla siebie - zarówno dzieci, młodzież, jak i dorośli, bez względu na upodobania muzyczne. Szeroki repertuar szkoły muzycznej w Płocku pozwala wybrać wydarzenie dopasowane do Waszych zainteresowań. Niezależnie od tego, czy jesteście fanami muzyki klasycznej, jazzu, rocka czy popu, tu zawsze znajdziecie coś dla siebie. Wybór jest niezwykle szeroki, a każde wydarzenie prowadzone jest z niezrównaną pasją i zaangażowaniem. Warto więc włączyć się do życia kulturalnego Płocka, być częścią tej wspaniałej społeczności i przeżyć niezapomniane muzyczne chwile. Płocka szkoła muzyczna czeka na Was z otwartymi ramionami, starczy odwiedzić Biletynę.